fbpx

Скільки заробляють українські тестувальники — дослідження DOU

Редакція Пн., 29.07.19 Карьера

Продовжуємо ділитися результатами зарплатного дослідження сайту для програмістів DOU. Цього разу аналізуються зарплати тестувальників станом на червень 2019 року.

Портрет тестувальника

На DOU опитали майже 2 тисячі тестувальників з різних міст України, щоб дізнатися не тільки рівень зарплат, але й скласти портрет українського тестувальника.

Середній вік тестувальників — 28 років. Кожен другий працює в аутсорсингу. 

Порівняно з розробниками, тестувальники краще знають англійську і практично не працюють віддалено. А ще це саме та ІТ-професія, де найменше відчувається гендерний дисбаланс. Кожен третій представник професії — жінка, і за 5 років QA-інженерок стало на 5% більше. Серед джуніорів жінка кожна друга, та й з кар’єрним просуванням тут все набагато краще, ніж у жінок-девелоперів: 21% від усіх Senior QA Engineers — жінки.

А от топ-3 вишів той самий, що і серед розробників: КПІ, Львівська політехніка, ХНУРЕ.

зарплати тестувальників

Зарплати

Зарплати українських тестувальників стабільно зростають з кожним роком. 

У великих українських містах Junior QA Engineer з роком досвіду може розраховувати на $500-550. Тестувальники рівня Senior у Києві отримують на $500 більше, ніж у Львові й Харкові, та на $600 і $800 більше, ніж в Одесі і Дніпрі відповідно.

У Києві традиційно платять більше, ніж в інших містах, але не всім. General QA у Львові та Харкові отримують більше. Натомість зарплата Automation QA у столиці на $1000 вища, ніж у Харкові, і на $900 вища, ніж у Львові.

Повний текст дослідження читайте на сайті DOU.

Джерело: DOU

 

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: