fbpx

Мультимедійна онлайн-фотовиставка «Околиці часу» (Time Suburbs) про професії, які зникають

Facebook
Чт., 08/10

Мультимедійна онлайн-фотовиставка «Околиці часу» (Time Suburbs), де ви зможете зануритись у вир стародавніх професій і неповторних людських історій.

Що буде?

За підтримки Українського Культурного Фонду влітку 2020 року режисерка Ліза Сміт («Школа № 3»), оператор В’ячеслав Цвєтков («Земля блакитна, ніби апельсин») та звукорежисер Василь Явтушенко («Поїзд “Київ-Війна”») відправились в експедицію Україною, щоб зафіксувати та осмислити зміни, що відбуваються в сучасному світі у цифрову еру. 

Результатом цієї експедиції став мультимедійний фотопроєкт «Околиці часу» (“Time Suburbs”) — онлайн-виставка чорно-білих фотографій, документальних інтерв’ю та аудіозаписів, які досліджують історії українців у віддалених містечках, простір їхнього життя та унікальні професії, що, ймовірно, зникнуть найближчим часом — бортник, наглядач маяка, шахтар, вівчар, ліжникар, годинникар, солевар. Мандрівки охопили Київ та Полісся (Перга, Копище, Майдан), Одесу, Карпати (Ворохта, Яворів, Космач, Микуличин), Дрогобич, Донбас (місто Торецьк, Щербинівка) та Тендрівську косу. 

 

Офіційне відкриття онлайн-фотовиставки «Околиці часу» відбудеться 8 жовтня о 20.00 у фейсбуці. Всі історії та фотографії можна подивитись на сайті timesuburbs.art. І не забудьте про навушники під час відвідування онлайн-виставки, адже завдяки бінауральній технології, що робить звук об’ємним, ви зможете максимально  зануритись в атмосферу кожного місця та почути звуки життя кожного героя.

Когда: 8 октября, Чт, 20:00 - 22:00

Где: Facebook

Скоро состоятся

Вт., 20/10 Обучение

Insta-марафон англійської «Vocabulary & Grammar»

Конкурси
Вт., 20/10 Событие

Серія вебінарів «Європейські можливості для українського кіно»

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: