fbpx

Journalism Exchange Program (Online Mentoring)

online

Програма міжредакційних обмінів Journalism Exchange Program — це можливість для регіональних журналістів пройти стажування у найкращих українських редакціях.

Що буде?

Програма, яка включає в себе:

  • місячне онлайн-стажування;
  • допомогу, підтримку й фідбек від професійних медійників, які є експертами у певній сфері;
  • якісне і ефективне онлайн-навчання, яке передбачає роботу з реальними кейсами під наглядом і з допомогою компетентного ментора, конкретні знання і навички, які допоможуть вам стати більш професійними у своїй сфері.

Роботи протягом стажування буде багато. Тому її не вийде поєднувати з фултаймом у своїй редакції. Якщо ви подаєтесь, то подумайте, чи зможете поєднати інтенсивне навчання з роботою (спробуйте обговорити з редактором, чому цей місяць у перспективі принесе вам і вашій редакції набагато більше цінності і користі, ніж втрат).

Ви будете витрачати на стажування від двох до шести годин щодня (залежно від планування з ментором).

Стажування проходить не у редакції ментора, а в самого ментора. Це означає, що ви будете працювати або для медіа ментора, або для свого, це залежить від вашої домовленості.

Хто ментори?

  1. Олексій Федоров — СЕО однієї з провідних європейських вебстудій в царині медіапроєктів deco.agency, видавець прибуткового медіа Nachasi.com. Від нього ви дізнаєтеся, чому дизайн та верстка важливі, як без особливих технічних знань оформляти сухі матеріали в соковиті, які інструменти використовувати в роботі з колегами та як зробити ваші матеріали такими, щоб їх любив Гугл.
  2. Олександра Горчинська. Працює на сайті НВ і висвітлює такі теми, як медицина, ВІЛ/СНІД, секс-робота, наркозалежність, сексуальна освіта, ЛГБТ і гендерна ідентифікація. Від неї ви дізнаєтеся, як писати на «чутливі» теми, де шукати героїв, експертів та інформацію, яку лексику використовувати, коли пишете про вразливі групи населення.
  3. Тетяна Гордієнко — головна редакторка “The Lede”. З нею ви можете отримати доступ до найкращих українських медійників, розберетеся в особливостях роботи українських і міжнародних медіа, а також навчитеся писати, редагувати і створювати дуже різні матеріали про медіа.
  4. Федір Попадюк. Розвиває подкасти як напрямок на Українській правді і веде телеграм-канал «УП. Кляті питання». Він розкаже про секрети аудіовиробництва і спробує залучити вас у справжню подкастну секту.
  5. Валерія Єгошина. Чотири роки працює над розслідуваннями в проєкті «Схеми. Корупція в деталях». З нею ви шукатимете різні підходи до роботи над темою, шляхи розв’язання поточних проблем (а вони в процесі не можуть не з’явитися), вирішуватимете, як краще подати складну тему, та, можливо, вигадаєте щось нове.

Для кого?

Цільова аудиторія програми — молоді регіональні журналісти з досвідом у професії до 5 років, які хочуть розвивати власну компетентність, експертизу, кваліфікацію, конкретні навички, покращити якість і ефективність роботи (hard skills).

 

Стажування триватиме з 14 вересня до 14 жовтня.

Участь у програмі безкоштовна, але необхідно подати заявку до 8 вересня.

Где: online

Скоро состоятся

Стажировка

Стажування Global Talent

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: