fbpx

Продуктивність, лідерство, етика: 3 свіжих TED Talks

Редакція Ср., 28.11.18 Новини

Ділимося з вами новими TED Talks, опублікованими у листопаді. Година часу – і ви дізнаєтесь, як навіть сперечатися продуктивно, хто такий нестандартний лідер та що заважає вам стати кращою версією себе.

Як продуктивно не погоджуватись і знаходити спільну мову

Іноді єдина річ, стосовно якої ми можемо погодитись, – що ми не можемо погодитись стосовно жодних речей 🙂 Чемпіонка світу зі спортивної боротьби з власного досвіду пропонує 3 техніки, здатні змінити наше спілкування один з одним і допомогти нам почати не погоджуватись продуктивно і знаходити спільну мову будь-де – хоч на сімейній вечері, хоч на робочій зустрічі.

 

Про що я дізнався, відмовившись від усього, що знаю про лідерство

Як колишній головний операційний директор, Джим Уайхерст вважав, що знає усі правила, як бути ідеальним керівником. «Я думав, що був людиною, яка відповідає за вирішення проблем власної організації, доглядає за порядком і структурою”, – згадує він. Та його світ докорінно зміннився, коли Джим став генеральним директором Red Hat – компанії, яка розробляє вільне програмне забезпечення. Вайтхерст ділиться досвідом роботи у компанії, не схожій на жодну бачену ним раніше.

 

Як перестати бути «хорошим» і стати «кращим»

Ви замислювались над тим, що саме наше прагнення до ідеалу заважає нам стати краще? Соціальний психолог Доллі Чью доступно пояснює, чому нам важко побороти власні упередження та визнати свої помилки, тоді як шлях до того, щоб стати кращою версією себе, починається з прийняття власних недоліків.

 

 


Штучний інтелект, творчість, дизайн: 15 TED Talks про все на світі

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: