fbpx

Happy Monday вже не той. З чого ми починали і як змінилися

Редакція Пн., 11.11.19 Новини

Ми розповідаємо багато кар’єрних історій, прийшов час розповісти і нашу. Привід є, ще й який — у Нappy Мonday новий сайт, тож ми вирішили згадати, з чого починали, і розповісти, як новий сайт зробить нас кращими. 

Як взагалі народилась ідея Нappy Monday?


Компанія Нappy Мonday з’явилася як маленький проєкт-хобі для допомоги тим, хто не розумів, як обрати собі роботу до душі та у якому напрямку рухатись. Наша засновниця Анна Мазур тоді якраз звільнилася з дуже крутої та соціально-схваленої посади у великій компанії і розгубилася. Що у такому випадку робити далі? Як знову не помилитися? Зрештою, як зрозуміти, чого хочеться?

З друзями Анна почала збирати різні інструменти та вправи, що допомагали визначитися — створили сайт і почали публікувати там історії людей, які успішно обрали професію і готові були ділитися власним досвідом. Допомогти зробити правильний вибір — це була перша місія й завдання нашої команди. 


Не встояли, додали ще вакансії і кар’єрні поради

У такому вигляді проєкт проіснував кілька років. Наша аудиторія росла, і запити читачів ставали більш різноманітними: як обрати компанію, де знайти цікаві вакансії, з чого почати кар’єрні зміни. 

Тож ми зрозуміли, що допомога з вибором — це круто, але недостатньо. Адже важливо не лише обрати правильний напрямок, а й почати рухатись і не збитися на манівці. Та й концепція однієї професії на все життя у сучасному світі — це утопія. Ми змінюємося кожен день і потребуємо такої ж щоденної кар’єрної підтримки.

Ми почали збирати цікаві вакансії, щоб ті, хто вже обрав професію до душі, змогли успішно працевлаштуватися. Розповідали про прогресивні компанії, де піклуються про розвиток і реалізацію своїх працівників. Відповідали на питання читачів за допомогою кар’єрних консультантів та експертів. Так і з’явився цілий комплекс інструментів для щасливих понеділків — кар’єрний портал Happy Monday.  


Знов не встояли і запустили кар’єрне медіа. І події 🙂

Як бачите, змінювалося багато, але незмінним залишалось одне — потяг команди до експериментів. Ми шукали нові шляхи задовольнити запити читачів і не помітили, як вийшли за межі просто кар’єрного порталу. Запустили власне медіа — Happy Monday Talks. Провели першу в Києві конференцію про свідомий розвиток кар’єри — ProForum. Придумали формат понеділкових вечірок з вином — Thank God It’s Monday

Наші клієнти прийшли до нас з ідеями нестандартних івентів для знайомства пошукачів із роботодавцями, і за минулий рік ми провели 6 хакатонів для різних сфер. Так ми стали місцем зустрічі прогресивних роботодавців і проактивних пошукачів, спільнотою людей, які поділяють цінності розвитку і професійної реалізації, незалежно від професії й посади. І це підштовхнуло нас до ще однієї (і явно не останньої) трансформації.  


Ми перезапустили сайт! Що змінилося? 


Насамперед ми оновили дизайн. А ще у нас тепер (нарешті!) адаптивний сайт, яким зручно користуватися і з мобільних пристроїв. 

На фото ми перевіряємо, як працює мобільна версія сайта 🙂

Ми відмовились від окремих піддоменів — більше немає розподілу на «звичайний» сайт Happy Monday та медіа Happy Monday Talks. Тепер усі наші статті, вакансії, інструменти та можливості зібрані в одному місці, щоб посилювати і доповнювати одне одного. 

Найдовше ми працювали над розділом із вакансіями: зробили окрему сторінку для пошуку, розширили кількість фільтрів, додали рекомендовані вакансії. Скоро там з’явиться опція підписатися на вакансії та компанії тих сфер, які цікавлять вас найбільше, щоб не пропустити актуальні для вас можливості. 

Також зробили окремий каталог можливостей для розвитку — подій, стажувань, а також курсів і програм для тих, хто хоче бути у курсі професійних заходів.

Особливе місце на новому сайті займають інструменти кар’єрного розвитку. Зрозуміти, яка робота підходить саме вам, можна за допомогою профорієнтаційного тестування для дорослих. А кар’єрний консультант допоможе скласти якісне та ефективне резюме для бажаної вакансії. У майбутньому ми плануємо розширювати перелік інструментів, щоб допомогти кандидатам підвищити власні шанси на улюблену роботу на будь-якому етапі. 

З перезапуском посилився і розділ корисних матеріалів про кар’єру. Зараз тут зібрано понад 1000 статей про те, як опанувати нову професію, шукати роботу і розвивати кар’єру. На сайті можна також надихнутись історіями кар’єрних змін і досягнень та дізнатись про роботу прогресивних компаній.

Ми би не змогли втілити усі ці зміни в життя і стати для вас краще без команди, яка любить свою справу так само, як і ми свою, — без студії deco.agency.


А що сьогодні?

Сьогодні ми у першу чергу — спільнота людей, які вірять, що можна бути щасливими у своїй щоденній діяльності. Спільнота фанатів понеділків, одне слово 🙂 У нас попереду ще багато роботи, покращень і нових експериментів. Про все поки не розповідатимемо, але однозначно будемо робити все, щоб ваше ставлення до понеділків змінилося і початок робочого тижня з ненависного перетворився на найщасливіший. 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: