Все статьи Новости Поиск работы Истории Карьера Развитие Happy HR

Освітні ресурси відкрили безкоштовний доступ для українців (оновлюється)

22.03.22 Развитие 28 min reading

Через війну багато українців втратили роботу або можливість її виконувати і змушені в короткі строки опановувати нові навички й знання. На щастя, багато освітніх проєктів надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів. Зібрали для вас список онлайн-платформ, мобільних застосунків, вебінарів, курсів і практикумів на будь-який смак. Список будемо постійно оновлювати, тому додавайте матеріал собі у закладинки і час від часу заглядайте сюди. 


Платформи та додатки


Кампстер — інтерактивна платформа для навчання онлайн пропонує безкоштовний доступ до 22 курсів із програмування, маркетингу, тайм-менеджменту, вивчення мов, копірайтингу та ін. 

Genius.Space — навчальна онлайн-платформа, де можна опанувати нову професію, відкрила українцям безкоштовний доступ до всіх своїх курсів. Щоб почати навчання, оберіть одну з програм (інтернет-маркетинг, SMM, дизайн, управління тощо) та заповніть анкету учасника. Протягом 24-72 годин команда платформи перевірить ваші дані та надішле доступ на e-mail.

Марафон Креативної Практики — онлайн-лекції та майстер-класи від української фахової спільноти: про дизайн, інтерфейси, саморозвиток, фриланс, комунікації, копірайтинг та волонтерство. На сайті вже доступні до перегляду понад сто лекцій. Нові майстер-класи та кейс-стаді публікуються щовечора о 20:00. Марафон триватиме до нашої перемоги.

Портал «Культура і Креативність», створений для підтримки внеску культури в соціально-економічний розвиток шести країн Східного партнерства, зокрема й України. В розділі «Онлайн-навчання» є курси для менеджерів із культури з фандрайзингу, комунікацій, маркетингу, стратегічного планування, проєктного менеджменту та ін.

Projector Humanitarium — соціогуманітарний факультет Projector Institute відкриває доступ до 12 відеокурсів про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу тощо до перемоги України та на місяць після неї. Щоб отримати безкоштовний доступ, натискайте «придбати відеокурс», реєструйтеся, вказуйте в рядку «подарунковий код» промокод 0688-5072.  

Coursera — ресурс з курсами та лекціями від більш ніж 200 провідних світових університетів та компаній. Багато з них можна пройти безкоштовно англійською або російською мовою після реєстрації. Також ЗВО та студентам з України компанія пропонує безкоштовні курси в Coursera for Campus. Щоб отримати до них доступ працівникам університетів або коледжів потрібно зареєструватися за посиланням. 

Prometheus — ресурс з доступом до безкоштовних україномовних онлайн-курсів на різні теми від інформаційної гігієни до управління фінансами. Команда Prometheus продовжує активно працювати над новими програмами і під час війни: 5 травня стартує курс «Базова психологічна допомога в умовах війни», на якому психологи поділяться практиками, що допоможуть впоратися зі стресом власноруч та підтримати близьких у ці непрості часи.

EdX — англомовна платформа з вивчення більш ніж 30 дисциплін. До кожного курсу можна вибрати опцію безкоштовного прослуховування з умовою обмеженого доступу до матеріалів. 

Alison — платформа з понад 4 тисячами безкоштовних онлайн-курсів англійською мовою на різну тематику.

Boosta Academy — онлайн-школа від IT-компанії Boosta пропонує усім охочим освоїти нову digital-професію на безкоштовних курсах. Обирайте один із чотирьох напрямів: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. Отримати доступ до будь-якого з цих курсів можна, заповнивши Google-форму.

ВУМ online — освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Пропонують різноманітні просвітницькі курси про волонтерство, журналістику рішень, економічну грамотність громадянина тощо.

Headway — додаток для саморозвитку, в якому зібрані самарі тисячі нонфікшн книжок англійською, надає українцям безкоштовний доступ до усіх функцій. Щоб почати користуватися усіма перевагами, потрібно лише завантажити додаток на телефон в Google Play і AppStore.

Курси, тренінги та вебінари від Академії SendPulse з email-маркетингу, вебаналітики, створення чат-ботів, лендингів, налаштування контекстної реклами тощо.

Вінницька IT-академія надала безкоштовний доступ до онлайн-курсів з вивчення англійської (English for newbiesEnglish marathonLevel up your English), математики (Елементарна математикаЕлементи вищої математики), вступу до програмування та курсу «Безпека життєдіяльності під час війни». Щоб отримати доступ до курсів, треба зареєструватися на платформі, заповнити дані профілю, приєднатися до групи в Telegram та надіслати туди адресу електронної пошти, на яку була здійснена реєстрація. Після цього вам відкриють доступ до навчання.

Безкоштовні програми з опанування IT-професій від навчально-консалтингового центру SkillsUp. Можна обрати один з восьми курсів: Основи SQL, Основи проєктного менеджментуЕксперт в керуванні проєктамиТестування ПЗ та забезпечення якостіКерування персоналом (HR-менеджмент)Побудова та розвиток персонального брендуБізнес-аналіз в IT або Аналітик даних. Доступ до курсу відкривається на 3 місяці з моменту створення особистого кабінету. Після проходження одного курсу можна буде відкрити доступ до наступного.

Навчальний курс про подолання стресу від BetterMe та ВООЗ. У межах курсу користувачі навчаться базовим правилам самодопомоги під час стресу через інтерактивні тести, вправи та різноманітні візуалізації. Всі рекомендації ґрунтуються на методиках, які спеціально розробила ВООЗ. Курс безкоштовний для всіх українців. Доступ до нього можна отримати у мобільному застосунку BetterMe: Mental Health на iOS і Android.

IdeaSoft Career Booster — платформа, яка надає можливість безкоштовного навчання технології блокчейн для розробників з подальшою можливістю проходження співбесід та отримання джоб-оферів від IT-компаній.


Курси, лекції, вебінари


Курс із криптограмотності — це один із кроків реалізації глобальної стратегії Мінцифри — познайомити українців з децентралізованими технологіями та до кінця 2030 року навчити половину населення користуватися цифровими активами. Програма курсу міститиме понад 100 годин теоретичної та практичної інформації з тем: історія грошей та розвитку технології, блокчейн та першу в історії криптовалюту — біткоїн; холодні та гарячі криптогаманці; обмін криптоактивів; централізовані та децентралізовані біржі; основи кібергігієни тощо. Навчання стартує в лютому 2023 року. Щоб взяти участь, заповніть анкету.

Добірка виступів провідних західних науковців, авторів, дипломатів про Україну, історію, політичні науки, соціологію, психологію, економіку, медіа, безпеку Global Minds for Ukraine. Виступи можна переглянути безкоштовно англійською мовою.

«Як знайти роботу під час війни» — спільний курс платформи Prometheus та Центру зайнятості Вільних людей. Мета курсу — познайомити учасників із новими умовами на ринку праці під час війни, показати, як вони змінюються, які нові можливості відкривають для пошукачів, навчити алгоритму пошуку роботи, показати інструменти та техніки, що допоможуть вам знайти гідне місце для працевлаштування за своїм фахом або опанувати нову професію.

«Сам собі терапевт. Інструменти психологічної самодопомоги для ветеранів та ветеранок» — курс від Prometheus та Veteran Hub, який підкаже учасникам та учасницям війни, куди та як рухатися, щоб відновити якість свого життя. Ви дізнаєтеся про техніки, за допомогою яких можна впоратися з тривогою чи гнівом, приборкати жахливі спогади чи апатію, а також про навички управління внутрішньою напругою та спостереження за власними думками. Курс також буде корисним не лише ветеранам, а й членам їхніх родин чи іншим людям, які хочуть покращити свій психологічний стан.

«Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?» — курс створений платформою Prometheus у партнерстві з Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр». Пройшовши навчання, ви зможете фільтрувати інформацію навколо й робити це максимально швидко та ефективно. 

Drill — military tech застосунок, що має на меті навчити всіх охочих стрільбі з різних видів зброї та розвинути цю навичку на високому рівні.  Його було розроблено для потреб військових, яким важливо мати змогу продовжувати тренуватись у будь-яких умовах і в будь-який час, та цивільних українців, які хотіли б отримати знання щодо використання зброї і яким бракує часу чи можливостей для відвідування спеціалізованих стрілецьких клубів або занять із тренером. Застосунок доступний в App Store та Google Play

Курс «Основи цивільного захисту для добровольців». Курс розповідає про правила безпеки та надання домедичної допомоги, які знадобляться для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Його мета — надати теоретичні знання громадянам, які долучаються до роботи у складі добровільних формувань цивільного захисту, однак у сучасному світі цей курс стане у пригоді усім громадянам. Онлайн-курс розроблений фахівцями Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій у межах програми «Спільнодія».

Курс «Створення та розвиток IT-продуктів» від Мінцифри. На курсі розкажуть, як працюють сучасні продуктові ІТ-компанії і як запустити застосунок на зразок «Дії» або ж власний цифровий продукт. Навчання можна пройти безкоштовно у будь-який час на платформі Дія.Цифрова освіта.

Ознайомчий онлайн-курс про базові принципи психології для роботи з травмами дітей та дорослих «Знати, як допомогти». У курсі зібрали та структурували найактуальніші рекомендації від провідних експертів, щоб допомогти краще орієнтуватись у роботі з травмами війни та іншими кризовими станами.

Програма самозарадності та експертної підтримки жінок та дівчат в межах проєкту Women For The Future — це щотижневі зустрічі з ментор(к)ами, психологами/-инями, експерт(к)ами з ментального здоров’я, які надаватимуть необхідні інструменти самозарадності та вчитимуть адаптуватися до життя в часи невизначеності. Лекції відбуватимуться з 11 серпня по 29 вересня за окремим графіком. Дізнатися теми лекцій та зареєструватися можна за посиланням.

Медіашкола She Media School для активісток та представниць жіночих організацій. Протягом 4 тижнів щонайменше 15 представниць громадського сектору зможуть пройти навчання від найкращих експертів з медіа та комунікацій на українському ринку на теми «Сторітелінг», «Медіапродакшн», «Дистрибуція» та «Бренд». А по завершенню навчання створять власні впливові мультимедійні проєкти. Навчання триватиме з 15 вересня по 8 жовтня 2022 року. Подати заявку можна до 14 серпня 2022 року включно за посиланням. Результати відбору оголосять 31 серпня.

Курси для підтримки психологічного здоров’я від порталу «Дія.Цифрова освіта»:

  • «Психологічна підтримка себе та близьких» — освітній серіал на 14 серій, в якому розповідають, як зняти стрес та напругу в тілі, пережити горе, використовувати тривогу з користю, провести арттерапію, підтримати дитину в екстремальній ситуації тощо.
  • «Робота з емоційним вигоранням» — освітній серіал на 15 серій про те, як не стати жертвою, рятуючи інших; як повернути контакт із тілом та наповнити себе ресурсом, як упоратися з відчуттям провини й психологічною втомою тощо.


SET Bootcamp — тритижневий освітній проєкт для стартапів, які створюють продукти спрямовані на відбудову України. Взяти участь можуть засновники стартапів, інженери, розробники, проєктні менеджери, студенти технічних спеціальностей та інші. Учасники повинні володіти англійською на базовому розмовному рівні. Навчання триватиме з 8 по 26 серпня, заповнити заявку на участь можна до 24 липня.

Курс із грантового менеджменту від Українського культурного фонду, ГО «Інша Освіта» та медіаплатформи «Накипіло». Курс складається з 10 відеолекцій про інструменти планування проєкту, розподіл ролей у команді, формування кошторису, управління ризиками, дотримання авторського права у проєктах, тонкощі фандрейзингу та краудфандингу тощо.

Project Guru — комплексний безкоштовний інструмент, який допомагає опанувати основи проєктного менеджменту. Можна скористатися чат-ботом і з його підказками покроково розписати власний проєкт, а також переглянути навчальні відео та текстові матеріали про проєктний менеджмент.

Безкоштовна коучингова група для українських підприємців від світових бізнес-експертів. Навчання має на меті допомогти власникам бізнесу підготуватися до роботи в умовах війни. Зустрічі проходять щосереди о 19:00 в програмі Zoom. Тренінги ведуться англійською мовою. Долучитися до групи можна за посиланням.

Серія вебінарів  «Реальність без ілюзій»  від Бізнес-школи УКУ та Центру Лідерства УКУ про кризове лідерство, життєстійкість, обмеженість ресурсів, дії бізнесу та HR-фахівців у нестабільний час тощо.

Technical SEO Certification від Blue Array Academy — 7 годин відеонавчання від спеціалістів з технічної SEO-оптимізації. Мова курсу — англійська. 

Аналіз даних в Google Analytics від Школи вебаналітики Андрія Осипова — навчають готувати, аналізувати та сегментувати дані, створювати кастомні звіти.

Курс з таргетованої реклами від Наталії Пронькіної — 27 уроків, які допомагають опанувати таргетинг з нуля. 

Курс з вивчення мови програмування C# від CyberBionic Systematics. Курс проходитиме у форматі живих онлайн-вебінарів українською мовою з 21 березня по 22 квітня 2022 року. Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням.

Курс з вивчення HTML5 та CSS3 від CyberBionic Systematics. Курс проходитиме у форматі живих онлайн-вебінарів українською мовою з 22 березня по 26 квітня 2022 року. Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням. 

Курси з програмування від ITVDN — щоб отримати доступ, потрібно зареєструватися на сайті і заповнити анкету. 

Практикум «Системне адміністрування та комунікації» від PortaOne. Для зарахування на курс потрібно зареєструватись за посиланням, а потім пройти вступне тестування і співбесіду.

Курс про роботу на Upwork. Для тих, хто хоче стартувати на найбільшій біржі фрилансу, у спеціальному телеграм-каналі розкривають усі тонкощі платформи.

Курс «Основи проєктного менеджменту» від школи RedCamp — можливість освоїти професію проєктного менеджера з нуля.

Курси конструювання одягу від школи Pushka — відкрили безкоштовний доступ до трьох пакетів «Clo3D: Базовий курс», «Конструювання: Повне Занурення» та «Дизайн-Конструювання Одягу» для всіх українців до 15 квітня. Щоб отримати доступ, треба написати їм в дірект в інстаграм кодове слово «Паляниця».

Бізнес-школа Profi Space відкриває доступ до своїх онлайн-лекцій (про впевненість, самомотивацію, емоційний менеджмент тощо). Актуальну інформацію про тематику лекцій та реєстрацію на них можна отримати, підписавшись на телеграм-канал школи.

Груповий онлайн-курс із портретної фотографії від Сергія Сараханова — навчання для фотографів-початківців та тих, хто вже має досвід у професії. Курс стартує 4 квітня, у програмі передбачено 6 онлайн-занять.

Онлайн-курси від консалтинго-тренінгової компанії E5. Команда професіоналів в області розробки програмного забезпечення, бізнес-аналізу, проєктного та продакт-менеджменту пропонує кілька безкоштовних онлайн-курсів: SAFe 5.0: інструкція по застосуваннюBusiness Analysis EssentialsScrum Master FundamentalsIT Manager’s Toolkit.

IT Basics Course від GlobalLogic Education — курс, на якому можна опанувати базові знання та навички, що необхідні для старту кар’єри в IT-індустрії. Навчання триватиме 2 тижні з 29 березня по 12 квітня. Заняття проходитимуть у вечірній час в програмі Zoom. Учасники, які долучилися до навчання пізніше, зможуть отримати записи попередніх вебінарів. Слухачі курсу матимуть необмежений в часі доступ до записів вебінарів. Реєстрація на курс відкрита упродовж всього періоду навчання у формі.

Курс Основи вебдизайну від вебдизайнерки з 8-річним досвідом Надії Акимової.

Курс IT Fundamentals for Ukrainian Switchers від EPAM University — безкоштовна програма для тих, хто хоче опанувати ази комп’ютерної інженерії та перейти в ІТ, не маючи попереднього досвіду. Програма складається з двох етапів: перший — передбачає самостійне навчання по відеоуроках англійською на спеціальній платформі та щотижневі онлайн сесії з експертами українською; другий стартує в липні 2022 і триватиме 6-8 тижнів, на ньому учасники зможуть заглибитися в один із напрямів: Java, .NET, Test Automation, Cloud & DevOps, Business Analysis. Деталі та реєстрація на програму за посиланням.

Projector Institute разом з Мінцифрою та за підтримки Дія.Бізнес запускають фонд, що допоможе жінкам і дівчатам опанувати нову креативну чи tech-професію. Планують запуск 10 інтенсивних програм: Interface Design, Graphic Design, Project Management, SEO, PPC, Motion Design, Data Science, Data Analytics, Front-End та QA. Фонд прийматиме заявки в декілька етапів. Перший етап триває до 26 квітня. Подати заявку можна за посиланням.

Курс-знайомство з ІТ-професіями від IT-школи Beetroot Academy. Впродовж курсу студенти матимуть можливість ознайомитися з п’ятьма ІТ-професіями: Project management, UI/UX дизайн, QA Manual і  Front-end та Python-розробка. Це самоосвітній курс без вчителя, тому навчатися можна, коли і як вам зручно.

Курс Журналістика толерантності від ГО «Media Development Foundation» про те, як створювати матеріали в медіа без сексизму, дискримінації і стереотипів.

Онлайн-курс «Маркетинг в ІТ» від Лілії Смірнової. Посилання на всі лекції та матеріали курсу можна знайти в телеграм-чаті.

Освітня програма «Говорить Бізнес. Де і як комунікувати під час війни» від Національного проєкту із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і практичної школи комунікацій Bazilik. Програма допоможе розібратись у каналах комунікацій та інструментах для просування бізнесів в Україні. Навчання проходитиме у вигляді вебінарів з 18 квітня по 10 травня. Участь у проєкті безкоштовна, щоб долучитися, потрібно заповнити форму реєстрації.

Освітня програма про венчурні інвестиції та розвиток інвестиційних проєктів Venture DeepDive від Genesis Education. Програма орієнтована на тих, хто вже має понад рік досвіду роботи у сферах аналітики, фінансів, консалтингу або інвестицій. За сім тижнів лекцій учасники дізнаються про структуру ринку IT-продуктів, стратегії розвитку й просування стартапів, основи юніт-економіки та монетизації цифрових продуктів. Курс безкоштовний, проте для участі в ньому потрібно пройти відбір, що буде складатися з декількох етапів: онлайн-тестування, завдання у вигляді кейсу та особистої співбесіди. Курс стартує 1 червня, а подати заявку можна до 13 травня.

Безкоштовні онлайн-курси з фінансової грамотності, нефінансової звітності, корпоративної соціальної відповідальності та побудови успішної кар’єри від платформи онлайн-освіти зі сталого розвитку Impactorium.

Безкоштовний онлайн-курс з кібербезпеки від SET University. Пройшовши цей курс, ви зможете опанувати нову професію експерта з кібербезпеки та влаштуватися на роботу в цій сфері. Навчання триватиме три місяці, старт курсу — 16 травня. Зареєструватися можна до 13 травня за посиланням.

«Лекції майбутнього» від Малої академії наук України та Посольства України в США. Це серія лекцій від 30 Нобелівських лауреатів з різних галузей про все на світі — від демократичних цінностей до колонізації Марсу. Записи квітневих лекцій, розклад на травень та реєстрація — за посиланням.

Онлайн медіалабораторія для громадянських журналістів від медіагрупи «Накипіло». Навчання триватиме з 16 по 19 травня і включатиме вісім воркшопів про цифрову безпеку, правила зйомки під час війни, основи документалістики, зйомку та монтаж на телефоні тощо. Реєстрація за посиланням.


Вивчення мов


Busuu — платформа для вивчення іноземних мов надає українцям безкоштовний доступ до преміум-підписки.

LingQ  —  онлайн-ресурс відкриває преміум-акаунт для українців (доступні 24 мови). Для активації потрібно написати в підтримку. 

Drops — додаток для вивчення 43+ мов відкриває для українців преміум-доступ на рік. Після реєстрації протягом 48 годин має прийти спеціальний промокод, якщо не прийшов — треба написати у підтримку.

Duolingo — додаток для вивчення мов заморозив для всіх користувачів з України «відрізки», тож ви не втратите свій прогрес, якщо не будете займатися якийсь час, переховуючись у бомбосховищах без інтернет-зв’язку. А кошти від користувачів, які вивчають з додатком українську мову, пожертвують на допомогу українцям. 

Ling App — додаток зробили безкоштовним для українців.

Курси німецької мови від Goethe Institut Ukraine — курси різної тривалості для дорослих, підлітків та дітей за спеціальною ціною 7 грн (знижка 99.9%). 

uTalk — додаток з вивчення найуживаніших слів будь-якої зі 149 мов доступний для українців безкоштовно. 

Preply — платформа для вивчення різних предметів з репетиторами з усього світу запустила програму з підтримки вивчення іноземних мов для українців, які виїхали закордон. Заняття проходитимуть у форматі відеодзвінків, на яких репетитор протягом години допомагатиме вирішити мовні проблеми та відповідатиме на запитання. Щоб взяти участь у програмі, заповніть форму.

Babbel — додаток для вивчення іноземних мов дає українцям можливість протягом трьох місяців вивчати одну з 14 доступних мов безкоштовно.

Gramaro — додаток для відпрацювання правил граматики англійської мови відкриває доступ до тарифу Premium на 1 рік. Завантажуйте додаток в App Store чи Google Play. Для активації безкоштовного доступу на екрані з налаштуваннями натисніть на прапор України 5 разів.

Mondly — платформа з вивчення мов надає безкоштовний доступ до своїх курсів для всіх українців, які переїхали в європейські країни. Завантажуйте додаток і при реєстрації вказуйте рідну мову українську, щоб отримати преміум доступ.

Edualy — безкоштовні онлайн-курси польської мови. Зареєструйтеся на сайті та переглядайте уроки в прямому ефірі або в записі.

AllRight — міжнародна онлайн-школа, що спеціалізується на викладанні англійської мови для дітей від 4 років, пропонує безкоштовні уроки для української малечі. Заняття проходитимуть протягом усього квітня двічі на тиждень — у вівторок і четвер на YouTube-каналі школи. Ознайомитися із розкладом та записатися на заняття можна за посиланням.

Bdzholka — чеський додаток для інтерактивного навчання для дітей, що пропонує завдання з математики та шести іноземних мов. Аби допомогти біженцям з України, в додаток додали розділ «Чеська мова для іноземців» та зробили його безкоштовним для українців. Щоб отримати доступ, потрібно зареєструватися та застосувати промокод VCELKAUKRAJINE. Деталі щодо реєстрації та доступних послуг — за посиланням.

Школа англійської мови Simle English пропонує долучатися до безкоштовних уроків англійської як дітям, так і дорослим з різним рівнем знання мови. Щоб отримати детальну інформацію та розклад, заповніть форму.

EnglishDom відкривають безкоштовний доступ на рік до всіх своїх онлайн-курсів з вивчення англійської мови за промокодом #StandWithUkraine. Можна навчатися на вебплатформі або через мобільний додаток. Детальна інструкція, як отримати доступ — за посиланням. Також на всі онлайн-заняття з викладачем дарують знижку 15% за промокодом PrayForUkraine.

Можливості для тих, хто хоче покращити свої знання української мови:

  •  «МовиТИ» — курс від студії онлайн-освіти EdEra про те, як перейти на українську мову. Там пояснюватимуть, чому переходити на українську буває страшно і як подолати ці страхи; чому робити помилки — добре; як розширити словниковий запас; чому жива мова — це круто та як вдосконалювати мову протягом життя.
  • Всеукраїнський проєкт «Єдині» від ініціативи «Навчай українською» — це 28 днів підтримки у переході на українську. Учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, матимуть змогу взяти участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті. Відкрито реєстрацію учасників на п’ятий курс, який стартує 5 вересня. Участь — безкоштовна. Долучитися до навчання може кожен охочий із будь-якої точки світу. Форма реєстрації — за посиланням.
  • Група мовної підтримки, збираються в Zoom щодня об 11-ій;
  • Онлайн-курс «Українська мова: основи успішної комунікації» від Львівського національного університету імені Івана Франка. Щоб отримати інформацію та зареєструватися, напишіть у Viber за номером +380 67 995 90 96 або на пошту [email protected].
  • Курси української мови для внутрішньо переміщених осіб від Тернопільського національного педуніверситету ім. В. Гнатюка. Навчання відбуватиметься дистанційно в режимі відеозв’язку. Для реєстрації заповніть форму.
  • Уроки української мови від освітньої мережі PIPL Lyceum — ініціатива, покликана допомогти українцям, які вирішили перейти на українську або просто хочуть покращити власні знання мови. Заняття проходять онлайн щодня з понеділка по четвер о 16:00.
  • Мобільний додаток BE WITH UA допомагає вивчати унікальну українську говірку — львівську ґвару. Проходячи квізи, ви дізнаєтесь багато діалектних слів та виразів, які сформувались на території сучасного Львова й до сих пір активно використовуються місцевими мешканцями. Крім цього, всі кошти, вилучені з показу реклами в додатку, будуть перераховані на допомогу ЗСУ. Завантажити застосунок BE WITH UA можна як в Google Play, так і в App Store.

Психологи стверджують, що навчання допомагає подолати стрес. Тому замість безперервного гортання стрічки новин радимо спрямувати енергію в продуктивне русло і зайнятися вивченням чогось нового. А наша підбірка допоможе в цьому.

Подобається Happy Monday?

Якщо вам цінно те, що ми робимо, — підтримайте нашу команду добровільним внеском, щоб ми й надалі могли допомагати українцям знаходити роботу та розвиватися навіть в найтемніші часи.

Читайте також

Де українцям шукати роботу під час війни: база ресурсів (оновлюється)

Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів

Можливості в ЄС для освітян і не тільки: куди можна подаватися

У зв’язку з війною втратили роботу й шукаєте нову?

Ми зібрали понад 600 вакансій для віддаленої роботи та локальної у європейських містах!

Вакансії
Newsletter that develops your career

Subscribe to Happy Monday's weekly newsletter, prepared by our editor-in-chief, with a selection of the most exciting content, news, and career opportunities.

Больше
Feedback

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: