fbpx

5 TED Talks, які допоможуть працювати ефективніше, а жити щасливіше

Редакція Чт., 20.12.18 Новини

У новій підбірці TEDxTalks ми зібрали лекції, що допоможуть спростити складні процеси на роботі, з користю використовувати вільний час і підкажуть, як різні покоління можуть вчитись одне в одного.

1) Як вберегти світ (та себе) від поганих зустрічей

Епідемія поганих, неефективних зустрічей, що не несуть жодної користі, а лише гаять час, переслідує компанії по всьому світу і робить працівників нещасними. Але у Девіда Греді є кілька ідей, як це зупинити.

 


2) 6 правил, які допоможуть спростити навіть складну роботу

Чому люди відчувають себе такими нещасними і засмученими на роботі? Тому що сучасні компанії стають усе складнішими, вважає Ів Морьє, і співробітникам доводиться орієнтуватися у заплутаному лабіринті взаємозалежностей. 6 правил «розумної простоти» мають допомогти спростити навіть складну роботу.

 


3) Сила відпочинку

Кожні сім років дизайнер Стефан Сагмайстер закриває свою нью-йоркську студію на річну відпустку, щоб освіжити свій творчий потенціал. Він розповість про забуту цінність вільного часу і покаже інноваційні проекти, на які його надихнув час, проведений у відпустці.

 


4) Як знайти баланс між роботою та особистим життям

За словами Найджела Марша, баланс між роботою та особистим життям занадто важливий, щоб довіряти його роботодавцю. Марш пропонує свій варіант ідеального дня, у якому є місце для роботи, родини і себе самого, а також радить, як налаштуватись на такий режим.

 


5) Чому бебі-бумери можуть навчитися у міленіалів на роботі та навпаки?

«Вперше у світі на робочих місцях працюють п’ять поколінь одночасно», – каже підприємець Чіп Конлі. Він вважає, що вікове розмаїття робить компанії сильнішими, і закликає різні покоління ділитися одне з одним власною мудрістю. 

 
 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: