fbpx

У LinkedIn виявили, що робить людей щасливими на роботі

Редакція Пн., 19.11.18 Карьера

Зазвичай вважається, що працівники задоволені роботою, коли мають безкоштовне харчування, необмежені відпустки та високу зарплату. Але, як виявилося, справа в іншому.

У соцмережі LinkedIn провели дослідження, аби виявити, що робить людей щасливими на роботі. Дослідники опитали 2000 респондентів і зрозуміли – усіх задоволених своєю роботою об’єднує одна риса. Вони знаходять час навчатися новому на робочому місці.

Йдеться як про онлайн-курси чи вебінари, так і про роботу з цікавими проектами, що розширюють діапазон отриманих навичок. Також у LinkedIn виявили, що люди, які навчаються на роботі:

– на 47% менш схильні до стресу;

– на 39% більше відчувають себе продуктивними та успішними;

– на 23% частіше готові до додаткових обов’язків;

Окрім того, у LinkedIn дійшли наступних висновків.

Люди отримують задоволення від безкоштовної освіти

Банально, але люди більш готові до навчання тоді, коли воно безкоштовне. Їх цікавлять онлайн-курси у вільному доступі, на кшталт програм відомих університетів або знаменитої Coursera. Багато компаній вже давно заохочують працівників використовувати подібні можливості.

Чим складніше навчання, тим щасливіший працівник

Люди, яким важко дається навчання і які витрачають на самоосвіту п’ять або й більше годин на тиждень, демонструють найвищий рівень продуктивності та щастя на роботі.

Якщо ви не можете вчитись, треба звільнятись

У LinkedIn також зацікавились причинами, через які люди звільняються. Кожен п’ятий вказав, що головною причиною є неможливість навчання і, відповідно, кар’єрного просування на роботі. Таку причину називають навіть частіше, ніж відсутність фідбеку, перевтому або недостатню зарплату.

Джерело: Inc


Жизнь проходит мимо? Откуда это ощущение и что с ним делать

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: