fbpx

Підсумки проєкту «Антикризова кар’єрна допомога»

Редакція Ср., 03.06.20 Новини

На початку квітня ми у Happy Monday розпочали соціальний проєкт «Антикризова кар’єрна допомога» — безкоштовні консультації кар’єрних експертів для людей, які втратили роботу чи заробіток внаслідок коронакризи. Зараз готові похвалитися його результатами!

100+ експертів, 400+ бажаючих та майже 500 годин консультацій — ось найважливіші цифри про те, як минули останні півтора місяці у проєкті «Антикризова кар’єрна допомога». Що неможливо виміряти, так це впевненість учасників у собі і віднайдену віру в краще.


Світло в кінці кар’єрного тунелю є!


Люди, які потребували консультації, залишали свою заявку на платформі. Експерти обирали клієнтів, керуючись мотиваційними листами та темою запиту. Кожна консультація тривала не менше 30 хвилин.

 
За півтора місяці діяльності проєкту у ньому взяли участь більше 100 експертів, які безкоштовно допомогли 324 людям, які так сильно цього потребували.

Було проведено 487 годин консультацій, які допомогли учасникам повірити в себе і зарядили вірою в краще. Причому заряджалися як клієнти, так і експерти.

Заявлений мінімальний час консультації складав 30 хвилин, але консультанти так захоплювалися процесом, що спілкувалися і довше. Нам відомо, що одна з консультацій експертки Наталі Бондаренко тривала цілих 3 години!

А найзавзятіше у процес консультування поринула Наталя Щербина. Вона провела 24 консультації. Дякуємо за таку віддачу. 

Відгуки учасників свідчать, що консультації допомогли їм по-новому поглянути на власний досвід, розширити уявлення про потенційні напрями розвитку, виправити помилки у резюме і підготуватися до співбесід.

Я заповнила заявку на «Антикризову кар’єрну допомогу» наступного дня після того, як дізналася, що проєкт, в якому я працювала майже три роки, закривається наприкінці місяця. Почуття були змішані: з одного боку, був сум і страх перед майбутнім, з іншого — азарт і розуміння того, що зміни давно були мені необхідні. Лайф-коуч Алла Адам допомогла мені зорієнтуватися в ситуації, що склалася, і всього за 30 хвилин підсвітила ті питання та можливості, про які я навіть не думала. Я отримала відповіді на всі свої запитання, а також як бонус — купу ідей, як можна монетизувати свої навички, з чого починати та на яких платформах. Я дякую Аллі за професіоналізм, емпатію, оптимізм і конкретну практичну інформацію, яку вже починаю використовувати.

Анастасія Бойченко, учасниця проєкту

Більше відгуків та повний перелік консультантів-учасників знайдете на сторінці проєкту. 

Проєкт «Антикризова кар’єрна допомога» завершено, але ми не прощаємося. Попереду ще чимало нових спільних ініціатив. Ми усі щось втратили у кризу, але знайшли один одного — тож тримаймося разом!

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: