fbpx

Facebook дозволив слідкувати, скільки часу ви онлайн

Редакція Ср., 21.11.18 Карьера

Тепер користувачі Facebook зможуть встановити собі щоденні нагадування про те, скільки часу вони витратили на соцмережу і коли варто зробити перерву.

Facebook додав нову функцію – Your Time on Facebook. Тепер користувачі можуть відслідковувати, скільки часу вони витрачають на соціальну мережу. Функція вже доступна у мобільному додатку.

Аби скористатися нею, потрібно перейти у налаштування та вибрати вкладку Your Time on Facebook («Ваш час на Facebook»). Там можна дізнатись, скільки часу ви в середньому проводите на Facebook протягом дня / тижня, та увімкнути сповіщення про те, що варто зробити перерву у використанні додатку.

У виданні TechCrunch зауважили, що функція дійсно позитивна для «цифрового добробуту» користувачів, однак засумнівалися, чи варто було її ховати у налаштуваннях.

«Немає ніяких гарантій, що щоденні пуш-повідомлення змусять нас менше використовувати соцмережу. Звичайно, Facebook не повинен накладати суворі обмеження щодо його використання, однак повинен хоча б показати більш привабливі інструменти для того, аби ми відклали свої смартфони та подивились на реальний світ», – зазначається у матеріалі TechCrunch.

Джерело: TechCrunch


Ми не можемо контролювати світ, але можемо керувати своїми емоціями! 2 ключових правила вирішення конфліктів

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: