Новости Поиск работы Истории Карьера Развитие Happy HR

Ми з України: 29 зручних вітчизняних сервісів для бізнесу

13.04.22 Развитие 22 min reading

Економіка України повинна працювати настільки, наскільки це можливо в час війни. Аби допомогти українському бізнесу, маркетологи SendPulse зібрали перелік українських онлайн-сервісів та платформ із нульовим тарифом або доступними цінами, які допоможуть розпочати власну справу, спростити бізнес-процеси, а також назавжди відмовитись від російських аналогів.

Тарифи та іншу інформацію автори взяли з офіційних сайтів. Зверніть увагу, що вона актуальна на момент публікації статті, тобто з часом може змінитися.


CRM-системи


Це програмне забезпечення для відділу збуту, яке допомагає збирати інформацію про клієнтів, відстежувати їх взаємодію з компанією, а отже робити релевантні пропозиції на кожному етапі воронки продажів.

Якщо ви використовували продукти країни-агресора Bitrix24 чи amoCRM і шукаєте альтернативу, ось гідна підбірка українських CRM-систем.


1. SendPulse CRM

Це безкоштовна CRM-система, інтегрована з іншими сервісами SendPulse: авторозсилками, конструкторами чат-ботів, сайтів тощо. SendPulse CRM підійде тим, хто хоче впорядкувати й автоматизувати угоди.

Ви можете створювати та редагувати угоди вручну або автоматично, надавати угодам статус, наприклад, «Чекає оплати», «Оплачено» та інші. Також угоди можна фільтрувати за статусом, джерелом, контактами клієнта, відповідальною особою, сумою та валютою угоди.

Додавайте теги, щоб сегментувати базу, та створіть тригери для автоматичної розсилки через Automation 360: налаштуйте ланцюжки листів з email, web push і SMS-повідомлень, щоб зробити кращою комунікацію з вашою аудиторією. У ланцюжках також можна додавати чат-бот повідомлення та надсилати автовідповіді бота у Facebook Messenger, Telegram або WhatsApp.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Редагування угоди у CRM-системі SendPulse


2. Snov.io CRM

Безкоштовна CRM-система, оптимальна як для малого бізнесу, так і для великих проєктів. Snov.io CRM дозволяє підключати до роботи над угодами необмежену кількість фахівців, а також призначати відповідальних осіб не тільки на всю угоду, але й на окремий її етап.

Платформа Snov.io пропонує Email Finder — пошук email-адрес потенційних клієнтів, сервіс верифікації пошти, сегментацію списків за допомогою тегів, тригерні авторозсилки по базі та функцію «Трекер для Gmail» — безкоштовне відстеження взаємодії лідів із вашими листами.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Інтерфейс CRM-системи Snov.io


3. KeepinCRM

KeepinCRM — це комплексна CRM-система з функцією автоматизації процесів та широким переліком інтеграцій: «Нова Пошта», «ПриватБанк», Monobank, Rozetka, SendPulse, OpenCart та інші.

Система підходить для малого та середнього бізнесу та пропонує мінімально необхідний функціонал для одного користувача безкоштовно, а також розширений тариф зі знижкою 50% у період війни.

Компанія надає як готові рішення, так і можливість індивідуальної розробки CRM під потреби компанії, якщо в неї понад 100 користувачів.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Інформація про угоду в KeepinCRM


4. Asteril CRM

Комплексна CRM-система для автоматизації інтернет-продажів. Вартість — від 299 грн на місяць при оплаті за квартал та двох користувачів. Вартість ліцензії для кожного нового користувача — 200 грн на місяць у всіх тарифах. Систему можна протестувати протягом семи днів безкоштовно.

Asteril CRM має широкий пакет інтеграцій, детальну аналітику, повну історію замовлень, дзвінків і дій співробітників, двосторонню синхронізацію залишків на складі, тригерні розсилки та інше.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Інтерфейс CRM-системи Asteril


5. OneBox CRM

OneBox CRM — система із широким функціоналом для роботи з базами контактів, клієнтів, лідів, постачальників, співробітників та партнерів для малого, середнього та великого бізнесу. Програма має понад 250 інтеграцій, допомагає автоматизувати бізнес-процеси, не потребує навичок програмування.

У додатку OneBox перша тисяча сутностей — безкоштовні, без обмежень у часі та кількості користувачів. Наступна тисяча сутностей — 1,99$ на місяць. Однією одиницею сутності вважається контакт, замовлення, завдання, проєкт, документ, складська операція, фактичний платіж тощо.

Якщо у вас багато даних, можете придбати пакетні хмарні тарифи: 29$ за користувача на місяць або 299$ за користувача при оплаті на рік.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Готові CRM-рішення від OneBox


Конструктори лендингів та сайтів


На відміну від сайту, лендинг або посадкова/цільова сторінка — це односторінковий інтернет-ресурс, який допомагає просувати один товар або послугу. Цільова сторінка може існувати як окремий ресурс або бути частиною сайту, якщо компанія пропонує декілька різних товарів чи послуг.

Щоб створити лендинг або сайт самостійно, використовуйте конструктори та шаблони у них.


6. Конструктор SendPulse

Цей інструмент від SendPulse дозволяє створити цільову сторінку самостійно за 15 хвилин або обрати один із 19 готових шаблонів.

У безкоштовному тарифі можна підключити Google Analytics, є налаштування пошукової оптимізації — SEO, SSL-сертифікат, 100 МБ для зберігання зображень та ліміт переглядів сторінки — до 10 тисяч. Уже доступний новий функціонал — конструктор корпоративних сайтів та повноцінних інтернет-магазинів, до 50 сторінок безкоштовно.

Щоб підключити власний домен, додати кнопку оплати та інтеграцію з платіжними системами, варто обрати платний тариф — від 338 грн на рік.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Створення лендингу в SendPulse


7. Weblium

У конструкторі сайтів Weblium із безкоштовним базовим тарифом є понад 300 шаблонів, необмежене сховище та SSL-сертифікат.

Щоб отримати доступ до ecommerce, інтеграцію з Google Analytics, відсутність реклами та індексацію пошуковими системами, варто придбати тариф Pro — 399 грн на місяць.

Розробники Weblium пропонують шаблони лендингів, багатосторінкових сайтів, інтернет-магазинів, а також розробку індивідуального сайту.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Початок роботи в конструкторі сайтів Weblium


8. TemplateMonster

У TemplateMonster ви знайдете готові шаблони сайтів, WordPress-теми, ілюстрації, шрифти, набори іконок, шаблони логотипів та інше — усе, що треба для створення та швидкого запуску власного продукту. Вартість ліцензії на одноразове використання шаблону сайту — від 5$.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Шаблони сайтів у TemplateMonster


9.    «Хорошоп»

«Хорошоп» — платформа для запуску інтернет-магазинів. Ви можете вибрати готовий дизайн або замовити стилізацію дизайну під ваш проєкт. Ціна інтернет-магазину складається з разового ліцензійного платежу від 10 тисяч грн та щомісячної абонплати від 120 грн. На час війни стартовий платіж — 0 грн. Безкоштовний тест продукту — 14 днів.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Шаблон інтернет-магазину у «Хорошоп»


Хостинги


Хостинг — це розміщення сайту на сервері хостинг-провайдера, завдяки якому ваш сайт доступний онлайн цілодобово. Під час вибору провайдера звертайте увагу на тарифи, наявність підтримки 24/7 та місце розташування серверів — добре, якщо вони знаходяться в країнах, де мешкають потенційні відвідувачі вашого сайту.

Розглянемо вітчизняні сервіси. Для порівняння ми вказали характеристики мінімального тарифу для сайту на CMS WordPress, а також місця розташування серверів.


10. HOSTiQ

Сервери HOSTiQ знаходяться в Україні, Нідерландах і США. Мінімальний тариф для сайту на WordPress — від 90,34 грн на місяць, 10 ГБ на SSD-диску для двох сайтів-блогів. За умови замовлення хостингу від 120,79 грн на місяць — 25 ГБ SSD, 10 сайтів-блогів на пів року й більше.

Реєстрація домену в зонах .com, .net, .org, .top, .online, .site, .com.ua, .kiev.ua, .biz.ua, .co.ua, .org.ua, .in.ua на рік у подарунок.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Хостинг HOSTiQ

11. Hostpro

У хостингу Hostpro сервери розташовані в Україні, Нідерландах, Польщі, США. Мінімальний тариф для сайту на WordPress — 4,55$ на місяць, 20 ГБ на NVMe-диску для п’яти невеликих сайтів або блогів. При замовленні тарифу на рік і більше — SSL-сертифікат та домен com.ua на рік дають у подарунок.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Хостинг Hostpro


12. Хостинг «Україна»

Його дата-центри є в Україні, Німеччині, Фінляндії, Франції, Канаді, США, Сінгапурі та Австралії. Мінімальний тариф хостингу «Україна» для сайту на WordPress — від 114 грн на місяць, 3 ГБ на NVMe-диску для сайту. Безкоштовний SSL-сертифікат та конструктор сайтів.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Хостинг «Україна»


13. UkrLine

Дата-центри хостингу UkrLine знаходяться в Україні, США, Європі. Мінімальний тариф для сайту на WordPress — від 54 грн на місяць, 35 ГБ на SSD-диску для двох сайтів. Безкоштовний SSL-сертифікат та drag&drop-конструктор сторінок. Безкоштовний регіональний домен .ua при оплаті на рік.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Хостинг UkrLine


Пошукова оптимізація


SEO або оптимізація під пошукові системи — це процес, спрямований на те, аби сторінки сайту з’являлися у видачі пошукових систем у відповідь на запит користувача. Розглянемо українські сервіси, які допоможуть оптимізувати сайт.


14. Serpstat

Платформа від Netpeak Group, яка налічує понад 30 інструментів для аналізу конкурентів, ключових слів та фраз, збору семантики, повного аудиту сайту для пошуку та усунення технічних помилок, аналізу посилань, моніторингу позиції тощо.

Вартість мінімального тарифу у Serpstat — 55$ на місяць. Ви можете зареєструватись та використовувати весь базовий функціонал безкоштовно зі щоденними лімітами.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Звіт у Serpstat за запитом «Пошукова оптимізація»


15. Продукти від Netpeak Software

Netpeak Spider — програма для пошуку помилок на сайті, яка допоможе покращити технічні SEO-фактори.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Комплексний SEO-аудит сайту у Netpeak Spider

Netpeak Checker — збирає результати видачі пошукових систем та параметри з популярних SEO-сервісів: Ahrefs, Semrush, Serpstat, Moz, Facebook, Google, Yahoo! та інші. Сервіс робить детальний аналіз конкурентів або цілої ніші, щоб ви знайшли точки зростання для вашого проєкту.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Інтерфейс Netpeak Checker

Базовий функціонал Netpeak Spider та Netpeak Checker доступний безкоштовно.


16. SEO-Checker від Plerdy

SEO-Checker — інструмент для SEO-аудиту й аналізу семантики на наявність помилок. Він збирає дані для аналізу лише зі сторінок, де є трафік, тому не створює навантаження на сервер.

Також він окремо аналізує мобільну та десктопну версію сторінки. Є можливість інтеграції та порівняння ключових слів з Google Search Console. Інструмент можна використовувати безкоштовно протягом 14 днів, мінімальний тариф — 7$ на місяць при оплаті на рік.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
SEO-аудит сторінки сайту в сервісі Plerdy


Візуальний контент


Фотографії, ілюстрації та відео на сайті, у соцмережах та рекламі чіпляють увагу користувача та допомагають швидше донести повідомлення. Але створення контенту вимагає часу та грошей. Щоб зекономити ресурси, можна використовувати фотостоки.


17. Depositphotos

Depositphotos — ця платформа пропонує 231 млн файлів: ліцензійних стокових зображень, векторів, графіки та відео. З них приблизно 70 тисяч фотографій можна використовувати безкоштовно в комерційних цілях із зазначенням автора. Цей варіант підходить для фрилансерів, блогерів, стартапів та малого бізнесу.

Також ви можете придбати ліцензію, щоб мати доступ до всієї бібліотеки. Компанія пропонує гнучкий план — завантаження 10 фотографій та векторів на місяць, невикористані завантаження переносяться на наступний місяць, вартість пакету — 99$ на рік.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Пошук контенту у Depositphotos


Українські шрифти


Шрифти — складова фірмового стилю, яка впливає на впізнаваність бренду. Шрифти використовують для написання назви компанії, оформлення сайту, дизайну пакування, брендування сувенірної продукції тощо.

В кириличних шрифтах можуть бути відсутні українські літери і, ї, є, ґ. Розглянемо ресурс, що допомагає вирішити це питання.


18. Ukrfonts

Ukrfonts колекціонує українські шрифти, які викладені у вільному доступі. Ресурс зібрав 2500 шрифтів, кожен з яких перевірили на наявність всіх літер української абетки.

Тут є шрифти, які доступні для комерційного використання за ліцензією GNU/GPL, безкоштовні для некомерційного використання, умовно-безкоштовні або демонстраційні версії. Перед використанням ознайомтесь з інформацією про ліцензію у властивостях завантаженого шрифту.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Приклад старослов’янських шрифтів в Ukrfonts


Email-маркетинг


Опитування серед маркетологів, проведене у 2020 році, показало, що кожен 1$, витрачений на email-маркетинг, у середньому приніс 36$ прибутку. Тобто рентабельність інвестицій становила 3600%.

У сфері роздрібної торгівлі та електронної комерції коефіцієнт ROI склав рекордні 4500%! Цей показник робить email-маркетинг найефективнішим методом лідогенерації.

Щоб створити email-кампанії, спробуйте вітчизняні сервіси.


19. SendPulse

Омніканальна платформа, яка пропонує зручний drag&drop-конструктор листів, автоматичні ланцюжки розсилок, що залежать від дій користувача, транзакційні листи, сегментацію бази підписників, email-валідатор, аналітику та звіти.

У SendPulse доступні понад 130 адаптивних email-шаблонів, а також до 15 тисяч листів та 500 контактів на рік безкоштовно.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Налаштування автоматичної email-розсилки у SendPulse

20. eSputnik

Омніканальна платформа, drag&drop-редактор, 300 готових шаблонів, тригерні розсилки. У eSputnik ви отримаєте 2500 листів безкоштовно при реєстрації, кожна наступна тисяча листів у вільному тарифі — 1,73€ та необмежена база контактів. Оптимальний тариф — до 500 контактів безкоштовно, необмежена кількість листів.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Налаштування сценарію у eSputnik


21. Snov.io

Платформа для автоматизації аутрічу (просування через встановлення корисних зв’язків), яка дозволяє шукати email-адреси потенційних клієнтів та партнерів будь-де онлайн, перевіряти адреси на валідність та створювати персоналізовані тригерні розсилки.

Snov.io пропонує аналітику в режимі реального часу, бібліотеку шаблонів, понад 3 тисячі інтеграцій через Zapier. Ви можете використовувати базові інструменти сервісу безкоштовно: пошук 50 контактів, 100 перевірок адрес на валідність, 100 отримувачів розсилок на місяць.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Створення ланцюжка тригерної розсилки в сервісі Snov.io


Чат-боти


Чат-бот простими словами — це програма, яка імітує реальну розмову за допомогою текстових або аудіоповідомлень на сайті, у месенджерах або мобільних додатках. Чат-бота можна створити самостійно та без навичок програмування, використовуючи drag&drop-конструктор. Розглянемо сервіси, які дозволяють це зробити.


22. SendPulse

У конструкторі SendPulse ви можете створити чат-бота в Telegram, WhatsApp, Instagram Direct Messages або Facebook Messenger. Налаштуйте інтеграцію з платіжними системами та додайте кнопки оплати в ланцюжки повідомлень бота, щоб покупці змогли швидко і безпечно формувати замовлення прямо у чаті.

До тисячі підписників та до 10 тисяч повідомлень на місяць доступні безкоштовно. Є безкоштовний мобільний додаток, який допомагає швидко відповідати на вхідні повідомлення, керувати даними підписників та переглядати статистику всіх ботів.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Приклад створення Telegram чат-боту у SendPulse


23. Activechat

Це компанія, яка поєднує чат-бот зі штучним інтелектом та онлайн-чат. Сервіс Activechat аналізує розмову з клієнтом у реальному часі та пропонує автоматизацію, коли бачить закономірність.

Чат-бот навчається, запам’ятовуючи висловлювання та фрази користувача. Щоб пришвидшити навчання, додайте до словника фрази, які може використовувати ваш клієнт.

Ви можете підключити чат-бота до кількох каналів: чат на веб-сайті, Facebook Messenger, Telegram, email або SMS. У середньому кожна розмова обійдеться вам приблизно в 0,001$.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Drag&drop-конструктор чат-ботів Activechat

А ви знаєте, що чат-бот вміє шукати роботу?

Агент Happy Monday підбирає для вас вакансії з-поміж 1000 пропозицій на роботі на нашому сайті.

До бота


Онлайн-чати


Онлайн-чат — це інструмент, який дозволяє потенційним клієнтам спілкуватися з менеджером або службою підтримки в режимі реального часу на сайті компанії.

Якщо ви використовували російський JivoSite і шукаєте альтернативу, зверніть увагу на українські аналоги.


24. HelpCrunch

HelpCrunch — пропонує онлайн-чат, поп-апи та налаштування email-кампаній. Зараз діє спеціальна програма для підтримки українських бізнесів. Незалежно від розміру компанії, перші три місяці користування сервісом безкоштовні. Після цього для українців діють спеціальні знижені тарифи — Базовий за $9/місяць, Професійний за $29/місяць, Безліміт за $99/місяць.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Налаштування онлайн-чату в сервісі HelpCrunch


25. Nova.Chats

Сервіс Nova.Chats агрегує повідомлення з каналів: WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Telegram, SMS, Instagram, онлайн-чат, Skype, email. Далі чат-бот або оператор опрацьовує повідомлення. Ви можете встановити на сайт віджет онлайн-чату, Viber, WhatsApp, Telegram, Facebook та SMS. Онлайн-чат на сайті доступний безкоштовно.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Сервіс Nova.Chats


Канбан-дошки та ментальні карти


Канбан — це методологія організації робочого процесу для ефективного досягнення цілей. Система полягає у візуалізації процесу і групуванні задач залежно від статусу виконання: «Треба виконати», «Виконується», «Виконано» тощо. Вона має вигляд фізичної або віртуальної дошки, де кожна задача має термін виконання, пріоритет і переміщується з одного етапу на інший.


26. Weje.io

Канбан-підхід дозволяє відстежити, які задачі виконуються довше, і проаналізувати причини затримки. Ви можете запровадити і протестувати цю методологію безкоштовно, використовуючи український сервіс Weje.io.

Окрім канбан-дошки, ви також можете використовувати сервіс для командного мозкового штурму, а також побудови інтелект-мап.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Приклад канбан-дошки у Weje.io


Сервіси для роботи з текстом


Текст — один із головних інструментів комунікації бізнесу з клієнтами. Підприємці, маркетологи, копірайтери, блогери, менеджери з продажу використовують слово, щоб налагодити зв’язок з аудиторією, заслужити довіру та лояльність. Розглянемо українські сервіси, які допоможуть не припускатися помилок у тексті та уникнути плагіату.


27. Plag

Plag — сервіс для перевірки тексту на плагіат. Він використовує найбільшу базу наукових статей від найвідоміших видавництв та відкриту базу з 14 трильйонами вебсторінок, документів, книг і так далі, які можна знайти в інтернеті. Підтримує 129 мов. Цей сервіс безкоштовний для працівників освіти по всьому світу. Якщо ви не викладач, то теж можете використовувати сервіс без оплати, але з обмеженим функціоналом.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Сервіс Plag


28. OnlineCorrector

Це доповнення для «Google Документів» або Microsoft Word, яке автоматично виправляє помилки в текстах українською мовою. Базову версію OnlineCorrector з перевіркою за обмеженою кількістю правил можна використовувати безкоштовно. Повна версія коштує від 199 грн на місяць. Усі кошти, отримані за передплату повної версії у 2022 році, сервіс перераховує у фонд «Повернись живим».

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Сервіс OnlineCorrector


29. Grammarly

Ця платформа використовує штучний інтелект, що не лише виправляє помилки у текстах англійською, а й оцінює інтонацію, чіткість висловлювань та дає підказки. Grammarly використовують понад 30 млн осіб щодня. Базовий функціонал доступний безкоштовно.

Українські сервіси для бізнесу: 29 онлайн-платформ
Сервіс Grammarly


Висновок


Україна — країна талановитих людей, які створюють продукти, що набувають популярності у всьому світі. У цій статті ми зібрали сервіси, онлайн-платформи та студії, які допоможуть налагодити бізнес-процеси, відмовитись від ненадійних російських аналогів та підтримати вітчизняну економіку. Усе буде Україна!

P. S. Якщо ви використовуєте українські сервіси, які не вказані в цій статті, поділіться ними у коментарях — доповнимо перелік разом!

Подобається Happy Monday?
Підтримайте нас, щоб ми могли створювати більше корисних матеріалів!

Наша місія — бути провідниками для людей на різних етапах їхньої карʼєри. 
Тож ми не просто медіа чи портал із вакансіями, ми допомагаємо талантам будувати власний свідомий шлях професійного зростання, а компаніям — розвивати бренд роботодавця та знаходити «своїх» кандидатів.

Якщо вам цінно те, що ми робимо — допоможіть нам добровільним внеском, щоб ми могли і надалі підтримувати українців, які шукають роботу!

Читайте також

Освітні ресурси відкрили безкоштовний доступ для українців (оновлюється)

Від новачка до боженьки: як стати успішним фрилансером з нуля

Як онлайн-сервіси можуть спростити віддалену роботу: 8 ідей

Newsletter that develops your career

Subscribe to Happy Monday's weekly newsletter, prepared by our editor-in-chief, with a selection of the most exciting content, news, and career opportunities.

Більше
More More for companies
Job seekers
For companies
Войти
Have idea!
6
0
Поделиться своими мыслямиx

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.