fbpx

Remote назавжди: у Twitter співробітникам дозволять не повертатися у офіс

Редакція Ср., 13.05.20 Новини

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі повідомив працівникам, що вони зможуть постійно працювати з дому навіть після пандемії коронавірусу, повідомляє BuzzFeed. 

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі розіслав електронного листа співробітникам про те, що вони зможуть працювати з дому навіть після зняття карантинних обмежень. Деякі завдання, які потребують фізичної присутності на робочому місці, наприклад, обслуговування сервера, все ж вимагатимуть співробітників.


Усе заради безпеки


Twitter закликав своїх працівників почати працювати з дому ще на початку березня, коли коронавірус почав поширюватися у США. Згодом кілька інших технологічних компаній зробили те саме, зокрема Microsoft, Google та Amazon.

Ми були однією з перших компаній, яка перейшла на модель роботи з дому. І ми продовжимо цю політику, бо безпека людей для нас на першому місці.

пресслужба Twitter 


Як раніше вже не буде


Тоді ж у березні керівниця HR-відділу Twitter Дженніфер Крісті висловила думку, що компанія «ймовірно, не буде такою ж» у структурі своєї роботи. 

Люди, які схильні працювати віддалено, виявлять, що так вони більш продуктивні. Менеджери, які й не думали, що можуть управляти віддаленими командами, змінять думку. Я думаю, що ми не повернемось назад.

Дженніфер Крісті , керівниця HR-відділу Twitter

Джек Дорсі вперше оголосив про намір компанії працювати поза офісом ще перед вірусом, але пандемія змусила компанію пришвидшити це рішення.

На думку Дорсі, навряд чи Twitter відкриє свої офіси до вересня, і що до цього часу ділові поїздки будуть переважно скасовані. Компанія також скасує всі персональні заходи і перегляне свої плани на 2021 рік. Також Twitter збільшив надбавку за роботу з дому до 1000 доларів для всіх співробітників.

Джерело: BuzzFeed.News

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: