fbpx

Договір оферти

 • Загальні положення
 • Опис сайту
 • Обов’язки користувача
 • Конфіденційність
 • Відмова від гарантій і обмеження відповідальності
 • Відповідальність сторін 
 • Зміни та доповнення 

Умови користування для пошукачів

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови користування (далі – «Умови») перед використанням веб-сайту «happymonday.ua» (далі – «Сайт»). Якщо ви хочете стати нашим користувачем, ви маєте ознайомитись із цими Умовами та прийняти їх. Якщо ви не згодні з цими Умовами, будь ласка, не використовуйте Сайт.

Загальні положення

1.1. Ці Умови є юридично обов’язковою угодою між вами – користувачем Сайту, який шукає роботу (далі – «Користувач»), – і власником Сайту – ФОП Мазур Ганна Олегівна, зареєстрованим за адресою: Україна 02140 м.Київ, вул. Єлизавети Чавдар, 6/104 (далі –«HAPPY MONDAY»).

1.2. Ці Умови регулюють взаємні права та обов’язки Користувача та HAPPY MONDAY щодо користування Сайтом та послугами, які надаються за його допомогою.

1.3. Ці Умови є публічною офертою в розумінні статей 633, 641, 644 Цивільного кодексу України,  та є однаковими для всіх фізичних осіб.

Умови вважаються повністю прийнятими Користувачем при проставленні електронної відмітки «З Умовами користування ознайомився і згоден» перед початком використання Сайту.

Опис сайту

За допомогою Сайту HAPPY MONDAY надає Користувачеві:

 • можливість знайти актуальні вакансії за різними критеріями (а саме, за рубриками — сферами діяльності, за містами та за компаніями-роботодавцями);
 • можливість розміщувати вакансії та відгукуватись на розміщені на Сайті вакансії, надсилаючи резюме та персональні дані, вказані в електронній формі, компаніям-роботодавцям;
 • безкоштовно використовувати Сайт в розділі Вакансії;
 • HAPPY MONDAY не стягує комісію або інші платежі з Користувачів за користування Сайтом в розділі Вакансії.

Обов’язки користувача

3.1. При заповненні форми резюме та тексту вакансій, Користувач зобов’язується:

 • зазначати у полях із особистими даними виключно особисту інформацію та контакти, жодним чином не використовувати інформацію та контакти інших осіб;
 • не розміщувати в резюме та тексті вакансій інформацію рекламного характеру;
 • не використовувати в тексті резюме та тексті вакансій ненормативну лексику, жаргонізми, інші слова і вирази, які можуть образити інших людей;
 • не розміщувати інформацію, яка суперечить чинному законодавству України, а також оголошення, пов’язані з гральним бізнесом, фінансовими пірамідами, релігійними сектами, окультними та еротичними послугами;
 • не розповсюджувати або іншим чином використовувати віруси та інші шкідливі програми;
 • не здійснювати незаконний збір і обробку персональних даних інших Користувачів;
 • не здійснювати розсилку спаму або комерційних пропозицій під виглядом відгуку на вакансію.

3.2. У разі невиконання цих зобов’язань, порушення цих Умов або чинного законодавства України або інших причин, що суперечать принципам діяльності ресурсу, HAPPY MONDAY має право вжити всіх необхідних заходів для того, щоб припинити порушення, у тому числі заблокувати доступ Користувача до Сайту. HAPPY MONDAY має право не пояснювати причини блокування.

Конфіденційність

4.1. Надсилаючи особисті дані та резюме у відповідь на вакансію на Сайті, Користувач тим самим дає згоду на збір, зберігання, використання та розголошення своїх персональних даних відповідно до Законів України «Про захист персональних даних», «Про захист прав споживачів», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» з метою функціонування Сайту. 

4.2. Відносини сторін цих Умов в частині конфіденційності регулюються Умовами конфіденційності, які розміщені на Сайті і є невід’ємною частиною цих Умов.

Відмова від гарантій і обмеження відповідальності

5.1. Користувач погоджується, що використовує Сайт як є («as is»). HAPPY MONDAY не гарантує, що робота Сайту буде безперервною, безпомилковою і позбавлена шкідливих програм або інших дефектів. Якщо Користувач не задоволений умовами та/або якістю Сайту, він повинен припинити використання Сайту. 

5.2. HAPPY MONDAY не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок порушення роботи Сайту, в результаті його використання або неможливості використання Користувачем. 

5.3. HAPPY MONDAY не несе відповідальності за якість та своєчасність відповідей роботодавців.

5.4 HAPPY MONDAY не несе відповідальності за правдивість інформації, вказаної в тексті вакансій.

Відповідальність сторін 

6.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань за цими Умовами сторони цих Умов несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України. 

6.2. Користувач зобов’язується не порушувати і не намагатися порушувати положення цих Умов. Якщо HAPPY MONDAY на свій розсуд визначить, що Користувач порушив або намагався порушити ці Умови, то доступ Користувача до Сайту може бути обмежений або припинений. 

6.3. Користувач погоджується звільнити і убезпечити HAPPY MONDAY від будь-яких претензій чи вимог з боку будь-яких третіх осіб у зв’язку з або в результаті порушення Користувачем цих Умов, чинного законодавства України або прав третіх осіб. 

Зміни та доповнення 

7.1. HAPPY MONDAY має право вносити зміни або доповнення до цих Умов в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, розмістивши нову редакцію Умов на Сайті. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов. 

Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо цих Умов, звертайтеся за e-mail адресою: info@happymonday.ua

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: