fbpx

Оберіть курс англійської для роботи на First Cambridge Open Day

Редакція Промоматеріал Вт., 25.08.20 Новини

Необхідність вивчення англійської для кар’єри та професійного розвитку не викликає сумнівів. Але сформулювати свою мету як «вивчити англійську для роботи» недостатньо. На дні відкритих дверей у Першому Кембриджському освітньому центрі буде можливість обрати курс згідно з вашими професійними потребами — ще й зі знижкою. 

Щоб не помилитися під час вибору школи англійської мови, варто познайомитися з її командою, цінностями та навчальними програмами заздалегідь. Ще краще, коли є можливість пройти пробне заняття: тоді очікування точно не будуть діаметрально протилежні реальності. Уже цими вихідними, 29 та 30 серпня, Перший Кембриджський освітній центр вдруге проводитиме День відкритих дверей: причому як у офлайн, так і  у онлайн форматі. 

Які знижки можна буде отримати, завітавши на дні відкритих дверей:

 • якщо ви навчатиметесь вперше: 15% курси офлайн та 30% курси онлайн;
 • якщо ви раніше навчалися у Першому Кембриджському освітньому центрі: 25% курси офлайн та 40% курси онлайн;

Також можна буде познайомитися з командою і викладачами, поставити усі свої запитання щодо освітніх можливостей та їхніх форматів, взяти участь в демо-уроках з бізнес англійської та виграти призи.


Англійська для роботи: варіанти курсів


Перш ніж записуватися на курси англійської, «бо треба для роботи», варто більш чітко сформулювати свій запит та очікування, зрозуміти, у яких саме робочих ситуаціях вам доведеться використовувати англійську. Ми зібрали перелік найбільш поширених сценаріїв та курси від Першого Кембриджського освітнього центру, які вам будуть корисні у цих випадках.

1. Переговори з іноземними партнерами

Google перекладач не найкращий помічник, якщо потрібно пояснювати свою точку зору іноземним колегам face-to-face або електронною поштою. Важливо пам’ятати і про культурні відмінності у комунікації з людьми з інших країн.

Курс англійської для переговорів дозволить вам: 

 • розібратися в основах підготовки та стратегіях ведення переговорів, культурних аспектах спілкування з партнерами, управлінні конфліктними ситуаціями;
 • вдосконалити свої мовні навички з акцентом на вивчення лексики для участі в різних типах переговорного процесу.

2. Публічні виступи та презентації 

Кожен виступ необхідно ретельно планувати заздалегідь і бути готовим до будь-яких питань та коментарів слухачів. Крім того, виступом, що складається з найпростіших речень, утримати увагу та інтерес аудиторії не вийде. 

Курс англійської для публічних виступів допоможе вам:  

 • навчитися планувати промови та структурувати різні види презентацій і публічних виступів;
 • ознайомитися зі стратегіями роботи з різними аудиторіями, техніками проведення презентації/виступу, невербальною комунікацією;
 • вдосконалити мовні навички та розширити словниковий запас шляхом вивчення сталих виразів і слів для публічних виступів у різних ситуаціях і контекстах.

3. Управління проєктами 

Знання англійської обов’язкове для успішного менеджменту та ефективної комунікації на ділових зустрічах. Для «проджектів» важливо ввічливо і дипломатично переривати співрозмовника, доносити власну точку зору та пропонувати варіанти рішення проблемних ситуацій у бізнесі. 

Після курсу бізнес англійської ви зможете: 

 • підтримувати small talk, дипломатично вести переговори і укладати контракти;
 • досягати компромісу при вирішенні найскладніших ситуацій;
 • використовувати візуальні елементи під час виступів та презентацій;
 • укладати супровідні листи, доповіді, скарги;
 • вести ефективні перемовини навіть телефоном. 

Завітайте до Першого Кембриджського освітнього центру у суботу, 29-го серпня за адресою – м. Київ, вул. Ярославів Вал 13/2б та в неділю, 30-го серпня, онлайн. Переконайтеся, що вивчення англійської може бути цікавим та ефективним, та підберіть курс відповідно до ваших потреб.

Готові обрати свій курс англійської?

Дізнавайтеся більше про День відкритих дверей та реєструйтеся на пробні заняття.

Дізнавайтеся більше про День відкритих дверей та реєструйтеся на пробні заняття.

Зареєструватися

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: