fbpx

Виробник напоїв знижкою підкреслить гендерний розрив у зарплатах

Редакція Ср., 04.03.20 Новини

Заснована й очолювана жінками компанія Sparkke відома своїми ініціативами на захист прав жінок. 

8 березня австралійська компанія Sparkke Change Beverage Company проведе акцію у своєму рідному місті Вітмор і надасть жінкам знижку 9,2% на свої напої. Таким чином компанія хоче звернути увагу на наявний гендерний розрив у оплаті праці. 

Що не так з зарплатами у Австралії?

За останній фінансовий рік розрив в оплаті праці між чоловіками й жінками в Південній Австралії становив 9,2%. Згідно зі звітом Агентства з питань гендерної рівності на робочих місцях за 2019 рік, жінки, які працюють повний робочий день, отримували в середньому на 14% меншу заробітну плату, ніж чоловіки.

Компанія також закликає проводити щорічну метрику, щоб відстежувати й усувати розрив в оплаті праці й за іншими ознаками, крім статі: сексуальною ідентичністю, інвалідністю, приналежністю до певного етносу чи раси.

Також Sparkke запускає програму наставництва The Kitchen Sisters для жінок, які працюють шеф-кухарями. Програма передбачає тиждень роботи у іншому ресторані за обміном. Професія шеф-кухаря для програми обрана як така, де традиційно переважають чоловіки. 

Джерело: MMR

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: