fbpx

10 речей, які потрібно зробити на конференції ProForum 30 листопада

Редакція Ср., 27.11.19 Новости

Ми тут у поті чола готуємося до нашої кар’єрної конференції ProForum, яка відбудеться вже у цю суботу, 30 листопада. Зокрема підготували для вас ґайд конференцією — що потрібно обов’язково зробити, щоб отримати максимальну користь від події та не пропустити жодної можливості.


1. Познайомитись з Оленою Рєзановою


Ми привозимо на ProForum зіркову гостю і дуже цим пишаємось! Уперше у Києві виступить кар’єрна стратегиня з Монако — Олена Рєзанова, авторка книги «Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході й віднайти себе». 

Олена виступить другою і розкаже про кар’єрні стратегії, пастки та стереотипи, а після виступу залишиться з нами на конференції, щоб поспілкуватися зі спікерами та учасниками. У вас є один день і одна можливість познайомитись, підписати книгу та поставити питання, яке, можливо, назавжди змінить вашу кар’єру!   


2. Отримати безкоштовну кар’єрну консультацію


Щоб ви отримали відповіді на будь-які кар’єрні питання, ми запросили трьох досвідчених консультанток, які знають усе про пошук роботи, профорієнтацію, професійний розвиток та кар’єрні зміни — Олену Бєлікову, Анну Різніченко та Юлію Васильєву. Протягом дня звертайтеся до них за персональною консультацією та отримуйте корисні й практичні поради.


3. Понетворкатись за кавою і круасанами


Ви ж розумієте, що без нетворкінгу складно уявити собі будь-яку конференцію, особливо присвячену кар’єрному розвиткові. Не змушуємо, втім закликаємо під час кава-пауз знайомитись зі спікерами, учасниками, консультантами та з нами, якщо ви давно слідкуєте за Happy Monday і маєте що нам сказати 🙂

Зі знайомств на конференціях народжуються корисні поради, рекомендації, вчасно підказані ідеї, тривалі партнерства та просто натхнення й енергія, яка, зрештою і рухає нас вперед. А наші кава-партнери зроблять усе, щоб ви не відволікалися на буденне і завжди мали у стакані — смачну каву або чай, а на тарілці — сендвіч або круасан.


4. Поставити питання спікерам


Ми зібрали най-най-найекспертніших експертів з питань побудови кар’єри, але їхні виступи будуть неповними без ваших питань! Наполегливо радимо ознайомитись із програмою конференції та заздалегідь подумати, що б ви хотіли дізнатися від наших спікерів. За найкраще питання розігруватимемо книжки видавництва «Наш формат», тож не соромтеся 🙂  


5. Походити по UNIT.City


Скільки подій не проводимо в UNIT.City, а й досі не перестаємо захоплюватися, яке ж це дійсно «місто у місті». Якщо досі тут не були — обов’язково походіть по території першого в Україні інноваційного парку, де усе нагадує якісь футуристичні об’єкти. Крім котиків. Котики на території одразу спускають з футуризму на землю 🙂


6. Придбати книжки «Нашого формату» зі знижкою


Ми не просто так обрали партнером для конференції видавництво «Наш формат» — саме вони видають найбільшу кількість крутого нон-фікшну, зокрема й книги про кар’єру. У рамках підготовки до ProForum «Наш формат» підібрали для нас 5 тематичних книжок, які можна буде придбати на стенді видавництва зі знижкою 20% прямо на конференції.  


7. Зробити купу фото на пам’ять для соцмереж 


На конференції буде фотограф, який не лише зловить вас із круасаном, але й зробить професійні світлини біля нашого фотостенду. Буде що залити у соцмережі, щоб поділитися отриманими кар’єрними інсайтами 🙂 Фотозвіт буде готовий за кілька днів після події і ми обов’язково надішлемо вам посилання на усі фото. 


8. Замовити тест на профорієнтацію за спеціальною ціною


Якщо ви берете участь конференції, ви однозначно відповідально ставитесь до своєї кар’єри. Ще + 100500 до вашої свідомості — це пройти онлайн-тест на профорієнтацію, щоб визначити, яка професія принесе вам максимум задоволення та професійну реалізацію. Ви проходите тест, спілкуєтесь у скайпі з консультантом і отримуєте список з 12 рекомендованих професії, перелік своїх сильних сторін та компетенцій, а також індивідуальний план професійного розвитку. 

Для учасників конференції буде діяти спеціальна ціна на тест, тож будьте уважні і не пропустіть оголошення від організаторів 🙂

Зацікавив тест на профорієнтацію?

Читайте детальніше про переваги тесту та відгуки тих, хто пройшов

Про тест


9. Робити кар’єрні нотатки. Або ні — ви все одно отримаєте усі записи


Для усіх ідей, які раптово спадуть вам на думку ви отримаєте фірмовий блокнот і ручку. А от конспектувати виступи необов’язково — згодом усі учасники, які купили офлайн- та онлайн-участь отримають запис усієї конференції, що передивитися й освіжити у пам’яті усе, що зрезонувало.

А ще ми підготували сюрприз для усіх гостей — разом із записом цьогорічного ProForum ми надішлемо відео з минулої конференції, присвяченої кар’єрним траєкторіям! 


10. Надихнутися новими історіями 


Ви можете зробити усе з цього списку, а можете не зробити нічого. Втім, для нас найголовніше — щоб ви отримали новий досвід, відповіді на свої питання та заряд натхнення, який зрушить вашу кар’єру з місця і прискорить її у кілька разів. 

Чекаємо вас у цю суботу, 30 листопада, у нас на ProForum!

Зараз якраз найвигідніший час купувати квитки — за знижкою Чорної п’ятниці :)

Зараз якраз найвигідніший час купувати квитки — за знижкою Чорної п’ятниці 🙂

Квитки

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: