Початок нового місяця – час підбивати підсумки попереднього. Зібрали 10 статей нашого журналу, які у жовтні читали найчастіше і які обов’язково варто прочитати й вам!
1. Як обрати кар’єру, яка вам дійсно підходить
Лонгрід Тіма Урбана, як зрозуміти, чого ви хочете від життя, тримається в топі з часу своєї появи в нашому журналі, незважаючи на орієнтовний час читання 98 хвилин!
2. Не лише код! Ким працювати в ІТ, якщо ти не програміст?
Розказуємо, які нетехнічні спеціальності існують в ІТ-компаніях і ким туди влаштуватися, якщо працювати в ІТ дуже хочеться, а вчити код – не дуже.
3. Стажування листопада у Києві для студентів та випускників
Якщо чесно, то у топ потрапила стаття зі стажуваннями жовтня. Але ми радимо тримати руку на пульсі і відстежувати стажування, актуальні для листопада.
4. 20 актуальних онлайн-курсів для вашого розвитку
Дуже крута підбірка безкоштовних онлайн-курсів для розширення кругозору та опанування нових знань: від дизайн-мислення до штучного інтелекту.
5. Події листопада для вашого професійного розвитку
Як і у випадку стажувань, ми вирішили, що популярні у минулому місяці події жовтня все ж краще замінити на актуальну підбірку 🙂
6. Працювати в агентському бізнесі – ніби проживати кілька життів одночасно! Інтерв’ю з Наталією Дадівєріною
Розбираємось, чим цікава робота в агентстві, які можливості та перспективи вона відкриває, кому підходить, а кому – ні.
7. Як написати резюме англійською? 12 важливих правил
Склали для вас детальну інструкцію, як написати резюме англійською мовою. Ці поради допоможуть вам отримати запрошення на співбесіду.
8. 9 головних помилок на співбесіді
Від того, як ви поводите себе на інтерв’ю, напряму залежить шанс отримати роботу мрії. Радимо, яких помилок на співбесіді варто уникати.
9. Як наважитися на круті зміни в житті? Особистий досвід Марії Артеменко
Коли все найкраще перестає приносити задоволення, коли ви розумієте, що щось не так, вам потрібні зміни у житті! Марія Артеменко на власному досвіді знає, як це — зробити крок у нове та невідоме.
10. Як захистити себе від вигорання: корисна практика коуча
Як уникнути вигорання, якщо через задачі, що постійно змінюються, нові проекти, обговорення робочих питань і думки про дедлайни у житті лишаються тільки робота і стрес?