Новости Поиск работы Истории Карьера Развитие Happy HR

Перепрацювання шкодить вашій кар’єрі – результати опитування

05.09.18 Карьера 1 min reading

Трудоголіки частіше страждають від поганого самопочуття, повільніше просуваються кар’єрною драбиною та отримують менше задоволення від роботи в цілому.

Один із найпопулярніших кар’єрних міфів звучить так: «Якщо я буду тяжко працювати (зокрема і перепрацьовувати), мене підвищать / заплатять більше / поважатимуть». Проте сам факт тяжкої і сумлінної праці ще не є передумовою для успішної кар’єри, адже необхідно в першу чергу бути корисним компанії. Незважаючи на це, більшість все ще вимірює власну ефективність виключно кількістю годин, присвячених роботі.

Але дослідники з лондонської бізнес-школи Cass Business School виявили, що подібні уявлення про роботу не відповідають дійсності. Вони дослідили приблизно 52 тис. робітників з 36 країн Європи і дійшли висновку, що на кар’єрні перспективи впливає не стільки кількість годин, проведених в офісі, скільки ефективність вашої роботи.

У процесі дослідження порівняли співробітників з однаковим рівнем освіти, які працюють на схожих позиціях. Виявилося, що ті з опитаних, хто довгий час працював на межі своїх можливостей, страждають від поганого самопочуття, мають гірші кар’єрні перспективи та отримують менше задоволення від роботи.

Ганс Франкорт, старший викладач в Cass Business School та співавтор дослідження робить такий висновок із його результатів: «Кар’єрні сподівання людей, які працюють на знос (довшу кількість годин або сумлінніше за інших), можуть ніколи так і не здійснитись».    

Щоб працювати не 24/7, а головою – читайте про 3 правила продуктивності від Google

Джерело: Inc.
Джерело фото: Getty Images

Newsletter that develops your career

Subscribe to Happy Monday's weekly newsletter, prepared by our editor-in-chief, with a selection of the most exciting content, news, and career opportunities.

Більше
More More for companies
Job seekers
For companies
Войти
Have idea!

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.