fbpx

Microsoft допоможе людям по всьому світу опанувати актуальні цифрові навички

Редакція Пт., 03.07.20 Новини

Це відповідь компанії на глобальну економічну кризу, спричену пандемією COVID-19. Розширений доступ до цифрових навичок є важливим кроком для прискорення одуження економіки. У першу чергу ініціатива спрямована на людей, які втратили робочі місця.


Корпорація Microsoft 30 червня оголосила про нову глобальну ініціативу: до кінця року допомогти опанувати нові цифрові навички 25 мільйонам людей у ​​всьому світі. Для цього поєднають наявні та нові ресурси LinkedIn, GitHub та Microsoft. Проєкт включає:

  • використання даних для визначення затребуваних робочих місць та навичок, які необхідні на цих позиціях;
  • вільний доступ до навчання, щоб допомогти людям розвивати необхідні навички;
  • сертифікати за доступною ціною та безкоштовні інструменти пошуку роботи.


Можливості для навчання і не тільки 


Проєкт передбачає безкоштовний доступ до LinkedIn Learning, Microsoft Learn і лабораторії навчання GitHub. Доступ до усіх цих ресурсів буде зібрано в одному місці — на opportunity.linkedin.com. Вони будуть доступні онлайн чотирма мовами: англійською, французькою, німецькою та іспанською.

Крім того, Microsoft виділяє 20 мільйонів доларів на грошові гранти, щоб допомогти некомерційним організаціям по всьому світу. Компанія також зобов’язується зробити більш доступними дані та аналітику. Вони, включно з економічним графіком LinkedIn,  стануть доступними для урядів усього світу, щоб ті могли краще оцінити місцеві економічні потреби.

Компанія Microsoft також оголосила, що зараз займається розробкою нового додатку для навчання, щоб допомогти роботодавцям підвищувати кваліфікацію нових та теперішніх працівників.

Наша мета — поєднувати найкраще у галузі технологій з міцними партнерськими відносинами з урядами та неприбутковими організаціями, щоб допомогти людям розвинути навички, необхідні для роботи в нових умовах.

Сатья Наделла, генеральний директор Microsoft 

Детальніше про ініціативу можна прочитати у офіційному блозі «Майкрософт».

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: