fbpx

3 кроки для того, аби вас серйозно сприймали на роботі

Редакція Чт., 29.11.18 Новини

На початку кар’єри, роботи у новій компанії чи з новим проектом ви можете відчути, що вас сприймають несерйозно. Як це змінити? 

Ось 3 ключові кроки для того, щоб люди почали більш уважно ставитись до вас і ваших ідей. 

Слухайте інших

Неважливо, наскільки актуальні та цікаві ваші ідеї – поки відсутня гарна комунікація, до них ніхто не дослухається. Аби вас зрозуміли, необхідно збудувати зв’язок між власними пропозиціями та проблемами інших людей.

Єдиний спосіб визначити, чого бажають інші – вислухати їх. Ставте багато питань.  Робіть паузи, щоб зрозуміти, про що йдеться, шукайте те, до чого інші ставляться з увагою.

А ще – слухайте, як інші обговорюють ключові питання, якою мовою користуються. Намагайтеся підлаштуватися під прийнятий стиль, коли говорите про власні ідеї, аби люди зрозуміли, що ви хочете донести.

Перегляньте своє ставлення до складнощів

Одна з проблем початківців – абстрактне сприйняття проблем інших. Коли ви тільки прийшли у компанію чи взялися за новий проект, вам може здатись, що ви одразу зрозуміли основні проблемні місця. Але це часто не відповідає дійсності.  

Перш ніж щось робити чи змінювати, важливо зрозуміти, чому зараз все робиться саме так. Якщо пропонувати конкретні дії, ігноруючи поточні особливості і складнощі проекту, люди подумають, що ви не зовсім розумієтесь на тому, з чим працюєте. Як наслідок – усі ваші ініціативи проігнорують. Натомість пропонуйте свої ідеї так, щоб зберігати компроміс між тим, що є, і тим, що ви хочете змінити. 

Виконуйте обіцянки

Найкращий спосіб заробити гарну репутацію – досягти успіху. Якщо говорите про плани на майбутнє – беріть ініціативу на себе. Якщо пообіцяли зробити усе в поставлений термін – зробіть це. Не обов’язково транслювати власні досягнення. Якщо виконуєте те, що обіцяли, це помітять. І коли будете говорити – вас почують, бо це не пусті слова. За ними одразу йдуть дії.

Завоювати такую репутацію – тривалий процес. Потрібно не просто гідно виконувати роботу, а й змусити людей орієнтуватись на вас. Мине час, і проблема з несерйозним ставленням залишиться лише спогадом.

Джерело: FastCompany


 

Як стати рекрутером в IT?

 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: