fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Пт., 23.08.19 Новости

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Асистент СЕО до LABA

вакансії в Києві
Платформа онлайн-освіти LABA шукає особистого помічника для СЕО: супергероя, який швидко мислить, добре жартує, стильно виглядає, знає англійську, прагне навчатися і розвиватися.

 

2. Адміністратор до освітнього центру Akademika

вакансії в Києві
Сучасний проєкт додаткової освіти для школярів Akademika шукає головного адміністратора: стресостійкого, впевненого користувача ПК, який вміє працювати з додатками Google.

 

3. Менеджер освітніх проєктів до LABA

вакансії в Києві
Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера освітніх проєктів (продюсера курсів), який має лідерські якості, критично мислить, вміє ставити задачі та контролювати їх виконання та знає, як управляти проєктами.

 

 

 

4. PR-менеджер до Кураж Базар

вакансії в Києві
Київська барахолка «Кураж Базар» шукає найкрутішого PR-менеджера: експерта у сфері PR, який знає, як грамотно і правильно розповідати про благодійність, пише круті релізи, статті та вміє брати інтерв’ю і знайомий з головними редакторами київських медіа.

 

5. SMM спеціаліст до діджитал-агенції WunderAd

вакансії в Києві
Молода діджитал-агенція WunderAd шукає SMM-ника для брендів
Ceresit, «Момент» та Vaillant. Потрібно мати досвід просування брендів у Facebook та Instagram і вміти дотримуватися tone of voice компанії.

 

6. Translator/Proofreader до Beetroot Academy

Вакансії в Києві
ІТ-школа Beetroot Academy шукає досвідчених перекладачів з англійської, які володіють ІТ-термінологією. Потрібно мати щонайменше дворічний досвід у англо-російсько-українському перекладі та високі організаторські здібності.

 

7. Junior Communications and Reporting Assistant до IFES

вакансії в Києві
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) шукає молодшого асистента з комунікацій та звітності з відмінною письмовою та усною українською та англійською мовами, увагою до деталей та вмінням працювати над кількома задачами в умовах жорстких дедлайнів.

 

8. Маркетолог і майбутній CMO до Drommel

вакансії в Києві
Бренд мінімалістичних меблів Drommel шукає маркетолога, який має досвід роботи на ключовій посаді у відділі маркетингу та e-commerce та вміє працювати з  Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads Manager, Facebook, Instagram, Google Sheets та CRM-системою.

 

9. Помічник аккаунт-менеджера до EVO

Вакансії в Києві
Кома
нда відділу по роботі з ключовими клієнтами майданчика Prom.ua компанії EVO в пошуку помічника аккаунт-менеджера. Досвід роботи необов’язковий, важливе бажання вчитися і розвиватися в сфері маркетингу та електронної комерції та базові знання інтернет-маркетингу.

 

10. Producer до Radioaktive Film

вакансії в Києві
Компанія з кіновиробництва Radioaktive Film, яка працює на ринку України, Чехії та Грузії, шукає продюсера, який вільно володіє англійською мовою і має досвід продюсування.

 

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: