fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 07.02.20 Новости

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂

1. Редактор до Happy Monday

Шукаємо редактора нашого медіа — того самого, як ви зараз читаєте. Потрібно мати практичний досвід і реальні досягнення на релевантній посаді. А ще ви маєте бути дуже грамотні. 

2. Content writer до HelpCrunch 

Платформа для спілкування з клієнтами HelpCrunch шукає креативного Content writer з портфоліо опублікованих статей. Писати та редагувати потрібно буде англійською мовою, досвід роботи з Quora та іншими платформами поширення контенту буде перевагою.

3. Інтернет-маркетолог до «ЭКОЛЬ ЛОГИСТИКС» 

Логістична компанія «ЭКОЛЬ ЛОГИСТИКС» шукає інтернет-маркетолога, який візьме на себе просування бренду компанії. Потрібно мати відповідний досвід у сфері інтернет-маркетингу. Працевлаштування офіційне, корпоративних плюшок чимало.

4. Операційний керівник (СОО) до Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» 

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» шукає операційного керівника, який керуватиме повсякденною роботою усієї організації. Потрібно вміти запускати проєкти та управляти бюджетами. 

5. Event Manager (Global) до Terrasoft Ukraine 

CRM-компанія Terrasoft шукає івент-менеджера з досвідом організації ІТ-заходів та залученням до них цільової аудиторії та гарною англійською. Працювати в сучасному офісі на Деміївській.

6. Головний адміністратор до Akademika 

Сучасний проєкт додаткової освіти для школярів Akademika шукає адміністратора: впевненого користувача ПК, який не боїться офісної техніки, є відповідальним та стресостійким. Зарплата 10 000 грн, офіс біля м. Мінська.

7. Junior Designer (remote) до IAMPM 

Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту ІАМРМ шукає дизайнера для віддаленої роботи. Потрібно вміти працювати з Photoshop / Canva / Adobe Illustrator і мати бажання вчитися і розвиватися. Ставка 8000 грн + бонуси.  

8. English Writer (part time) до Uvoteam

Edtech-платформа Uvoteam шукає English Writer на часткову або повну зайнятість. Працювати потрібно буде у різні зміни та виключно з офісу. Але кажуть, що офіс чудовий. 

9. Директор з комунікацій до Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» 

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» шукає директора з комунікацій, який має успішний досвід побудови комунікаційних стратегій та кампаній для проєктів національного масштабу та вільно володіє англійською.

10. Менеджер з логістики до «ЭКОЛЬ ЛОГИСТИКС»

Логістична компанія «ЭКОЛЬ ЛОГИСТИКС» шукає уважного менеджера з логістики, готового працювати з великими обсягами інформації. Досвід подібної роботи вітається, але не обов’язковий.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: