fbpx

20 актуальних онлайн-курсів для вашого розвитку

Редакція Пт., 12.10.18 Новини

Осінь – час, коли не дуже хочеться виходити з дому, але це ніяк не заважає навчанню. Самоосвіта дозволяє поєднувати приємне з необхідним, тож тримайте підбірку безкоштовних онлайн-курсів, розширюйте свій кругозір та опановуйте нові знання.

1) Механіка реформ

Ми живемо у XXI столітті в одній з найцікавіших країн на сучасній мапі світу, але чомусь не дуже щасливі. Чому ми незадоволені своєю державою і тим, як вона працює? Що потрібно зробити, аби не чути повсякчас заклики розпустити парламент або навіть радикальніші пропозиції? Онлайн-курс «Механіка реформ» дасть відповіді на всі ці питання.

Де: Prometheus

Старт: 10 жовтня

Мова: українська


2) Основи дизайн-мислення

Поширений стереотип, що дизайнерське мислення вимагає артистизму, – хибний, оскільки дизайн-мислення є стратегією та типом міркування, що допомагає вирішувати проблеми у будь-якій галузі. Курс введе вас у фундаментальні основи дизайн-мислення та навчить розробляти креативні та новаторські рішення.

Де: Edx

Старт: 15 жовтня

Мова: англійська


3) Пошук та вибір бізнес-ідеї

Цей курс – практичний посібник із підприємництва, що дасть конкретні навички та детальну інструкцію, як з нуля створити власний бізнес, залучити фінансування і досягти успіху.

Де: Універсаріум

Старт: курс повністю доступний

Мова: російська


4) Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів

Український переклад найпопулярнішого в світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись!» — це можливість одержати доступ до неоціненних навчальних методів від провідних експертів у математиці, літературі, природничих науках, музиці та спорті. Ви дізнаєтесь, як ваш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію.

Де: Prometheus

Старт: 1 листопада

Мова: українська


5) Граматика та стилістика англійської мови

Курс буде корисним для тих, хто бажає покращити свою англійську, зокрема підвищити майстерність використання граматичних та стилістичних конструкцій. Ви навчитесь застосовувати ці знання для написання послідовних, лаконічних та переконливих текстів, а ще покращите навички редагування.

Де: Edx

Старт: 8 жовтня

Мова: англійська


6) Цифрова безпека та комунікація в онлайні

У курсі об’єднано два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними. Для себе ви дізнаєтесь, як реагувати на негативні коментарі та вийти з комунікаційної кризи, захистити листування та особисті файли від небажаного поширення, обрати досконалі паролі та багато іншого.

Де: ВУМ

Старт: 15 жовтня

Мова: українська


7) Створи свій журнал

Завдяки курсу ви отримаєте уявлення про сучасні тенденції у галузі журналістики, зможете опанувати ази роботи в мас-медіакомунікаціях і видавничій справі. Отримані знання допоможуть вам стати головним редактором, автором статей і рубрик, редактором, верстальником і видавцем власного журналу.

Де: Універсаріум

Старт: курс вже доступний (триває до 22 жовтня)

Мова: російська


8) Що таке європейська ідея?

Цей курс – спроба уникнути стереотипних поглядів на Європу та європейсько-українські стосунки. Це стереоскопічний погляд на Європу – і з точки зору політики, і з точки зору економіки, і з точки зору культури, історії ідей та літератури. В результаті проходження курсу учасники дізнаються про те, які ідеї сформували сучасну Європу, чому і як існує Європейський Союз і яким є місце України в проекті «Європа».

Де: ВУМ

Старт: 12 жовтня

Мова: українська


9) Як писати про економіку без помилок?

Під час курсу ви дізнаєтесь, що таке економіка, як вона працює в XXI столітті, у чому зміст та сенс основних макроекономічних показників, та як українські політики маніпулюють статистикою. Навчитесь «читати» фінансову звітність приватних компаній, банків та державних підприємств. Познайомитесь із data-analysis та оволодієте навичками, що змусять данні «говорити».

Де: EdEra

Старт: 11 жовтня

Мова: українська


10) Тайм-менеджмент

Вам не вистачає часу, плинність поглинає його майже без залишку, і важливі цілі залишаються без прогресу? Під час цього курсу ви зможете проаналізувати свої взаємини із часом та вивчити сучасні методи тайм-менеджменту, щоб досягати потрібних результатів якісно і своєчасно.

Де: Універсаріум

Старт: курс повністю доступний

Мова: російська


11) Як розвинути свій культурний інтелект

Цей курс допоможе вам дізнатись про ключові аспекти культурного інтелекту та вивчити різноманітні методи його вдосконалення. Ви зрозумієте, яке значення має культурний інтелект для ефективності, продуктивності та успіху в різноманітному та глобальному середовищі.

Де: FutureLearn

Старт: курс повністю доступний

Мова: англійська


12) Психологія обдарованості, креативності та геніальності

Курс покликаний представити базові орієнтири у розумінні геніальності, обдарованості, посередності та спрямований на формування автентичних психологічних установок по відношенню до питання творчого потенціалу (самореалізації, творчого самовираження, самоідентифікації).

Де: Відкрита освіта

Старт: 1 жовтня (реєстрація до 27 жовтня)

Мова: російська


13) Політики: як обирати, аби не шкодувати

Ми щоразу жаліємося на те, що обрали тих політиків, які зараз при владі. Чому так відбувається? Бо ми піддаємось на маніпуляції політиків та довіряємо рекламі. Ми оцінюємо політиків за обгорткою, а не за суттю. Чи хочете ви надалі залишатись жертвами маніпуляцій політиків? Чи готові ви бачити недоброчесних політиків знову при владі? Якщо хоча б раз ви відповіли «ні», цей курс – для вас!

Де: Prometheus

Старт: 22 жовтня

Мова: українська


14) Сталий розвиток: нова філософія мислення

Протягом трьох століть ми безвідповідально черпали можливості і ресурси Землі. Що ми, наша спільнота й суспільство можемо зробити для сталого майбутнього наступних поколінь? Завдяки курсу ви дізнаєтесь: основні принципи сталого розвитку; хто такі стейкхолдери і навіщо розуміти їхні цінності та потреби; експоненціальне зростання та багато нових термінів для лексикону відповідального підприємця і громадянина.

Де: ВУМ

Старт: 8 листопада

Мова: українська


15) Історія дизайну відеоігор

Завдяки курсу ви зможете орієнтуватись в історії відеоігор, а також дізнаєтесь: де виникли перші відеоігри, чому індустрія зазнала краху у 80-х, коли у галузі вперше з’явилась віртуальна реальність та як ігри минулого відображають те, що станеться з відеоіграми у майбутньому.

Де: Edx

Старт: 29 жовтня

Мова: англійська


16) Статистика для гуманітаріїв

Курс знайомить з основними етапами та базовими методами статистичного аналізу даних, що застосовуються при обробці інформації та використанням основних пакетів прикладних програмдля статистичного аналізу в професійній діяльності.

Де: Відкрита освіта

Старт: 1 жовтня (реєстрація до 27 жовтня)

Мова: російська


17) Інноваційне лідерство

Курс допоможе вам розкрити основні елементи самопізнання та особисті лідерські здібності. Ви почуєте особисті історії про лідерів інновацій, отримаєте практичйні поради, вправи та інструменти, які дадуть змогу виховати у собі унікального лідера.

Де: Edx

Старт: 15 жовтня

Мова: англійська


18) Маркетинг – швидкий старт

Курс дає можливість швидко зануритись у суть роботи маркетолога. Ви навчитеся орієнтуватися у маркетингових моделях і інструментах, аналізі ринку, сегментації споживачів, позиціонуванні і просуванні компанії за допомогою інтегрованих маркетингових комунікацій.

Де: Універсаріум

Старт: курс повністю доступний

Мова: російська


19) Основи мікроекономіки

Ви дізнаєтесь, як досліджувати ринки з точки зору економіста, і це дозволить вам зрозуміти найважливіші економічні проблеми. Наприкінці курсу ви зможете відповісти на питання, чому у більшості людей у заможних країнах є іпотека, а у бідних – ні, чому навколишнє середовище є найбільшою проблемою сучасного суспільства і як ми можемо оцінити економічні наслідки легалізації канабісу.

Де: Edx

Старт: 16 жовтня

Мова: англійська


20) Розумні речі

Захоплююче дослідження образів і сюжетів у міфологічному, літературному, художньому, театральному та кінематографічному контекстах. Форма осягнення – уявна подорож в культурному просторі, яке населяють об’єкти, створені людиною, і ті, що людину створюють.

Де: Універсаріум

Старт: 22 жовтня

Мова: російська


Події жовтня для вашого професійного розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Asset 1logo_Hm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: