fbpx

Як досягати успіху: 4 інсайти для вашої мотивації (відео)

Редакція PR Чт., 26.12.19 Історії

Як розуміють успіх різні люди? Як обрати свій шлях і втілювати мрії в життя? Розповідають четверо львів’ян, чий професійний та життєвий досвід може допомогти вам прийняти важливі рішення.

«Компанія Ензим» створила мультимедійний проєкт #InspireU, у якому четверо львів’ян діляться рецептами власного успіху, перемогами і невдачами, роздумами про мрії, працю і місію.

#InspireU  це серія коротких відеороликів, що надихають змінювати себе і світ навколо.  Мета проєкту надихнути на зміни і не боятися амбітних цілей, адже львівська компанія «Ензим» сповідує цінності постійного професійного та особистісного розвитку.


Інсайт №1. Необов’язково народжуватись лідером, щоб досягти професійних вершин


Андрій Рождественський — бізнес-консультант, викладач бізнес-школи та керівник Центру лідерства Українського католицького університету УКУ — переконаний: якщо лідерські якості не закладені генетично, їх можна розвинути.

«Безумовно, генетично ви отримуєте певні характеристики, які впливають на вашу успішність — навіть тембр голосу може додавати вам харизми у спілкуванні з іншими. Однак це все можна і потрібно розвивати. Якщо у вас щось закладено генетично, а ви це не розвиваєте, нічого не вийде. Натомість навіть якщо ви генетично до чогось не схильні, але працюєте над цим, то можете досягти дуже хорошої динаміки».

Андрій Рождественський

Андрій також розповів, які лідери матимуть успіх у майбутньому, та порадив, як розвинути у собі лідерські здібності.


Інсайт № 2. Для професійного успіху важливо… мріяти


Щоб зрозуміти, що є твоїм справжнім покликанням, потрібно спробувати багато чого, а ще — не боятися прислухатися до себе й експериментувати, вважає письменниця, співзасновниця та головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, яка неодноразово входила до сотні найвпливовіших жінок України і особистостей, які змінюють країну. 


Пані Мар’яна також розповідає, чому для професійного успіху важливо мріяти та як стати гармонійною особистістю.

«Чим більше ми пізнаємо світ і розширюємо свій горизонт, тим більше можемо намріяти собі і більшого досягти».

Мар’яна Савка


Інсайт № 3. Важливо не те, що ви падаєте, важливо — чи можете піднятися

«Я себе вважаю успішним, хоча розумію, що для багатьох людина, яка відбула 10 років таборів і заслання, не має права так говорити».

Мирослав Маринович

Мирослав Маринович, член-засновник Української Гельсінської групи і віце-ректор УКУ, розповідає, чому важливі життєві програші та як досягти, здавалося б, недосяжної мети. 

«Більшість людей у часи моєї молодості сказали б, що незалежність України — це абсолютно недосяжна мета».

Мирослав Маринович

Втім, кожна велика дорога, яка здається дуже довгою, складається з малих кроків. І якщо ви їх проходите, мета щоразу стає ближчою, переконує пан Мирослав. 


Інсайт №4. Щоб не втомитися від роботи, знайдіть собі хобі


Вальдемар Надіжко, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, розповідає, як знайти себе і приймати складні рішення та чому для продуктивної роботи необхідно обрати цікаве захоплення. Є таке і у самого Вальдемара: на додачу до успіхів у медицині, він підкорив Європу та Африку на своєму байку.

«Є така річ, яка називається емоційне або професійне вигорання. Люди, які постійно працюють на високих обертах, більш вразливі. Це як двигун автомобіля: якщо він працює постійно, його ресурс суттєво зменшується. Тому захоплення мусять бути».

Вальдемар Надіжко

У новому році надихайтеся і будьте на крок попереду! А більше мотивуючих відеороликів шукайте у проєкті #InspireU від «Компанії Ензим». 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: