fbpx

Де планувати: блокноти, планери та дошки для візуалізацій

Редакція Вт., 18.12.18 Розвиток

Робимо вигляд, що гаджетів не існує, і радимо блокноти та інші інструменти для планування й візуалізації ідей.

Блокноти

Мабуть, у половини з нас є таємна шухляда з блокнотами, які ми колись придбали, але зовсім не користуємось. Щоб таке не повторилося, підійдіть до вибору свого планувальника більш свідомо і переконайтеся, що він не лише гарний, але й зручний і підходить для ваших цілей.  

1. Для планування

Планер Business Planner, Ardium (320 грн)

Планер розрахований на 3 місяці продуктивного роботи. Є три календарні розвороти для планів на місяць та сторінки для планів на кожен день з розкладом дня та місцями для записів різного формату.

 


Блокнот I have a plan, Orner (499 грн)

Блокнот для планування місяців і тижнів, розрахований мінімум на рік. А ще тут є окремий розділ для візуалізації ваших мрій і бажань, яскраві ілюстрації, стікери та розділи, присвячені улюбленим книгам, фільмам або цитатам.

 


Щоденник «Продуктивний», Tools (450 грн)

Щоденник, розрахований на 6 місяців продуктивної роботи. Можна планувати на місяць, на тиждень, а ще – ставити глобальні цілі, розставляти пріоритети для задач (головні, другорядні та додаткові) і оцінювати щоденну продуктивність. У щоденнику також є мотиваційні цитати та надихаючі історії.

 


Блокнот Planner, Gifty (450 грн)

Виробники Planner стверджують, що це не просто блокнот, а ціла система планування. Тут навіть поради є 🙂 А ще – місце для ваших глобальних цілей і завдань, календар, форми для планування місяців і тижнів, мотивуючі цитати та чисті аркуші для ідей.

 


Планер My perfect day, LifeFLUX (420 грн)

Планер розроблений коучем і психологом і розрахований на 6 місяців. Можна планувати задачі на цілий місяць, а потім на кожен день. Плани на день включають у себе щоденні ритуали, важливі питання, корисні звички, цілі й фінанси.  

2. Для подорожей

Travel Book, #travelneedsme (450 грн)

Планер, розрахований на 10 подорожей. Тут можна спочатку планувати, а потім – зберігати спогади з поїздок. Є важливі чек-листи речей, бюджети поїздок, списки must see, must eat і must buy, корисні поради, а ще стікери, чисті аркуші і навіть місце для зберігання квитків чи інших дрібних сувенірів.

3. Для мотивації

My Self Journal, Upgrade (450 грн)

Блокнот від команди тренерки зі щастя Алли Клименко, який має амбіційну мету – допомогти вам краще зрозуміти себе і себе ж змінити. Тут є мотивуючі цитати, місце для записів, а ще 75 важливих списків – від цілей на рік до місць, де ви мрієте побувати.

 


365 happy days, Upgrade (450 грн)

Мотивуючий щоденник від команди тренерки зі щастя Алли Клименко. Надихаючі цитати, важливі питання для розуміння себе, місце для записів, а головне – 365 ідей, здатних зробити кожен ваш день особливим.

 


Щоденник «Щасливий», Tools (450 грн)

Щоденник, який допоможе фіксуватися на своїх приємних та позитивних думках. Розрахований на 6 місяців. Передбачається, що ви будете ділитись враженнями від кожного дня, відповідати на питання, записувати свої думки, виконувати мотивуючі завдання та надихатися цитатами. 

3. Для ідей

Записник Classic, Moleskine (399-690 грн)

Класичний варіант для запису своїх ідей, думок, важливих цитат тощо. Можна обрати в лінійку, клітинку або взагалі нелінований. У будь-якому випадку це будуть чисті аркуші і нічого зайвого.  

Календарі-планери

На відміну від блокнотів, мають лише одне призначення – візуалізувати ваші плани на місяць або тиждень. Зате на робочому місці це виглядатиме більш наочно 🙂

Weekly Planner, 52 сторінки (189 грн)


Weekly Planner, 30 сторінок (249 грн)


Desk Weekly Pad, 60 сторінок (270 грн)


Desk Weekly Scheduler, 52 сторінки (299 грн)


Місячний планувальник 2019 D. Planner (датований, до грудня 2019)

Дошки візуалізацій

Не зовсім папір, але візуалізує прагнення чи не краще 🙂 Така дошка допомагає краще зрозуміти ваші цілі, наочно уособлює їх і «притягує» омріяне майбутнє, адже у бажань більше шансів втілитися в життя, якщо їх належним чином зобразити.

Органайзер Moodboard (365 грн)

Чітко визначте, про що ви мрієте та чого прагнете у новому році. Підберіть матеріали (вирізки з журналів, фото, малюнки) та скомпонуйте їх на мудборді, який буде вас надихати протягом року.

 


Карта бажань Dream&Do (599 грн)

Це спеціальна (і дуже крута) карта, яка допоможе візуалізувати ваші мрії й досягати бажаного. Карта розділена 8 сфер життя: здоров’я, любов, дім, робота, розвиток, люди, характер та відпочинок. Кожну можна оформити за бажанням – за допомогою готових стікерів або власних цитат, фото чи записів.


Как выбрать подарки коллегам на Новый год, не потратив все деньги и нервы?

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: