Intellias

  • Київ
  • IT сервісні
  • Verified
Engineering by people

Intellias — одна з найбільших українських сервісних ІТ-компаній. Поєднуючи інженерну майстерність та технологічну експертизу, спеціалісти Intellias створюють продукти, якими користуються понад 2 мільярди людей у всьому світі. Компанія неодноразово отримувала звання найкращого роботодавця серед найбільших сервісних ІТ-компаній України за версіями Forbes Ukraine та DOU, а також двічі здобула звання «Велопрацедавець року».

Intellias
20років досвіду
2500+спеціалістів
60%спеціалістів рівня Senior
25країн із клієнтами Intellias

Intellias розробляє унікальні рішення для автомобільної, фінансової, телекомунікаційної, агропромислової, енергетичної, медичної та інших індустрій. У портфоліо компанії — проєкти з IoT, Artificial Intelligence, Data Science, UX/UI, Big Data, Cloud та DevOps. 

Intellias працює з компаніями з Австрії, Великобританії, Данії, Ізраїлю, Канади, Німеччини, Саудівської Аравії, ОАЕ, США, Швейцарії та інших країн.

У 2018 році компанія залучила інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надання послуг у Центральній та Східній Європі. Того ж року вона увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 Europe — переліку приватних компаній, які найбільш динамічно розвиваються в Європі.

Як створювалась одна з найбільших ІТ-компаній України

Intellias заснували Віталій Седлер та Михайло Пузраков у Львові у 2002 році — одночасно з релізом першого .Net фреймворку. Починали Віталій та Михайло лише вдвох і самі писали код для перших замовників. Щоб знайти клієнтів, вони часто їздили автомобілем до Австрії та Швейцарії, долаючи за раз до 7 тисяч кілометрів. До речі, з першим клієнтом з Австрії компанія пропрацювала цілих 15 років!

«Якби ви створювали власну компанію, ви б створили Intellias. Адже ми побудували таку компанію, в якій хотіли б працювати самі».
Віталій Седлер, CEO та Михайло Пузраков, COO

Зараз Intellias об’єднує понад 2500 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії та Колумбії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та ОАЕ.

ЛЮДЯНІСТЬ — ОСНОВА, НА ЯКІЙ СТОЇТЬ INTELLIAS

І вона залишається незмінною, хоч як швидко компанія не зростала б. Тут важлива увага до людей, а не «так треба» процесів. День у Intellias починають не з сухого звіту про плани, а з «Доброго ранку!», бо вірять, що нові ідеї народжуються та реалізуються лише в атмосфері поваги й підтримки.

Чому Intellias? Ось 6 ключових переваг компанії

“Як це бути розробником в Intellias”

Тут бажають доброго ранку та дякують одне одному

Важливий принцип компанії — усе має бути по-людськи. Це коли менеджер допомагає вирішити будь-яке питання, навіть особисте; коли комунікації відкриті й колеги можуть впливати на проєкт; коли немає закулісних ігор. В Intellias неприйнятні дискримінація, надумана ієрархія, тиск чи токсичність.

Важливий принцип компанії — усе має бути по-людськи.

В Intellias цінують відкриту комунікацію, швидкий фідбек на запити і відкидають пустопроцеси. Є пропозиції? Сформулюйте все на спеціальній платформі або особисто за кавою. І до речі, якщо вам раптом не подобається смак офісної кави, просто скажіть про це. Компанія влаштує дегустацію нової.

Іван Барчук,
Senior .NET developer & CoE Coordinator, Львів
«Компанії, які хочуть існувати на ринку багато років, мають ставити людей вище за процеси. Кожна компанія складається з окремого розробника, бізнес-аналітика, тестера тощо. При швидкому рості зберігати цінності компанії стає важче, але це не про Intellias. Хочеш щось змінити чи вдосконалити якийсь процес? Для цього в компанії є кілька майданчиків: наприклад, Corporate Initiatives Hub або внутрішня соцмережа Yammer. Розуміти, що твоя думка важлива, — дуже круто!»

Щира подяка колег — найкраща мотивація та найкоротший шлях до позитивних емоцій. Тому в Intellias запровадили програму подяки Kudos, яка дає змогу дякувати колегам за допомогу, особливі досягнення, менторство, обмін досвідом, хорошу командну роботу та винагороджувати їх віртуальною відзнакою — «кудосами». Отримані «кудоси» перетворюються у корпоративну віртуальну валюту — «смарти».

Отримати смарти можна також за рекомендації кандидатів на відкриті вакансії, виступи на внутрішніх Tech Talks, річницю роботи в Intellias або з нагоди дня народження тощо. Смарти обмінюють на корпоративні сувеніри, перелік яких дуже широкий: електроніка, транспорт, сумки та рюкзаки, книжки, товари для спорту та подорожей і багато іншого. Також за успішні рекомендації кандидатів спеціалісти Intellias отримують грошові бонуси та спеціальні призи.

Крім цього, фахівці мають можливість ініціювати збір коштів для соціальних та благодійних проєктів на внутрішньому порталі IntelliShare, а також підтримувати пропозиції колег, перераховуючи смарти чи робочі години.

Офіс, ремоут чи гібридний формат? Обирайте самостійно

В Intellias працює концепція IntelliSmartWorkplaces, згідно з якою спеціалісти самі  обирають зручний для себе формат роботи. Місця в офісах діляться на три групи:

  1. Fixed Desks — фіксовані робочі місця для колег, які працюватимуть 100% робочого часу з офісу;
  2. Shared Desks — місця, які можна забронювати заздалегідь;
  3. Hot Desks — місця за принципом коворкінгу, коли можна сісти, де забажаєш.

Самостійно забронювати зручне робоче місце можна у спеціальному додатку OfficeSpace. Він дозволяє переглядати поверхові плани офісів, обирати вільні столи та бронювати їх на потрібний період, а також допомагає знаходити корисні об'єкти в офісі: санітайзери, персональні шафки для зберігання речей, мітинг-руми тощо.

Про гнучкий графік багато хто говорить, але в Intellias його реалізували по максимуму. Не потрібно нікому пояснювати, що зранку вам треба до лікаря, а в обід — заскочити в банк. Просто ставите робочий день на паузу одним кліком, вирішуєте особисті питання та повертаєтесь до роботи.

Смарт-комфорт в офісах Intellias

Офіси Intellias облаштовано за принципом «розумний комфорт»: тут дбають як про просторовий, так і про емоційний комфорт працівників. Наприклад, замість того, щоб розмістити інженерів стіл у стіл, тут зробили просторі приміщення і багато мітинг-румів. 

В офісах у Кракові та Львові працюють дитячі кімнати, де спеціалісти та спеціалістки можуть залишити своїх дітей від 3 до 12 років під наглядом бебісітера. У кімнатах є розмальовки, книжки, пластилін, ігрові консолі, конструктори, розвиваючі іграшки. Щодня в дитячі приходять в середньому до 10 дітей. Є й окрема кімната для школярів, де вони можуть відвідувати онлайн-заняття.

Дмитро Юрченко,
Delivery Manager, Львів
«Я неймовірно вдячний компанії за можливість залишити свого сина Марка під кваліфікованим наглядом під час своєї роботи. Користуюсь цією можливістю вже кілька років. Завдяки цьому вирішується багато побутових питань, і я можу працювати, скільки потрібно, не хвилюючись за сина. А найголовніше, що сам Марк у захваті не тільки від кімнати, але й від няні, яка там працює. Вони не тільки бавляться, але й вчаться, грають в шахи, розмовляють на цікаві теми. Зазвичай я залишаю сина в дитячій кімнаті кілька разів на місяць, коли затримуюсь на роботі, а альтернативи на післяобідній час немає».

В офісах є гіроборди, більярд, теніс, кікер, покер та навіть музичні інструменти. Відпочити можна у фан-румі або на терасі, а на кухні завжди є чим перекусити. 

З початком війни у львівському офісі облаштували зручне бомбосховище з доступом до інтернету для забезпечення безперебійного робочого процесу. У бомбосховищі є робочі столи та стільці, обігрівачі УФО та кава-пойнти зі смаколиками та сублімованими обідами. Якщо тривога затягнеться до ночі, в бомбосховищі є матраци, на яких можна відпочити.

В Intellias є послуга онлайн-психотерапевта та страхування від COVID-19

Співробітники Intellias можуть вибрати зручний для себе пакет, щоб слідкувати за здоров’ям або займатися спортом:

  • «Здоров’я» — річна програма медичного страхування;
  • «Спорт» — річний абонемент в спортзал та басейн;
  • «Мікс» — компенсація будь-яких спортивних активностей на вибір;
  • «Ментал Хелс» — можливість відвідувати сеанси психотерапевта й отримувати компенсацію витрат.

Незалежно від пакету, кожен спеціаліст додатково отримує страхування від COVID-19, компенсацію витрат на стоматологічні послуги, консультації, огляд та лікування у корпоративного лікаря, осінню вітамінопрофілактику або вакцинацію. Також передбачені 20 оплачуваних лікарняних днів на рік.

Кожен спеціаліст може двічі на квартал записатися на онлайн-зустріч з психотерапевтом. Після початку повномасштабної війни в Intellias оновили пакет «Ментал Хелс»: збільшили кількість індивідуальних зустрічей з психотерапевтом, додали послугу групової терапії, а також регулярні онлайн-зустрічі з експертами в сфері ментального здоров’я.

You manage your career

Career Hub — це онлайн-платформа, де спеціалісти Intellias можуть самостійно керувати своєю кар’єрою. Вона об’єднує всі професійні можливості в компанії: від фідбеку та перегляду зарплати до тренінгів, менторства та можливостей ротації чи навіть релокації. Таким чином платформа допомагає втілювати людяний підхід у реальних робочих процесах.

Завдяки Career Hub спеціалісти Intellias мають наступні можливості.

Навчайтеся. Індивідуально та в групі

За розвиток колег в Intellias відповідає окремий відділ — Talent Learning & Development. Спеціалісти можуть подати заявку на річний доступ до партнерських платформ онлайн-освіти Udemy або O'Reilly та безкоштовно навчатися на топових eLearning майданчиках світу. Також спеціалістам доступні корпоративна навчальна база й онлайн-платформа з записами курсів.

Спеціалісти Intellias, внутрішні експерти, а також зовнішні тренери регулярно проводять тренінги, воркшопи, вебінари та семінари. У компанії реалізовують групові програми:  Mentorship, Engineering upskill, Architect school, Accelerating Training Program (ATP), Leading a team, Delivery directors та інші.

Для роботи в ІТ-компанії особливо важливе знання англійської. В Intellias для підтримки та підвищення рівня володіння мовою є власна школа англійської, яка пропонує загальні курси для кожного рівня складності, а також тематичні курси — Drop-in sessions, Profound writing course, Pronunciation course, Grammar-course, Short specific courses і, звісно, розмовний клуб. Крім того, нещодавно в компанії запустили курси польської.

Компанія, що піклується про спеціалістів, країну та планету

Компанія має чимало соціальних та благодійних проєктів. Фокусом корпоративної соціальної відповідальності Intellias є екомобільність. Двічі Intellias отримував нагороду «Велопрацедавець року»: від громадської організації U-Cycle в 2018 році та в національному конкурсі у 2020-му. Компанія всіляко заохочує користуватися екологічними видами транспорту. Офіси обладнані всіма необхідними велоумовами — паркуванням, душовими, гардеробними. Компанія підтримує участь працівників у велозмаганнях. А біля львівського офісу є швидкісні зарядні станції для електромобілів, якими співробітники можуть користуватися безкоштовно.

У 2021 році компанія реалізувала масштабний проєкт «Екомобільне літо», який тривав три місяці — від 3 червня (Міжнародного дня велосипедиста) до 31 серпня. У рамках проєкту обрали 5 велоамбасадорів, які мали щодня їздити на велосипеді, проводили флешмоб серед колег та влаштовували кінопокази про велокультуру. Загалом проєкт охопив понад 100 000 людей у соціальних мережах, а вибрані амбасадори настільки захопилися участю в проєкті, що продовжили щоденні прогулянки на велосипеді й після завершення «Екомобільного літа».

Дзвенислава Новіцька,
Senior Automation Test Engineer, Львів
«Я веду активний спосіб життя: тренуюсь у спортзалі, ходжу на плавання і скелелазіння. Але коли їду в офіс велосипедом, то завжди радію, що сьогодні вже мала фізичне навантаження і можу не переживати, якщо ввечері не встигну на тренування. Велосипед додає мені здоров’я та гарного настрою. Тому беру участь у веловиїздах із колегами, які влаштовують у нас на роботі».

Сталі та екомобільні міста — не єдиний КСВ-напрям від Intellias. Також компанія реалізує кейси у сфері якісної освіти, чистого довкілля, спорту та здоров'я, велодружності, волонтерства та благодійності. Наразі в пріоритеті — допомога військовим та людям, які постраждали через російську агресію. Команда Intellias вже зібрала понад 8 мільйонів гривень на потреби українських військових. Частину цих коштів передали фонду «Повернись живим», який придбав дрони та іншу необхідну військовим техніку. Також перерахували 1 мільйон гривень на спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на підтримку ЗСУ.

Крім цього, в партнерстві з Winner Group компанія запустила акцію «Авто для ЗСУ», її мета — закупити 30 пікапів та позашляховиків для українських військових. Спеціалісти Intellias вже зібрали гроші на придбання 29 автівок, збір коштів триває.

У 2020 році Intellias переміг в ХІ Конкурсі КСВ Кейсів від Центру «Розвиток КСВ» з кейсом COVID-19 response, який отримав нагороду в номінації «Бізнес, що змінює країну». А в 2021 році Intellias потрапив до п'ятірки лідерів національного рейтингу «Компанії, дружні до родин» від Фонду Народонаселення ООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ».

Старт кар’єри в ІТ — разом з IntelliStart

Intellias — команда досвідчених профі: 60% спеціалістів — інженери рівня Senior і вище. Але є в Intellias і відкриті Junior вакансії, а час від часу з’являються позиції навіть для стажерів.

Тому компанія вирішила стати рушійною силою, що драйвить старт кар’єри нового покоління розробників, і заснувала IntelliStart — освітній хаб для навчання та розвитку ІТ-талантів. А в спеціальному телеграм-каналі можна відстежувати освітні та кар’єрні можливості в рамках IntelliStart.

Команда IntelliStart прагне бути SpaceX серед освітніх закладів — інноваційними, проривними та завжди на крок попереду. У школі можна відчути внутрішню атмосферу Intellias — увагу до особистості, а не «так треба» процесів. Ось що робить навчальні програми IntelliStart особливими.

 

Освітній хаб об’єднує практичну ІТ-школу та буткемпи.

У практичній ІТ-школі студентам пропонують програми за напрямами Frontend, Java, .NET, DevOps, Software Testing тощо. Викладачі школи — це досвідчені експерти компанії, які виступають в ролі менторів і завжди готові надати зворотний зв’язок.

Буткемпи — це фултайм працевлаштування з можливістю навчатися у найкращих спеціалістів компанії. Тут учасники працюють на проєкті-емуляторі, відвідують практичні тренінги та створюють командний проєкт. 

В Intellias завжди чекають на фахівців, які зацікавлені в постійному розвитку та розділяють корпоративні цінності Intellias. Крім технічного досвіду, важливі особисті якості: комунікабельність, відповідальність, тактовність, гнучкість, емоційний інтелект. А ще — вміння розв’язувати проблеми та критично мислити, бажання вчитися та розвивати свою експертизу. 

Вже хочете до команди Intellias?

Тоді розповідаємо, як проходитиме відбір.

1. Подача резюме. З нього рекрутери дізнаються про попередній досвід роботи кандидата, освіту, участь у проєктах та рівень володіння технологіями. 

2. Співбесіда з рекрутером. На цій зустрічі кандидат може більше розповісти про себе і ближче познайомитися з компанією, умовами роботи.

3. Технічна співбесіда. Технічний спеціаліст або тимлід проведе оцінку професійних знань і навичок кандидата та за потреби запропонує виконати тестове завдання.

4. Delivery співбесіда. На цьому етапі кандидат матиме можливість познайомитися з Delivery Manager-ом проєкту й отримати більше інформації про проєкт, майбутню команду та внутрішню культуру й атмосферу.

5. Співбесіда з клієнтом. Якщо до рекрутингу долучається клієнт, компанія допоможе підготуватися. Співбесіди з клієнтом проходять англійською, і викладач Intellias попередньо може провести з кандидатом заняття, щоб попрактикувати розмовну англійську та налаштуватися на інтерв'ю.

6. Пропозиція співпраці. В Intellias намагаються максимально швидко надати фідбек та запропонувати кандидату долучитися до команди.

Готові створювати інноваційні рішення у найлюдянішій компанії?
Тоді обирайте вакансію для себе!
ВСІ ВАКАНСІЇ

Підписуйтеся на щасливі понеділки!

Раз на тиждень по понеділках ми будемо ділитися найкрутішими вакансіями та історіями про кар’єру.


Більше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: