Онлайн-тест. Ким працювали відомі українці до того, як прославились?

Вт., 27.06.23 Історії 1 хв читання

Інколи, перш ніж знайти себе, треба пройти довгий шлях і спробувати різні професії. Навіть визначні українці — не виняток: багато з них починали з чогось максимально далекого від тієї діяльності, що їх прославила. Проходьте тест, щоб дізнатись, чим свого часу заробляли на життя відомі українці.

Навіть якщо ви не знатимете більшості правильних відповідей, сподіваємось, ви добряче розважитеся, намагаючись здогадатися, з чого починав свій кар’єрний шлях той чи інший герой тесту.

Ким працювали відомі українці до того, як прославились?

Проходьте тест, щоб дізнатися цікаві кар’єрні історії видатних людей. 

1 / 10

1. Василь Стус — поет-шістдесятник, перекладач, дисидент. За свою громадську та літературну діяльність був засуджений до тривалого перебування у місцях позбавлення волі, де й загинув.

Ким Василь працював в юності, паралельно бувши літредактором газети?

2 / 10

2. Богдан Ступка — актор театру і кіно, засновник акторської династії. Протягом 11 років (2001-2012) очолював Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.

Ким працював Богдан Ступка до початку акторської кар’єри?

3 / 10

3. Джамала — співачка, Народна артистка України, у 2016 році перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення» з авторською піснею «1944», присвяченою трагічним подіям минулого, зокрема депортації кримськотатарського народу.

Якою була перша робота співачки?

4 / 10

4. Тарас Прохасько — письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії 2020 року. У творчому доробку письменника — кілька збірок есеїстики, дитячі книжки та роман «НепрОсті». 

Ким письменник працював після університету?

5 / 10

5. Сергій Притула — телеведучий, актор, волонтер, засновник благодійної організації «Фонд Сергія Притули». З початком повномасштабного вторгнення вирішив зосередитися на волонтерській діяльності. 

У якій з цих професій Сергій встиг спробувати себе, перш ніж відкрив для себе телебачення?

6 / 10

6. В’ячеслав Чорновіл — політик, громадський діяч, публіцист, політв’язень. Ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України та Акту проголошення Незалежності України.

Ким у молодості працював Чорновіл?

7 / 10

7. Юлія Саніна — співачка, авторка пісень, фронтвумен українського гурту The Hardkiss, у складі якого багато разів ставала лауреаткою та номінанткою українських національних музичних премій.

Ким працювала Юлія до співочої кар’єри?

8 / 10

8. Макс Кідрук — письменник, видавець, популяризатор науки, автор понад 20 книг. У 2022 році заснував власне видавництво «Бородатий Тамарин», де, крім власних книг, планує видавати нон-фікшн та наукову фантастику.

Ким Макс Кідрук працював до написання книжок?

9 / 10

9. Андрій Хливнюк — музикант, вокаліст та автор текстів гурту «Бумбокс». У лютому 2022 року Хливнюк вступив до територіальної оборони і сьогодні служить командиром групи аеророзвідки.

За яку роботу співак заробив свої перші гроші?

10 / 10

10. Ірма Вітовська — акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка, Заслужена артистка України. Працює в Молодому театрі, театрі «Золоті Ворота» та Франківському драмтеатрі. 

Ким Ірма працювала у 90-х після того, як їй не вдалось вступити в університет?

Ваш результат –

Поділіться цим тестом!

LinkedIn Facebook Twitter

Любите проходити тести? У нас є ще 👇

Онлайн-тест. Чи знаєте ви, як краще скласти резюме?

Який ви маркетолог? Тест, що допоможе знайти свій метч із маркетингом

Чи не час вам у відпустку?

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: