fbpx

Стажування та інші можливості березня

Редакція Пт., 01.03.19 Новини

Зібрали актуальні пропозиції березня для студентів та випускників — стажування від українських та міжнародних компаній, а також цікаві конкурси та проекти.

Стажування: Видавництво «Основи» | British American Tobacco«Ольшанский и партнеры» | 1+1 media | ZEO Alliance Ukraine | Nivea | Mazars Ukraine | JYSK | МХП | Unilever | Metro Cash&Carry | GreenBalance | DexDigital | PwC | Integrites | SmartSolutions | Таблеточки | GlobalLogic

Інші можливості: гранти від Culture Bridges | кейс від Deloitte | кейс від НБУ | кейс від L’Oreal | волонтерство від ООН | конкурс ІТ-проектів Open Data Challenge

Стажування

Стажування у видавництві «Основи»

Видавництво «Основи» шукає інтерна у PR-відділ, який хоче спробувати себе у роботі зі ЗМІ, соцмережами та в організації подій. Важливо бути комунікабельним,  відмінно знати українську мову і володіти англійською на високому рівні. Стажування триватиме 3 місяці (25 годин на тиждень) та буде оплачуване.

Щоб стати стажером, пишіть на пошту hr@osnovypublishing.com із темою листа «PR Intern». У листі має бути резюме, мотиваційний лист і лінки на ваші сторінки у соцмережах. Дедлайн – 8 березня.

Стажування у British American Tobacco

Компанія British American Tobacco запускає Global Graduate Programme — 12-місячну програму стажування з маркетингу та фінансів, яка допоможе розвинути важливі професійні навички та вирости за рік до молодшого менеджера у великій міжнародній компанії.

Обрати стажування (маркетинг): https://goo.gl/G9ywzF  

Обрати стажування (фінанси): https://goo.gl/CEkVvD  


Стажування у «Ольшанский и партнеры»

Консалтингова компанія «Ольшанский и партнеры» набирає стажерів на позиції SEO та PPC. Вимоги: комп’ютерна грамотність (Excel, Power Point, Firefox, Word), англійська на рівні Intermediate, сертифікат Google Analytics (буде перевагою). Стажування оплачуване.

Стати стажером: https://goo.gl/cMbTCb


Стажування в 1+1 media

Стажування в 1+1 media – це навчання на практиці і змагання за можливість працевлаштування. Наразі стажерів шукають на позиції журналіста-редактора сайту, фахівця з моніторингу нелегального контенту, digitаl трафік-менеджера, digitаl-аналітика, молодшого PR-фахівця, молодшого корпоративного бізнес-аналітика, молодшого фінансового аналітика та молодшого редактора сайту Telekritika.ua.

Обрати стажування: https://goo.gl/x1HWvA


Стажування у ZEO Alliance Ukraine

Одна з найбільших ІТ-компаній в Україні, що працює на світовому ринку ІТ вже більше 7 років, шукає стажера на позицію Quality Assurance (QA) Engineer. Вимоги: технічна освіта, базове знання веб-технологій, досвід роботи з ОС. Пропонується гнучний графік роботи.

Стати стажером: https://goo.gl/rn1EXV


Стажування у Nivea

Компанія Nivea шукає стажерів у відділ маркетингу. Головні вимоги: вища освіта (маркетинг, економіка), середній рівень англійської мови. Під час стажування обрані кандидати займатимуться бренд-маркетингом, аналітикою, діловодством.

Стати стажером: https://goo.gl/Uv7LFB


Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців (20-30 годин на тиждень). Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови.

Обрати стажування: https://goo.gl/E9KhxD


Стажування у JYSK

Компанія JYSK шукає стажера на позицію керуючого магазином або регіонального менеджера. Обрані кандидати пройдуть п’ять професійних тренінг-модулів у навчальному центрі JYSK та отримають можливість швидкого професійного кар’єрного росту.

Стати стажером: https://goo.gl/MZrReY  


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Стати стажером: https://goo.gl/DDTMD3


Стажування в Unilever

Unilever Ukraine шукає талановитих стажерів. Вимоги: комунікабельні та активні студенти 3-5 курсів, які володіють англійською на рівні Intermediate, мають хороші навички Excel та Power Point.

Стати стажером: https://goo.gl/Y1dtfR


Стажування у Metro Cash & Carry

Компанія Metro Cash & Carry набирає стажерів на програму Metro Buying Academy для талановитих студентів та випускників, які хочуть розпочати кар’єру в одному з найбільших і найскладніших сегментів роздрібного бізнесу — закупівлях. Основні вимоги: економічна освіта (маркетинг, менеджмент, фінанси або продажі), англійська на рівні Upper-Intermediate.

Стати стажером: https://goo.gl/nzu4MS


Стажування в GreenBalance

Компанія шукає стажерів на позицію маркетолога. Кандидат повинен мати: математичний склад розуму, аналітичний спосіб мислення, системний підхід до вирішення завдань. Двотижневе стажування оплачуване, є можливість прийняття до штату після успішного завершення.

Стати стажером: https://goo.gl/RvXprD


Стажування у DexDigital

Команда DexDigital Linkbuilder шукає SEO Trainee. Від кандидатів чекають бажання навчатися в сфері Digital Marketing на позиції SEO, англійську на рівні Upper-Intermediate або вище, теоретичні знання, пройдені курси або досвід у SEO будуть перевагою.

Стати стажером: https://goo.gl/mJgEU4


Стажування у PwC Ukraine

Стажування в українському відділі міжнародної компанії PwC дозволить попрацювати з перспективними клієнтами і відомими брендами. Стажери візьмуть участь у різних цікавих проектах під керівництвом старшого персоналу.

Стати стажером (Risk Assurance Services): https://goo.gl/oB4VJ7

Стати стажером (Indirect Tax): https://goo.gl/KVkJ8S


Стажування у Integrites

Міжнародна юридична компанія шукає мотивованого стажера (сфера енергетики, нерухомості). Головні умови: диплом юридичного університету (або навчання на останньому курсі), вільне володіння англійською мовою (володіння німецькою буде перевагою), знання юридичних баз даних.

Стати стажером: https://goo.gl/DKRuS4


Стажування у Чехії від SmartSolutions

HR-провайдер набирає стажерів у Чехію. Заявки приймаються від студентів останніх курсів зі знанням німецької мови від рівня В2 і вище. Оплачуване стажування (1100 євро) триватиме рік (з можливістю подовження контракту). Пропонують гнучний графік та офіційне працевлаштування.

Стати стажером: https://goo.gl/BmMGd8


Стажування у благодійному фонді «Таблеточки
»

Наразі відкрита вакансія стажера у команді комунікацій та фандрейзингу для студентів 3-6 курсів або молодих випускників (1-2 роки після закінчення навчання). Оплачуване стажування триватиме 3-6 місяців.

Стати стажером: https://goo.gl/8YneKo


Стажування у GlobalLogic Ukraine

IT-компанія GlobalLogic шукає талановитих стажерів. Серед вимог: обізнаність у методиках та методах тестування, рівень англійської вище середнього, ступінь бакалавра у галузі комп’ютерних, інженерних або пов’язаних із ними наук.

Стати стажером: https://goo.gl/FLhGKK

Інші можливості

Гранти міжнародної мобільності від Culture Bridges  

Українські фахівці у сфері культури та креативної економіки можуть отримати грант для поїздок до країн ЄС, взявши участь у конкурсі Culture Bridges. Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України). Максимальна сума гранту на міжнародну мобільність складає: 2250 євро для візитів тривалістю до двох тижнів та 4000 євро для візитів від двох до чотирьох тижнів.

Дедлайн — 11 квітня 2019 року. 

Подати заявку: https://goo.gl/3TwCRE


Вирішуйте кейси та отримуйте пропозицію роботи


Deloitte

Вивчаєте фінанси, бухгалтерський облік або юриспруденцію і цікавитесь податковим правом? Deloitte Ukraine підготовували для вас цікавий кейс. Необхідно обрати одну із чотирьох наведених компаній та порекомендувати її для податкової перевірки. І це потрібно зробити так, щоб колеги могли виявити ймовірну недоплату податків у бюджет. Ті, хто запропонує найкращі рішення, отримають запрошення на роботу у відділ Tax & Legal компанії.

Дедлайн: 31 березня

Взяти участь: https://goo.gl/Mk986u


НБУ

Національний банк України пропонує новий кейс для кращих студентів та випускників економічного чи фінансового напрямку – «Банк майбутнього». Найкращі зможуть пройти стажування або працевлаштуватися у НБУ чи компаніях-партнерах проекту.

Дедлайн: 3 квітня

Взяти участь: https://goo.gl/aR2SGG


L’Oreal

Беріть участь в інноваційній міжнародній грі від L’OREAL – запропонуйте інноваційне рішення або технологію догляду за шкірою. Переможці полетять у Париж на міжнародний фінал гри у травні. У разі виграшу у міжнародному фіналі переможці зможуть працювати 3 місяці у Парижі.

Дедлайн: 15 березня

Подати заявку: https://goo.gl/o4z1w4


Волонтерська програма від ООН

ООН пропонує три види волонтерської діяльності:

  • волонтерство за кордоном;  
  • волонтерство у своїй країні; 
  • онлайн-волонтерствої.

Подати заявку: https://goo.gl/KycfeC


Національний конкурс IT-проектів 
Open Data Challenge

Open Data Challenge — це найбільший національний конкурс інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних, покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства. Призовий фонд – 2 500 000 гривень.

Дедлайн: 25 березня

Взяти участь: https://odc.in.ua/ 


Події березня для вашого професійного розвитку

 

 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: