fbpx

Рекрутери Amazon i Google розповіли про найкращий тип резюме

Редакція Пт., 06.12.19 Новини

Існує три основні типи резюме, але найкращий лише один. Так вважають рекрутери Amazon i Google.

Менеджер по підбору персоналу Amazon Селеста Джой Діаз розповіла у інтерв’ю  Business Insider про помилки, яких припускаються кандидати у своїх резюме. Вона погодилась з рекрутерами з Google, які виділили три типи резюме, і наголосила, що насправді роботодавцям цікавий тільки третій тип.

Що за три типи резюме?

Тип 1. Резюме з перерахуванням посад

Це той варіант, коли у резюме перераховуються усі попередні місця роботи та посади. Одна з головних помилок таких резюме — брак інформації про те, чим людина займалася на роботі, які проєкти запускала, чого досягла. 

Тип 2. Резюме з описом відповідальності

У таких резюме кандидати розповідають, які обов’язки виконували на попередніх місцях роботи. Однак нерідко бувають ситуації, коли людина теоретично згідно своєї посади мала робити одне, а на практиці займалася зовсім іншим. Таке резюме позиціонує кандидата як посереднього працівника, готового виконувати будь-яку задачу. 

Тип 3. Резюме з описом досягнень

А тепер про виграшне резюме, яке приверне увагу до вас як кандидата. У такому резюме описані чіткі, вимірювальні результати роботи: «Домігся X, вимірюваний Y, роблячи Z».

Приклад резюме з описом досягнень: 

  • Збільшив аудиторію сайту з нуля до 15 млн відвідувачів на місяць за рахунок проведення маркетингових кампаній і залучення 45 нових авторів. 
  • Заощадив $ 9 млн компанії за 5 місяців завдяки перегляду договорів поточних постачальників і заміни двох постачальників на нових.  

За словами рекрутерів Amazon i Google, вони чекають саме на резюме третього типу, тому що перші два аж ніяк не дають розуміння, що кандидат робив і чого досяг на попередньому місці роботи. 

Джерело: Inc.

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: