fbpx

Intellias

 • Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Харків
 • IT сервісні
Engineering by people

Intellias — одна з найбільших сервісних ІТ-компаній України, технологічними продуктами якої користуються понад два мільярди людей. У 2020 році Forbes Ukraine визнали Intellias найкращим ІТ-роботодавцем України, а згідно з опитуванням DOU, компанія — найкращий роботодавець серед найбільших українських сервісних ІТ-компаній.

Intellias
1600+спеціалістів
4представництва у світі: Берлін, Чикаго, Нью-Йорк та Ер-Ріяд
6розробницьких центрів: Львів, Київ, Одеса, Харків, Івано-Франківськ і Краків
19років на ринку

Intellias – одна з найбільших сервісних ІТ-компаній України, яка забезпечує повний цикл реалізації ІТ-продуктів. Використовуючи свою технічну експертизу, Intellias розробляє рішення для компаній з різних індустрій: автомобільної, фінансової, телекомунікаційної, агропромислової, торгівельної, енергетичної, медичної тощо.

Intellias працює з компаніями з Австрії, Великобританії, Данії, Ізраїлю, Канади, Німеччини, Саудівської Аравії, ОАЕ, США, Швейцарії та інших країн.

У 2018 році Intellias залучила інвестиції від Horizon Capital для розширення можливостей надавати послуги в Центральній та Східній Європі. Того ж року компанія увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 — переліку приватних компаній, які найбільш динамічно розвиваються в Європі.

Від однокімнатного офісу у Львові — до однієї з найбільших ІТ-компаній України

Intellias заснували Віталій Седлер та Михайло Пузраков у Львові у 2002 році — одночасно з релізом першого .Net фреймворку. Починали Віталій та Михайло лише вдвох і самі писали код для перших замовників. Щоб знайти клієнтів, вони часто їздили автомобілем до Австрії та Швейцарії, долаючи за раз до 7 тисяч кілометрів. До речі, з першим клієнтом з Австрії компанія пропрацювала цілих 15 років!

«Якби ви створювали власну компанію, ви б створили Intellias. Адже ми побудували таку компанію, в якій хотіли б працювати самі».
Віталій Седлер, CEO та Михайло Пузраков, COO

З 2015 року компанія почала відкривати розробницькі центри в інших містах, а також закордонні представництва. За 19 років Intellias пройшла шлях від однокімнатного офісу до однієї з найбільших ІТ-компаній України. 

Зараз у компанії працює понад 1600 спеціалістів. Українські офіси розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові та Івано-Франківську. Також Intellias має офіс у Польщі та представництва у Німеччині, США і Саудівській Аравії. 

Чому Intellias? Ось 6 ключових переваг компанії

Тут головний фокус — на особистостях, а не на процесах. Спеціалісти працюють в атмосфері поваги й підтримки, щоб разом досягати максимуму.

“Як це бути розробником в Intellias”

Людяність — основа Intellias. І вона залишається незмінною, хоч як швидко компанія не зростала б

День у Intellias починають не з сухого звіту про плани, а з «Доброго ранку!», бо вірять, що нові ідеї народжуються та реалізуються лише в атмосфері поваги й підтримки.

Важливий принцип компанії — усе має бути по-людськи.

Це коли менеджер допомагає вирішити будь-яке питання, навіть особисте; комунікації відкриті й колеги можуть впливати на проєкт; немає закулісних ігор. В Intellias неприйнятні дискримінація, надумана ієрархія, тиск чи токсичність.

В Intellias цінують відкриту комунікацію, швидкий фідбек на запити і відкидають пустопроцеси. Є пропозиції? Сформулюйте все на спеціальній платформі або особисто за кавою. І до речі, якщо вам раптом не подобається смак офісної кави, просто скажіть про це. Компанія влаштує дегустацію нової.

Іван Барчук,
Senior .NET Engineer, Львів
«Компанії, які хочуть існувати на ринку багато років, мають ставити людей вище за процеси. Кожна компанія складається з окремого розробника, бізнес-аналітика, тестера тощо. При швидкому рості зберігати цінності компанії стає важче, але це не про Intellias. Хочеш щось змінити чи вдосконалити якийсь процес? Для цього в компанії є кілька майданчиків комунікації. Наприклад, Corporate Initiatives Hub або внутрішня соцмережа Yammer. Розуміти, що твоя думка важлива, дуже круто!»

Щира подяка колег найкраща мотивація та найкоротший шлях до позитивних емоцій. Тому в Intellias запровадили програму подяки Kudos, яка дає змогу дякувати своїм колегам за допомогу, особливі досягнення, менторство, обмін досвідом, хорошу командну роботу та винагороджувати їх віртуальною відзнакою — «кудосами». Отримані «кудоси» перетворюються у корпоративну віртуальну валюту — «смарти».

Отримати смарти можна також за рекомендації кандидатів на відкриті вакансії, виступи на внутрішніх Tech Talks, річницю роботи в Intellias, з нагоди дня народження тощо.

Смарти обмінюють на численні корпоративні сувеніри: електроніку, гіроборд, велосипед, сумки та рюкзаки, книги, товари для спорту і подорожей та багато іншого.

Крім того, за успішні рекомендації кандидатів спеціалісти Intellias отримують грошові бонуси та спеціальні призи. 

Офіс, ремоут чи гібридний формат? Обирайте самостійно

В умовах пандемії понад 90% спеціалістів компанії працюють з дому, але після закінчення карантину спеціалісти Intellias зможуть скористатися концепцією IntelliSmartWorkplaces. Усі робочі місця в офісах поділяться на три групи, і можна буде обрати, який варіант підходить найкраще.

 • Fixed Desks — фіксовані робочі місця для колег, які працюватимуть 100% робочого часу з офісу;
 • Shared Desks — місця, які можна забронювати заздалегідь;
 • Hot Desks — місця за принципом коворкінгу, коли можна сісти, де забажаєш.

Самостійно забронювати зручне робоче місце можна у спеціальному додатку OfficeSpace. Він дозволяє переглядати поверхові плани офісів, обирати вільні столи та бронювати їх на період, протягом якого планується робота з офісу, а також допомагає знаходити корисні об'єкти в офісі: санітайзери, персональні шафки для зберігання речей, переговорки тощо.

Про гнучкий графік багато хто говорить, але в Intellias його реалізували по максимуму. Робочі години тут — це наче валюта, яку співробітники витрачають на власний розсуд. Не потрібно нікому пояснювати, що зранку вам треба до лікаря, а в обід — заскочити у банк. Просто ставите робочий день на паузу одним кліком, вирішуєте особисті питання і повертаєтесь до роботи. Заробітна плата нараховується відповідно до кількості відпрацьованих годин за весь місяць. 

Офіси з дитячими кімнатами, масажними кабінетами та салонами краси

Офіси Intellias облаштовано за принципом «розумний комфорт»: тут дбають як про просторовий, так і про емоційний комфорт працівників. Наприклад, замість розмістити інженерів стіл у стіл, тут зробили просторі приміщення і багато переговорних кімнат.

До впровадження карантину улюбленою послугою співробітників із дітьми були дитячі кімнати з нянею у київському, львівському та івано-франківському офісах.

Взимку офісом в Івано-Франківську разом із дитячою кімнатою користувались не лише місцеві члени команди, а й спеціалісти з інших офісів Intellias.

Щоб від самого ранку суботи стояти на лижах в карпатських горах, вони могли приїхати до Франківська у п’ятницю вранці і попрацювати з цього офісу, поки діти бавляться з нянею в дитячій кімнаті. 

У допандемічні часи в офісах компанії працювали... масажні кабінети та салони краси! Двічі на місяць кожен спеціаліст міг відвідати у зручний час безкоштовний сеанс масажу, який проводили досвідчені фахівці. Також за попереднім записом можна було зробити манікюр, скористатися послугами перукаря та барбера і не витрачати час на поїздку до салону.

Дмитро Юрченко,
Delivery Manager, Львів
«Я неймовірно вдячний компанії за можливість залишити свого 7-річного сина Марка під кваліфікованим наглядом під час роботи. Користуюсь цією послугою два роки. Завдяки цьому вирішується багато побутових питань, і я можу працювати, скільки потрібно, не хвилюючись за сина. А найголовніше, що сам Марк у захваті не тільки від кімнати, але й від няні Орисі, яка там працює. Вони не тільки бавляться, але й вчаться, грають в шахи, розмовляють на цікаві теми. Зазвичай я залишаю сина в дитячій кімнаті кілька разів на місяць, коли затримуюсь на роботі, а альтернативи на післяобідній час немає».

В офісах є гіроборди, більярд, теніс, кікер, покер та навіть музичні інструменти. Відпочити можна у фан-румі або на терасі, а на кухні завжди є чим перекусити. 

В Intellias є послуга онлайн-психотерапевта та страхування від COVID-19

Співробітники Intellias можуть вибрати зручний для себе пакет, щоб слідкувати за здоров’ям або займатися спортом:

 • «Здоров’я» — річна програма медичного страхування;
 • «Спорт» — річний абонемент в спортзал та басейн;
 • «Мікс» — компенсація будь-яких спортивних активностей на вибір;
 • «Mental health» — можливість компенсувати витрати на відвідування сеансів психотерапевта. 

Незалежно від пакету, кожен спеціаліст додатково отримує страхування від COVID-19, компенсацію витрат на стоматологічні послуги, консультації, огляд та лікування у корпоративного лікаря, осінню вітамінопрофілактику або вакцинацію. Також передбачені 20 оплачуваних лікарняних днів на рік.

Кожен співробітник може двічі на квартал записатися на онлайн-зустріч із психотерапевтом. Послуга виявилася популярною: якщо спочатку графік психотерапевта включав 2 слоти на день 5 разів на тиждень, то тепер доступно по 4 слоти щодня.

Навчайтеся індивідуально та в групі

За розвиток членів команди в Intellias відповідає окремий відділ Talent Learning & Development. Для кожного співробітника Intellias виділяється індивідуальний бюджет на навчання, який можна використати на професійні тренінги або конференції, онлайн-курси чи літературу. Також спеціалістам доступні корпоративна навчальна база, e-learning платформа із записами курсів і корпоративна бібліотека, де книги розподілені за двома категоріями — Technical Skills і Soft Skills & Management.

Спеціалісти Intellias, внутрішні експерти та зовнішні тренери регулярно проводять тренінги, воркшопи, вебінари та семінари. У компанії реалізовують групові програми: Leading a Team, PM program, Architect school, Mentorship school та інші.

Для роботи в ІТ-компанії особливо важливе знання англійської.

В Intellias для підтримки та підвищення рівня володіння мовою є власна школа англійської із загальними курсами для кожного рівня складності, а також тематичними курсами — Drop-in sessions, Profound writing course, Grammar-course, Short specific courses і, звісно, розмовний клуб.

Найвелосипедніша компанія країни

Intellias піклується про своїх спеціалістів, суспільство та навколишнє середовище. Фокусом корпоративної соціальної відповідальності компанії є екомобільність. 

Двічі Intellias отримував нагороду «Велопрацедавець року»: від ГО  U-Cycle в 2018 році та у національному конкурсі у 2020-му. Компанія всіляко заохочує користуватися екологічними видами транспорту. Офіси обладнані усім необхідним для цього — паркуванням, душовими, гардеробними. Компанія підтримує участь працівників у велозмаганнях. А біля львівського офісу Intellias встановили швидкісні зарядні станції для електромобілів, якими співробітники можуть користуватися безкоштовно.

Дзвенислава Новіцька,
Senior Automation Test Engineer, Львів
«Я веду активний спосіб життя: тренуюся у спортзалі, ходжу на плавання і скелелазіння. Але у дні, коли їду в офіс велосипедом, я завжди радію, що сьогодні вже мала фізичне навантаження, і можу не переживати, якщо ввечері не встигну на тренування. Велосипед додає мені здоров’я та гарного настрою. Тому беру участь у веловиїздах із колегами, які влаштовують у нас на роботі».

Сталі та екомобільні міста — не єдиний КСВ-напрям від Intellias. Також компанія реалізує кейси у сфері якісної освіти, чистого довкілля, спорту та здоров'я, велодружного простору, волонтерства та благодійності.

Завдяки цьогорічній благодійній акції «Добра зима в Intellias» компанії вдалося разом із партнерами зібрати 200 000 гривень на лікування онкохворих дітей в рамках щорічної ініціативи «ІТ-Миколай».

Минулого року Intellias підтримала стратегію масового тестування населення та виділила 1.5 млн гривень на закупівлю 10 тис. тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус.

У 2020 році Intellias перемогла у ХІ Конкурсі кейсів з КСВ від Центру «Розвиток КСВ». Їхній кейс COVID-19 response отримав нагороду в номінації «Бізнес, що змінює країну».

У березні 2021 року в Intellias підписали Women Empowerment Principles від ООН.

Intellias – перша ІТ-компанія в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки.

Таким чином, компанія долучилася до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві, який налічує понад 4,5 тис компаній у всьому світі.

У похід командою? Легко! Кібертурнір онлайн? Залюбки!

У питаннях корпоративного дозвілля в Intellias дослухаються до побажань членів команди. Організовують Hiking Club — дводенні підйоми на гірські вершини Карпат у супроводі гідів, а ще проводять турніри з настільного футболу та кожного літа збираються на велопрогулянку околицями міст. У 2020 році в компанії запустили кібертурнір Intellias Cyber Games.

Святкувати у Intellias люблять гучно і весело, з подарунками та сюрпризами. Найбільш запальні корпоративи завжди проходили на День компанії та Новий рік. На період карантину в компанії запроваджено програму онлайн- та офлайн-святкувань, які кожна команда може влаштувати у зручний для себе час і обрати формат самостійно. До прикладу, напередодні нового 2021 року в компанії діяв IntelliWinter Advent Calendar 7 днів тематичних активностей онлайн: школа вина, кулінарний майстер-клас із Євгеном Клопотенком та інші заходи, а всі спеціалісти отримали набори для святкових коктейлів.

На День захисту дітей у Intellias завжди влаштовують масштабне свято для дітей співробітників. У 2020 році святкування відбулось онлайн: організували творчий конкурс MiniIntelliChallenge, в якому діти демонстрували свої таланти і вміння креативити та вигравали призи — розвиваючі ігри. 

Кого шукають в Intellias?

Intellias — команда досвідчених профі: 60% спеціалістів — інженери рівня Senior і вище. Але є в Intellias і відкриті Junior-вакансії, а час від часу з’являються позиції для стажерів. На початку 2021 року стартувала Devops Bootcamp — програма стажування, яка розрахована на Junior DevOps Engineers.

Протягом 6 місяців учасники безкоштовно навчаються в експертів галузі, отримують грошову компенсацію, а після завершення програми мають можливість продовжити роботу в компанії.

В Intellias завжди чекають на фахівців, які зацікавлені у постійному розвитку та розділяють корпоративні цінності Intellias.

Крім технічного досвіду, важливі й особисті якості: комунікабельність, відповідальність, тактовність, гнучкість, емоційний інтелект. А ще — вміння вирішувати проблеми та критично мислити, бажання вчитися та розвивати свою експертизу. 

Вже хочете до команди Intellias?

Тоді розповідаємо, як проходитиме відбір. 

 1. Подача резюме. З нього рекрутери хочуть дізнатися про попередній досвід роботи кандидата, освіту, специфіку попередніх проєктів та рівень володіння технологіями. 
 2. Співбесіда з рекрутером. На цій зустрічі кандидат може більше розповісти про себе і ближче познайомитися з компанією та умовами роботи. 
 3. Технічна співбесіда. Технічний спеціаліст або тімлід оцінить професійні знання та навички кандидата та за потреби запропонує виконати тестове завдання.
 4. Співбесіда по проєкту. На цьому етапі кандидат познайомиться з Delivery Manager-ом (технічним керівником проєкту), дізнається більше про проєкт, майбутню команду, внутрішню культуру і атмосферу.
 5. Співбесіда з клієнтом. Якщо до процесу рекрутингу долучається клієнт, для якого розроблятимуться ІТ-рішення, компанія допоможе підготуватися. Співбесіди з клієнтом проходять англійською, і викладач Intellias попередньо може позайматися з кандидатом, щоб попрактикувати розмовну англійську та налаштувати його на інтерв'ю.
 6. Пропозиція співпраці. В Intellias намагаються максимально швидко надати фідбек та запропонувати кандидату долучитися до команди.
Готові створювати інноваційні рішення у найлюдянішій компанії?
Тоді обирайте вакансію для себе!

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: