fbpx

СЕО провідної рекламної агенції світу дала найкращу кар’єрну пораду

Редакція Пт., 07.12.18 Новини

Венді Кларк, СЕО DDB Worldwide, радить молодим людям не ставити власне его вище за все, незалежно від того, яку позицію вони займають.

Венді Кларк стала СЕО DDB Worldwide у лютому і перетворила компанію на одне із провідних рекламних агентств світу, серед клієнтів якого – McDonald’s, Volkswagen і Unilever. Але свою кар’єру Венді розпочала на рядовій позиції, яка допомогла їй отримати головний кар’єрний урок: ніколи не треба бути зверхнім по відношенню до інших.

Ще у 1991 році Кларк хотіла потрапили до рекламної індустрії одразу після закінчення коледжу. Однак їй довелося влаштуватись на посаду звичайного адміністратора.

«Коли я працювала секретаркою, деякі люди ставились до мене з неповагою, принижували і не сприймали всерйоз, – розповідає Кларк. – Але вони і гадки не мали, що це лише початок моєї кар’єрної подорожі. І я ніколи не забуду про це».

Те, як зневажливо люди на керівних посадах іноді ставляться до своїх підлеглих, надихнуло Венді стати максимально відкритою до персоналу керівницею і не дозволяти собі вивищуватися над своїми співробітниками, яких Кларк може запросто покликати на каву чи прогулянку.

Джерело: Business Insider


Які переконання заважають вашому успіху та як їх змінити?

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: