fbpx

Чи в грошах щастя? Мільярдер роздасть $9 млн заради експерименту

Редакція Пт., 10.01.20 Новини

Ми у Happy Monday переконані, що робота здатна приносити щастя. А чи приносять її гроші, готова перевірити людина, у якої цих грошей не бракує. Юсаку Маедзава роздасть 9 мільйонів доларів просто так і подивиться, як вони змінять життя тих, кому дістануться, повідомляє AIN.

Як взяти участь у розіграші

1 січня японський мільярдер Юсаку Маездава опублікував твіт про те, що вирішив провести соціальний експеримент про вплив грошей на відчуття щастя. Серед тих, хто зробить ретвіт цього посту, він випадковим чином обере 1000 учасників, серед яких розділить $9 млн. Вплив грошей на подальше життя переможців буде відслідковуватися. 

Це не перший подібний giveaway мільярдера. У минулому році він таким чином розігрував 100 млн ієн (приблизно $ 923 000) між 100 випадковими користувачами, які ретвітнуть його пост. Тоді розіграш викликав неабиякий ажіотаж і став рекордним постом у соцмережі Twitter за кількістю ретвітів.

Хто такий цей Маездзава?

Скоріше за все, ви вже чули про Юсаку Маедзаву раніше, і не через його бізнес (інтернет-магазин Zozotown). Саме він першим зголосився стати приватним пасажиром SpaceX Ілона Маска, який вирушить у політ навколо Місяця.

Юсаку Маедзава входить у список найбагатших людей Японії, є популярним блогером у Twitter та на YouTube і відомий тим, що витрачає величезні кошти на мистецтво і спорт.  Також Маедзава пропагує ідею безумовного доходу для всіх громадян Японії. 

Джерело: AIN 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: