fbpx

У Каліфорнії лами заробляють у Zoom

Редакція Чт., 23.04.20 Новини

Тварини на робочій онлайн-зустрічі розряджають обстановку. Графік лам на квітень вже розписаний!

Притулок для тварин Sweet Farm у Каліфорнії під час карантину пропонує оригінальну послугу для відеоконференцій: можна замовити відеодзвінок від козла або лами, або ж віртуальний тур по фермі. І користувачі радо запрошують звіряток на свої робочі онлайн-зустрічі!


Задоволення не безкоштовне


Оскільки ферма зараз не приймає відвідувачів, сервіс Goat 2 Meeting допоможе фермі повернути частину прибутку, який вона продовжує втрачати через пандемію.

За 65 доларів можна отримати 20-хвилинний віртуальний тур фермою для шести учасників. За 100 доларів доступним стає 10-хвилинне камео обраної тварини, а за 250 — 25-хвилинний віртуальний тур і онлайн-зустріч з ламою або козою.

Sweet Farm пропонує також безкоштовні віртуальні екскурсії для загальноосвітніх шкіл та некомерційних організацій. Ферма вже провела виїзні поїздки для шкіл у Великій Британії та Бразилії, а незабаром організує віртуальну екскурсію для безхатченків у Північній Кароліні.


Розклад лам вже розписаний


Відеозустрічі з ламами користуються неабиякою популярністю: з моменту запуску сервісу Goat 2 Meeting минуло трохи більше місяця, а  ферма вже отримала більше трьохсот заявок на участь тварин у онлайн-конференціях в Zoom. Тварини з ферми вже з’являлися на зустрічах з компаніями зі списку Fortune 500.

Нагадаємо, милі тварини працювали і у офлайні. Раніше ми вже розповідали про альпак-офіціантів.

Джерело: Business Insider

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: