fbpx

«Антикризові кар’єрні консультації»: шукаємо експертів-волонтерів

Редакція Пн., 06.04.20 #накарантині

Happy Monday запускає соціальний проєкт «Антикризові кар’єрні консультації». Якщо ви кар’єрний консультант або HR-експерт, який має бажання і трохи часу на безоплатну допомогу, заповнюйте нашу анкету


Кар’єрний портал Happy Monday створено для того, щоб кожен знайшов улюблену роботу.  Від самого заснування ми тісно співпрацюємо з кар’єрними консультантами: збираємо їх поради у вигляді статей, організовуємо кар’єрні конференції, публікуємо відповіді на найпоширеніші запитання до експертів у нашому телеграм-каналі. Ми знаємо, що саме рівень експертизи наших авторів та консультантів — те, за що читачі цінують Happy Monday.

Втім, настали часи, коли потрібна адресна допомога. Багато людей опинилися у важкій ситуації: їх поставили перед фактом скорочень, звільнень, неоплачуваних відпусток. До такого розвитку подій не був готовий майже ніхто.

Ми звертаємось до небайдужих професіоналів з проханням виділити трохи власного часу та експертизи для індивідуальної безоплатної допомоги тим, хто так сильно її потребує.


Навіщо брати участь


Ми щиро віримо, що участь в «Антикризових кар’єрних консультаціях» буде корисною не лише для тих, хто потребує допомоги, але й для самих експертів. Ви зможете: 

  • отримати досвід інтелектуального волонтерства і можливість допомогти людям, чия історія вас вразить; 
  • стати частиною важливого соціального проєкту;
  • зміцнити власний особистий бренд, знайти нових клієнтів та партнерів;
  • отримати публічні рекомендації від учасників проєкту.


Як все відбуватиметься


8 квітня Happy Monday запускає платформу, де щодня публікуватимуться доступні консультації.

На платформі будуть опубліковані профілі експертів-учасників проєкту: ім’я, фото, досвід та теми, за якими може консультувати експерт. Усі бажаючі можуть залишати свої заявки з мотиваційним обґрунтуванням, чому саме їм потрібна зараз така допомога. Консультант самостійно обирає тих, кому надати свою експертизу, на основі мотиваційних листів.

Кожен експерт обов’язково отримає відгуки від учасників, яких він проконсультував.

 Від вас — індивідуальні онлайн-консультації тривалістю від 30 хвилин. Від Happy Monday — усі організаційні питання та, за потребою, забезпечення вас платформою для спілкування.  

Можливо, вам вже доводилося співпрацювати з нами — тоді будемо раді знову об’єднати наші зусилля! Якщо ми ще не знайомі — ця ініціатива може стати початком нашої професійної дружби. 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: