fbpx

Засновник Basecamp: «Якщо СЕО не вистачає робочого часу для роботи, ніхто не винен у цьому, крім СЕО»

Редакція Чт., 15.08.19 Новости

Девід Хейнемеєр Хенсон, засновник онлайн-інструменту для управління проєктами Basecamp, у своїй колонці на SIGNAL V. NOISE осудив гендиректорів, які прокидаються о 4-ій ранку, за популяризацію нездорової культури праці.

На думку Хейнемеєра Хенсона, не існує нічого, що б заважало людині зосередитись на важливих завданнях об 11-ій ранку або о 14-ій дня. Нічого, окрім наших власних звичок, цінностей і обмежень: «Якщо ви СЕО, і ви не встигаєте зробити роботу на роботі, є лише одна людина, яку варто звинувачувати — ви самі».

Девід вважає, що задача СЕО — правильно організувати робочий процес, замість того, щоб тікати від нього. Те, що він називає організаційною дисфункцією (наприклад, неможливість виконати роботу в робочий час) відображає не що інше, як наші власні звички й переконання: «Робота не божевільна за своєю природою, це ви робите її такою».

«Давайте я скажу це: прокидатися о 4-ій ранку, бо інакше ви не зробите свою роботу — неправильно. Крапка».

А ось що правильно, згідно з баченням Девіда, то це почати роботу о 9-ій, викластись у наступні 8 годин і закінчити о 17-ій: «У нормованому робочому дні немає нічого нудного чи некльового. […] Тож станьте хорошим прикладом для своєї команди — зробіть спокій своєю місією та почніть робити роботу на роботі». 

Цікаво, чи читав колонку Девіда Хейнемеєра Хенсона Ілон Маск, який працює 120 годин на тиждень і переконаний, що змінити світ на краще може робота тільки від 80 годин на тиждень.

Джерело: SIGNAL V. NOISE

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: