fbpx

Події березня для вашого професійного розвитку

Редакція Пт., 01.03.19 Новини

Зібрали актуальні події березня у Києві – куди сходити та кого послухати, щоб прокачати свої навички, необхідні для побудови успішної кар’єри у будь-якій сфері.

4.03 | 5.03 | 6.03 | 7.03 | 9.03 | 12.03 | 13.03 | 14.03 | 15.03 | 16.03 | 19.03 | 20.03 | 23.03 | 24.03 | 25.03 | 26.03 | 27.03 | 30.03

4 березня

PRO:качай свої навички у відборі та розвитку талантів

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуНа практикумі ви прокачаєте свої лідерські навички, дізнаєтесь більше про talent pipeline, як виявляти ключові компетенції членів своєї команди та що потім з ними робити, навіщо складати план навчання та як давати зворотний зв’язок. Для наших підписників знижка 15% за промокодом HappyMonday_15!  


5 березня

З начальника в лідери: не командувати, а надихати

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
Під час інтерактивної майстерні рішень ви дізнаєтесь, яким повинен бути лідер, здатний створити суперкоманду: що за інструменти він має використовувати та які етапи перетворення у першокласного лідера має пройти.


Конференція Innovate. Lead. Inspire

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуБританська Рада збере у Києві понад 200 експертів та учасників Програми розвитку лідерського потенціалу України, які обговорять питання лідерства. Усі зацікавлені у питаннях лідерства та його розвитку в організаціях, можуть взять участь у онлайн-трансляції події і поставити свої запитання спікерам та учасникам. Початок о 10:00. 


6 березня

Empowered Women Empower Women

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуІноді на великі проекти нас надихає чийсь приклад, а не крута ідея чи переконання, що все вийде. І цей приклад не обов’язково шукати в мотиваційних відео, адже це може бути будь-хто — наприклад ці п’ять жінок-професіоналок, які 6 березня розкажуть про свої історії та досягнення.


7 березня

Один день роботи бізнес-аналітика в IT-компанії

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
Під час вебінару ви дізнаєтеся, з чого починається і як проходить звичайний робочий день бізнес-аналітика та які завдання, активності, інструменти і методології розробки він використовує у роботі.

 


9 березня

Маркетинг у цифровому світі

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
Співзасновник маркетингової агенції Aimbulance Роман Гавриш розповість про маркетинг у сучасному цифровому світі. Ви дізнаєтесь, що таке маркетинг та за якими законами він працює в Україні та світі. 

 


12 березня

Як отримати pro bono підтримку на мільйон?

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуНаш Pro Bono Club Ukraine розпочинає серію нетворкінг-подій для громадського сектору. Формат івенту передбачає виступ представника соціальної ініціативи про власний успіх, а також нетворкінг учасників-представників організацій. Гість першої зустрічі — виконавчий директор благодійного фонду «Життєлюб».

13 березня

Mental Health and  Emotional Well-being Conference for Business

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуПерша в Україні конференція, присвячена психічному здоров’ю та емоційному благополуччю. Ви дізнаєтесь, як психічне здоров’я в організації впливає на ефективність бізнесу і побачите реальні успішні кейси турботи про психічне здоров’я працівників у компанії.


Інтернет-маркетинг від А до Я

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуХочете розібратися в інтернет-маркетингу і зробити його своєю професією, але не знаєте, з чого почати? Програма інтенсиву спеціально розроблена таким чином, щоб кожен слухач всього за 6 годин отримав базові фундаментальні знання у цій сфері.

14 березня

Meet Up «Effective Employer Branding»

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуВи хотіли б, щоб потенційні працівники вважали за честь працювати саме у вашій компанії? Щоб ваш бренд захоплював, надихав, і ви могли обирати найкращих і талановитих кандидатів? Тоді вам варто попрацювати над своїм Employer Branding.

Email like a PRO, або Ефективне листування англійською

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуНапряму працюєте з англомовними замовниками, партнерами, колегами? Тоді обов’язково прокачайте свої навички бізнес-листування. Ви отримаєте готові шаблони для різних випадків, безліч лайфхаків для ефективного мейлінгу та почнете підходити до імейл-комунікації системно.


15 березня

SMM. Найкраща команда для бренду

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
На лекції ви дізнаєтесь, які завдання повинен ставити перед собою SMM-спеціаліст і за що  відповідати, а ще – які показники в SMM реальні, а які ні та на які «золоті гори» не варто вестися, якщо вам їх обіцяють.

 

Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії»

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуЯкщо ви бажаєте провести березневу п’ятницю з надихаючими та цілеспрямованими жінками та хочете скористатись можливістю поринути в надзвичайний надихаючий світ STEM, тоді вас чекатимуть на конференції «Жінки в STEM: від мрії до дії»!

 


16 березня

Iteracia — product management conference

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуIteracia — конференція для продуктових менеджерів, які вірять у iterate it until you make it. Будуть говорити про те, як проектувати взаємодію у крос-функціональних командах, чому варто відмовлятися від підходу швидко-й-дешево та як одночасно будувати вертикальну і горизонтальну команди.


Data Science UA Conference

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуData Science UA, де зберуться розробники та інженери з data science, machine learning, NLP, computer vision та AI, — це конференція про технології, що створюють майбутнє вже сьогодні. Саме тут думки формуються в ідеї, учасники стають партнерами, а інсайти перетворюються на досвід.

Recruitment Day 5: ІТ

На конференції Recruitment Day 5: ІТ від компанії UGEN ви зможете поспілкуватися з HR-ми топових компаній та фахівцями, які працюють в компаніях, послухати лекції від провідних спеціалістів, взяти участь у бізнес-квесті та отримати стажування або пропозицію роботи.


19 березня

Ярмарок вакансій Impulse

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
Ярмарок вакансій Impulse – це місце, де кожен активний студент безкоштовно може знайти роботу до душі. А ще організатори підготували безкоштовні тренінги із працевлаштування для всіх бажаючих.

 


20 березня

Лікнеп по PR

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуНа лекції піар-директорка арт-центру Closer Аліса Маллен пояснить, як розробляти кампанії з просування свого бренду, свого івенту або навіть себе як особистості. І не важливо, який у вас бізнес – послідовність у піарі завжди однакова і набагато простіша, ніж ви могли собі уявити.

Вебінар «Дизайн-мислення: пряме включення із Неаполя»


Ви дізнаєтесь, як генерувати ідеї за допомогою дизайн-мислення, застосовувати його на практиці т асинхронізовувати роботу в команді з його допомогою. Вебінар проведуть студенти неапольської Apple Developer Academy. Участь безкоштовна.


21 березня

Ефективне спілкування з клієнтом

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуМайстер-клас із лайфхаками від провідного маркетинг-директора: як вибудувати фокус на клієнта всередині компанії та себе особисто, як знайти підхід до кожного, побудувати довготривалі відносини та сформувати лояльність клієнта.


23 березня

Чому одним командам вдається, а іншим — ні?

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
На лекції ви дізнатесь, як побудувати ефективну команду, що сфокусовано та динамічно працює на досягнення спільної мети; учасники якої злагоджено доповнюють один одного, розвивають сильні та мінімізують слабкі сторони.

 


24 березня

Портфоліо ревю: аналіз і робота над удосконаленням

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуПриносьте своє портфоліо, щоб разом з експертом розібрати основні помилки та зрозуміти, чого не вистачає. Робота з кожним учасником індивідуальна, але обговорення відбувається в групі, так що ви зможете взяти до уваги поради, які дадуть як вам, так і іншим учасникам.


25 березня

Стратегія інтернет-маркетингу в 2019

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуСемінар для тих, хто хоче зрозуміти, як вибудувати ефективну стратегію інтернет-маркетингу і збільшити прибуток своєї компанії. Експерти з досвідом залучення клієнтів за допомогою digital поділяться кейсами своїх проектів і корисними інструментами та дадуть відповіді на ваші питання.


26 березня

Сторітелінг для бізнесу

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуВи дізнаєтесь, чому компанії досі не стали повністю закритими структурами, що спілкуються зі світом лише через випуск нових продуктів та сухі рекламні оголошення, і чому нам досі цікаво знати про бренди більше, якщо це не впливає на вартість та якість товарів чи послуг.


27 березня

Виклик самому собі: кар’єра в компанії чи свій бізнес?

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвиткуВже задавали собі питання: працювати «на дядю» чи займатись власною справою, будувати кар’єру в корпорації або відкривати свій стартап? У вас є можливість ще раз проговорити, що таке бути справжнім корпоративним воїном і що означає бути власником бізнесу без інвесторів.


30 березня

CASES: Marketing, Strategy & PR 2019

Події березня у Києві: куди піти для вашого професійного розвитку
Представники компаній, маркетинг-директори, власники бізнесу, консультанти й експерти з маркетингу і PR поділяться кейсами своїх проектів та детально розберуть весь процес — від формулювання задачі до реалізації ідеї.

Recruitment Day 5: Marketing & Finance

Маркетинг та фінанси – сфери, у яких ви хочете працювати? Дізнатися про особливості працевлаштування та побудови кар’єри за цими напрямками ви зможете на конференції від компанії UGEN. На вас чекають нові знання, необхідні знайомства, цікаві вакансії та стажування. Вхід вільний.

 


Стажування та інші можливості березня

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: