fbpx

61 книга, яку ми конспектували й радили читати у 2019 році

Редакція Пт., 27.12.19 #накарантині

Цього року ми згадували багато книжок — анонсували, конспектували, ділилися уривками і збирали у підбірки. Загалом понад сотня рекомендацій осіла у наших рубриках «Прокрастинація» та «Практикум». Пригадуємо найцікавіші конспекти та підбірки, які стануть вам у нагоді у новому році. 


Конспекти: поради для життя й кар’єри

Як забити на все й бути щасливим? Конспект книги «Магічне мистецтво ігнорування»

Концентрат практичних порад, які допоможуть послати під три чорти усе, що не приносить задоволення та обтяжує життя — щоб витратити зекономлені час, гроші та енергію на щось дійсно вартісне.


Як зосередитись на важливому і позбутися зайвого? Конспект книги «Коротко і по суті»

Ми часто завантажуємо себе на повну — набираємо купу проектів, заповнюємо розклад зустрічами, працюємо на вихідних, — але більше не означає краще. Як зрозуміти, що у вашому житті зайве, і навчитись вчасно його позбуватись?


Як підвищити власну продуктивність? Конспект книги «Твій мозок у роботі»

Чи можна підвищити продуктивність не за рахунок понаднормової роботи? Законспектували, які чотири обмеження мозку заважають нам бути продуктивними та як їх обійти їх, щоб стати ефективнішими. 

Техніки ефективних переговорів. Конспект «Ніколи не йдіть на компроміс»

Усе наше життя — це переговори. І за допомогою певних технік можна навчитися домагатися свого. Законспектували інсайти, які допоможуть взяти під контроль важливі для вашого життя і кар’єри розмови.

Як збудувати успішну кар’єру і не перетворитися на чудовисько? Конспект книги «Міф про милу дівчинку»

Іноді здається, ніби у бізнесі цінують лише силу та жорсткість. Але чутливі, люб’язні та інтровертивні люди теж можуть високо піднятися кар’єрною драбиною — якщо правильно використають свої переваги.

5 порад двадцятирічним. Конспект книги «Що варто знати у свої 20»

У 20 років світ здається сповненим надзвичайних можливостей для реалізації наших мрій. Але чи не хотіли б ви знати про цей світ трохи більше — щоб не змарнувати час і втілити всі свої задуми?

7 інструментів для ефективного навчання. Конспект книги «Засіло в голові»

Навіть у найкращих фахівців постійно виникає потреба вивчати нове. Законспектували практичні інструменти, які допоможуть краще вчитися, довше пам’ятати вивчене, а головне — добре засвоїти тему, а не отримати ілюзію знання.

Як знайти  себе? 5 порад із книги «Ніколи-небудь» 

Цього року на нашій конференції ProForum (до речі, відеозапис конференції можна придбати тут) виступила кар’єрна стратегиня та авторка книги «Ніколи-небудь» Олена Рєзанова. Напередодні знайомства з Оленою ми прочитали її книгу і законспектували дієві поради, як знайти себе і почати рухатись до кар’єри своєї мрії.


Підбірки: книги про все на світі


3 книги про невичерпний оптимізм від Кирила Мазура

Якщо ви знаходитесь у процесі змін і вам складно морально — прочитайте будь-яку з цих дивовижних книг, які зарядять вас невичерпним оптимізмом та покажуть світ під таким кутом, під яким ви, можливо, ще ніколи на нього не дивилися.   


16 книг для пошуку себе та професійного розвитку від Анни Мазур

Must read список книжок із саморозвитку для тих, хто знаходиться на початку свого кар’єрного шляху, переживає період змін або прагне стрімкого розвитку. Одне слово — для всіх 🙂


8 книг для дизайнерів

Підібрали 8 книг для тих, хто цікавиться чи професійно займається дизайном, – від класичного дизайну до UX/UI та юзабіліті. 


7 книг для маркетологів

Підібрали 7 книг для тих, хто цікавиться або й професійно займається маркетингом — від класичних робіт, повз які неможливо пройти, до огляду нових тенденцій у галузі. 


7 книг для копірайтерів

Розвивати майстерність у створенні текстів допоможе підбірка корисних і сучасних книг із копірайтингу, які містять теорію і практичні поради для тих, хто планує працювати зі словом. 


12 книг від Happy Monday та Pro Bono Club Ukraine

У вересні пригадували з колегами, що цікавого читали влітку. Добре, що у книжок немає терміну придатності, тому наші «літні» рекомендації цілком підійдуть і для читання зимовими вихідними 🙂

У наступному році бажаємо вам ще корисніших, цікавіших і надихаючих книг! І читай більше 🙂

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: