fbpx

Воркейшн на Кіпрі: ІТ-компанія Eastern Peak відкрила офіс-віллу для фахівців

Редакція PR Вт., 21.12.21 Новини

Гадаєте, робота з дому в піжамі та корпоративи по зуму — це все, чим здатна здивувати нас нова ремоут-реальність? А от і ні! В IT-компанії Eastern Peak пішли далі та відкрили офіс-віллу на Кіпрі, де фахівці можуть працювати й відпочивати разом зі своїми родинами. 

IT-компанія Eastern Peak відкрила офіс-віллу в кіпрському місті Лімасол, де команди можуть працювати та відпочивати разом зі своїми родинами (такий формат ще називають «воркейшн»). Компанія повністю покриває витрати на переліт, груповий трансфер та проживання для своїх спеціалістів. На віллі одночасно можуть перебувати до 20 осіб. 

«Ми хотіли дати командам щось дійсно цінне. Цінніше, ніж традиційні бонуси, яскраві корпоративи та інші бенефіти. А що може бути ціннішим за час, проведений з близькими? Тому ми вирішили поєднати роботу та відпочинок із родиною», — зазначили в Eastern Peak. 


Чому саме Лімасол?


Як розповіли у компанії, вибір найпівденнішого міста Європи був невипадковим: «В Лімасолі понад 300 сонячних днів на рік, а температура води в морі навіть взимку рідко опускається нижче позначки +15. Працювати та відпочивати тут можна у будь-яку пору». 

Ще одним аргументом відкрити ремоут-офіс біля моря у компанії назвали можливість колегам роззнайомитися під час спільної мандрівки. «Віддалена робота — нова реальність — відкрила й нові можливості для живого спілкування. Поїздка з колегами дозволить нарешті зібратися та розвіртуалізуватися», — відзначили в Eastern Peak. 


Як виглядає офіс-вілла?


Цього року перші групи (40 розробників, інженерів, архітекторів та інших фахівців) вже оцінили усі можливості та переваги роботи й відпочинку в ремоут-офісі на Кіпрі. Головна особливість вілли — окремі приватні будинки, в яких є все необхідне для комфортного відпочинку. Кожен будинок має 2-та 3-кімнатні номери з усіма вигодами (зокрема, функціональну кухню). 


У окремій двоповерховій будівлі резиденції обладнаний повноцінний робочий простір зі швидкісним інтернетом. Тут є кімнати для переговорів, окремі кімнати для роботи та кухня. Працювати можна як у приміщеннях, так і біля басейну, що є на території вілли. 


Поряд із віллою є все необхідне: супермаркети, ресторани, аптеки, автобусна станція. До моря лише 5 хвилин пішки, до визначних місць Лімасолу легко дістатись, скориставшись маршрутними таксі. 

Робота біля моря на Кіпрі доступна будь-кому з IT-спеціалістів компанії. За бажанням фахівці та запрошені ними гості зможуть продовжити термін перебування на віллі.


Про компанію

Міжнародна IT-компанія Eastern Peak була заснована в 2010 році. Сьогодні компанія працює зі спеціалістами зі всієї Східної Європи, зокрема й з України, а також із Великобританії, Ізраїлю та Кіпру. 

Понад 10 років експерти Eastern Peak створюють інноваційні цифрові рішення з використанням IoT, AI, Cloud, Big Data, AR/VR технологій. Серед клієнтів — HP, Western Union, European Commission та ще понад 120 замовників із фінансового сектору, автомобільної індустрії, агропромисловості, ресторанного та інших бізнесів. 

Наразі в Eastern Peak відкриті вакансії для розробників та усіх, хто бажає змінювати диджитал-світ разом з однодумцями. Заповнити заявку та відправити резюме можна через форму на сайті.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Більше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: