fbpx

«Абстрактна ідея перетворилася в чітку покрокову інструкцію». Відгук про кар’єрний тест Happy Monday

Редакція Ср., 15.04.20 Історії

Щоб кожен знайшов улюблену роботу, ми радимо пройти онлайн-тестування «Профкар’єра». Створений спеціально для дорослих онлайн тест покаже ваші здібності та пріоритети, а консультація з експертом допоможе зрозуміти, як використати отриману інформацію в реальному житті і на що звернути особливу увагу.

Публікуємо відгуки людей, які вже пройшли «Профкар’єру».

Ольга Юр’єва, менеджерка з комунікацій 


Чому ти вирішила пройти тест? На яке питання шукала відповідь?

Рік тому я залишила роботу в громадському секторі і зосередилася на роботі з бізнесом. Мені захотілося підсумувати успіхи, зрозуміти логіку помилок, визначити зони росту і подивитися на власний кар’єрний шлях з нового ракурсу.

Як проходив процес? Що сподобалось? Що було несподіваним?

Сподобалася чіткість в організації процесу: від листа-запрошення пройти тест до онлайн-консультації з кар’єрним коучем. Ти інвестуєш 3 години, щоб отримати карту сильних особистісних і професійних сторін, індивідуальний кар’єрний маршрут, заряд продовжувати реалізовувати власний потенціал.

Який результат отримала? Що стало найціннішим?

Абстрактна ідея про те, щоб вийти на новий рівень результатів в роботі, перетворилося в чітку покрокову інструкцію — я зрозуміла, які саме спроби, успіхи і провали можуть мене наблизити до власної кар’єрної мети. До цього я інтуїтивно приймала рішення про розвиток. Але після консультації отримала більш системне бачення: в якому напрямку з яким бекграундом йду, які навички потрібно підтягнути під час шляху, чому для мене важливо йти в цьому напрямі.

Поділися, будь ласка, одним інсайтом про себе з тесту — що стало для тебе несподіваним відкриттям про себе? Або що вдалося підтвердити? Може ти дізналася щось кумедне?

Виявилося, що я амбіверт: моєму характеру притаманні інтровертні і екстравертні риси приблизно рівною мірою. У вівторок я з радістю врятую світ і у вільну хвилинку перекинусь з кимось слівцем, а в четвер мені хочеться зосередитися над робочими завданнями в межах власної квартири.

Як ти скористалася результатом тесту? Що вдалося застосувати в житті? Як змінилася діяльність або ставлення до неї?

Прокрастинацію витіснив азарт тестувати свої ідеї на практиці. Я також дала собі обіцянку пильніше дбати про ментальне здоров’я, щоб більше не вигоряти.

Кому б рекомендувала пройти тест?

Усім, у кого є внутрішній запит розібратися у своїй суперсилі та знайти точку опори. Усім, хто хоче змінювати спеціалізацію або індустрію. Усім, хто складає і коригує власний професійний шлях. Загалом, усім 🙂

Готові знайти своє покликання і улюблену роботу?

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

До тесту

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: