fbpx

Чому нудна робота може бути навіть корисною

Редакція Сб., 01.12.18 Новини

На думку Ліндсі Гордон, колишньої співробітниці Google, якщо робота задовольняє ваші базові потреби (такі як фінансова безпека), то її варто зберегти, навіть якщо вона нудна.

Ліндсі Гордон – екс-співробітниця Google, яка зараз очолює компанію з кар’єрного коучингу Life of Options. Так от, Ліндсі стверджує, що нудна робота – це не просто нормально, а й іноді навіть корисно.

Звісно, така думка багатьом здається досить революційною. Та за словами самої Ліндсі, купа її клієнтів сприймають з полегшенням той факт, що робота не повинна бути для них усім. Так одна з клієнток Гордон, почувши, що робота може бути нудною і це нормально, перестала переживати з приводу того, що фінансова стабільність та можливість приділяти час родині були для неї важливіші за все інше.

Нудна робота дозволяє приділяти більше часу родині або хобі

Гордон вважає, що для багатьох людей нецікава робота має свої переваги. Наприклад, звільняє час та енергію для того, щоб приділити їх важливим речам поза офісом – хобі, волонтерству, родині. Один із клієнтів Гордон весь час поза роботою писав роман.

«Я знаю, що любов до нудної роботи видається лінню, однак я не бажаю «нормальної» роботи. Усі мої «цікаві» робочі місця були для мене емоційно виснажливими», – визнає один із клієнтів Ліндсі.

Гордон вважає, що ключове – з’ясувати, що найкраще підходить для вас на даному етапі життя: «Якщо у вас нудна робота і всі навколо підбивають вас на зміни, але ви відчуваєте, що вас усе влаштовує, – не дайте збити себе з пантелику і робіть те, що краще для вас». 

Джерело: Business Insider


Як обрати кар’єру, яка вам дійсно підходить 

 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: