fbpx

В Україні набирають добровольців для експедиції в Антарктиду

Редакція Ср., 03.10.18 Must Read

Україна шукає людей для участі в антарктичній експедиції. Необхідні вчені, техніки, кухар та лікар. Експедиція триватиме рік.

Команда буде сформована з 12 добровольців: 7 наукових співробітників, дизеліста-електрика, системного механіка, системного адміністратора зв’язку, лікаря та кухаря.

На цей раз дослідники зосередяться на біологічному науковому напрямку, вивченні та систематизації флори і фауни Антарктиди. Всі матимуть різні обов’язки: вчені, наприклад, будуть рахувати китів та пінгвінів, яких фіксуватимують 15 розташованих по периметру станції відеокамер.

Головний критерій відбору — відсутність хронічних захворювань, шкідливих звичок, готовність до тривалої ізоляції від звичайного життя, неконфліктність та комунікабельність. Також обов’язково знати іноземні мови: англійську, іспанську або іншу. Перевага надається кандидатам до 45 років.

Вчені повинні мати досвід роботи за наступними спеціальностями: геологія, геофізика, гідрометеорологія, океанографія, медико-фізіологія.

«Ми постійно працюємо з рядом наукових інститутів, але якщо прийде людина, так би мовити, зі сторони та запропонує цікавий напрямок робіт у рамках Держпрограми, вонавін, безумовно, має шанс потрапити в експедицію», — розповів прес-аташе Національного антарктичного наукового центру Сергій Бочкарьов.

Вимоги до лікарів: досвід роботи не менше 5 років, знання діагностики, вміння працювати з сучасними медичними препаратами. Переваги надаються фахівцям в області хірургії, травматології, реаніматології.

У кухаря має бути не менше двох років досвіду та навички роботи з електронікою. Як для кухаря, так і для лікаря дуже вітається досвід в різних експедиціях або участь в АТО.

«Хочу підкреслити, що вперше за багато років ми не робимо ніяких гендерних обмежень щодо можливих учасників експедиції. Тому чекаємо документи як від кандидатів, так і від кандидаток», — зазначив голова НАНЦ Євген Дикий.

До початку експедиції обрані сміливці пройдуть обов’язкове навчання. Зарплата полярників становить в середньому 25 тисяч гривень. Харчуванням, спеціальним одягом і взуттям, а також санітарно-гігієнічними матеріалами та ліками учасників експедиції забезпечать безкоштовно. Зв’язуватися з рідними можна буде через інтернет.

Щоб подати заявку на участь в експедиції, потрібно заповнити анкету та відправити її на адресу uac@uac.gov.ua.

Детальніше про те, як потрапити в експедицію, читайте на сайті МОН.

Дедлайн: 30 листопада 2018 року.


IT-експорт з України лише за півроку виріс на $1,5 млрд

Присоединяйтесь!

Создаем сообщество фанов Понедельников.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: