fbpx

Скільки компанії втрачають через перерви та відволікання співробітників

Редакція Вт., 18.06.19 Новини

Перерва на каву може ніяк не впливати на вашу зарплату, але роботодавець в цей час втрачає прибуток.

Компанія Adecco порахувала, в яку суму іспанським компаніям обходиться відволікання співробітників на інтернет і перекури. Виявляється, робочий час, який офісні працівники проводять не в робочих справах, коштує іспанським підприємцям 3,3 мільярда євро на рік. Проаналізували близько 30 тисяч компаній.

У середньому один працівник, який відволікається на особисті справи на робочому місці, втрачає для своєї компанії близько 161 години роботи на рік. У грошовому вимірі це становить близько 3 220 євро.

Скоріше за все, від ваших перерв компанія втрачає не так багато грошей, бо іспанці дійсно відволікаються від роботи дуже часто. В Іспанії робота зазвичай переривається о 10:30 ранку, коли працівники йдуть на 20 хвилин випити кави й з’їсти сендвіч. Але все рівно кавування і навіть перекури забирають не так багато робочого часу, як інтернет. Найбільше від роботи відволікають електронні листи на особисту пошту на соцмережі. Електронні листи з особистих питань і соціальні мережі відволікають від роботи найчастіше.

Втім, у втратах компаній винні не лише співробітники. Дорогоцінний робочий час також втрачається через низький рівень організації робочого часу, тривалі та беззмістовні наради.

 

Джерело: ВВС

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: