fbpx

Стажування січня у Києві для студентів та випускників

Редакція Ср., 09.01.19 Новини

Де пройти стажування у Києві і отримати перший досвід студенту чи нещодавньому випускнику? Зібрали актуальні пропозиції січня від українських та міжнародних компаній.

Klitschko Foundation | Quadrate 28 | Delta Sport | Ferrero | British American Tobacco | Metro Cash & Carry | Метінвест | Intertop | Essity | GlobalLogic Ukraine | Peaceful Change Initiative | KMPG | Raiffeisen Bank Aval | Nestle | Ernst & Young | DTEK | JYSKМХП | Weblium | 1+1 media


Стажування у Klitschko Foundation

Klitschko Foundation шукає стажерів – студентів 2-4 курсів, які прагнуть розвиватися у сфері проектного менеджменту, комунікацій, дизайну чи фандрейзингу. Бажаєте вийти із зони комфорту і здобути досвід та знання, аби почати власний кар’єрний шлях? Тоді заповнюйте анкету до 29 січня включно та ставайте частиною команди, яка втілює ідеї в реальність.

Стати стажером: https://goo.gl/E49Wwx

Стажування у Quadrate 28

Група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого та середнього бізнесу, шукає двох стажерів — у відділи PR та маркетингу. Від обох очікується знання англійської, навички ділового спілкування й листування, вміння працювати в команді та організовувати людей.

Стати стажером у відділі PR: https://goo.gl/Da6vuW

Стати стажером у відділі маркетингу: https://goo.gl/rH7Qcd


Стажування у Delta Sport

Компанія Delta Sport (офіційний дистриб’ютор бренду Nike в Україні та СНД) оголошує конкурс на позицію стажера комерційного відділу (міжнародна торгівля). Під час стажування буде можливість приймати участь у замовленні колекцій бренду Nike та формуванні асортименту роздрібних магазинів Nike в Україні та СНД. 

Стати стажером: https://goo.gl/LbAL7C


Стажування у Ferrero

Компанія Ferrero в Україні шукає стажера у відділ маркетингу. Стажування триватиме від 3 до 6 місяців, обрані кандидати матимуть гнучкий графік роботи та можливість навчатися і брати участь у реальних бізнес-проектах. Основні вимоги до кандидатів: економічна освіта, розуміння принципів роботи маркетингу, досвід роботи у аналогічному бізнес-середовищі буде плюсом.

Стати стажером: https://goo.gl/WC71wC


Стажування у British American Tobacco Україна

Компанія British American Tobacco запускає Global Graduate Programme – 12-місячну програму стажування з менеджменту, яка допоможе розвинути важливі комерційні навички. Завдяки Global Graduate Programme ви зможете зрозуміти динаміку ринку, торгівлі, етапи стратегічного планування та багато іншого для досягнення найкращих результатів у бізнесі.

Стати стажером: https://goo.gl/pc2uvA


Стажування у Metro Cash & Carry

Компанія Metro Cash & Carry набирає стажерів на програму Metro Buying Academy для талановитих студентів та випускників, які хочуть розпочати кар’єру в одному з найбільших і найскладніших сегментів роздрібного бізнесу – закупівлях. Основні вимоги: економічна освіта (маркетинг, менеджмент, фінанси або продажі), англійська на рівні Upper-Intermediate.

Стати стажером: https://goo.gl/nzu4MS


Стажування у «Метінвест»

Міжнародна група компаній «Метінвест» набирає стажерів у відділ продажів. Компанія пропонує пройти 3 місяці практики, взяти участь у тренінгах, відвідати промислові площадки та зарядитись енергією команди професіоналів.

Стати стажером: https://goo.gl/T7Lygo


Стажування в Intertop

Компанія Intertop шукає стажерів у відділ PR, які займатимуться координацією створення контенту для соціальних мереж, допомагатимуть в організації івентів, працюватимуть із базою журналістів і блогерами. Вимоги: інтерес до сфери fashion та англійська на рівні В2. Стажування оплачуване, 6- або 8-годинний робочий день.

Стати стажером: https://goo.gl/6HBPcs


Стажування в Essity

Один зі світових лідерів з продажу товарів гігієни шукає стажерів у відділ маркетингу. Основні вимоги: студенти останнього курсу або випускники, які мають можливість працювати повний робочий день та сильні аналітичні навички.

Стати стажером: https://goo.gl/kL3ZoP


Стажування у GlobalLogic Ukraine

IT-компанія GlobalLogic шукає талановитих стажерів, які прагнуть розвиватись у сфері iOS. Серед вимог: знання мови програмування Swift або Objective-C (бажано Swift); знання iOS SDK (9+), Xcode; досвід роботи з Git VCS; рівень англійської Intermediate.

Стати стажером: https://goo.gl/xbL1tb


Стажування у Peaceful Change Іnitiative

Міжнародна благодійна організація Peaceful Change Іnitiative шукає вмотивованих стажерів для часткової зайнятості. Головні вимоги: вища освіта (соціальна, політична чи юридична або інші відповідні галузі); вільне володіння українською та російською мовами, високий рівень англійської мови (усна та письмова); прагнення допомагати людям, працювати і розвиватися в миротворчій діяльності та вирішенні конфліктів.

Стати стажером: https://goo.gl/fpnPmu


Cтажування у KPMG

Один із найбільших світових лідерів у сфері професійних послуг у галузі аудиту, оподаткування і консультування набирає активних, відповідальних і енергійних стажерів. Позиції відкриті у відділах:

Forensic practice: https://goo.gl/b1EzFj

Management Consulting: https://goo.gl/FfeoPP

Corporate Sales: https://goo.gl/r1TjPU


Стажування у Raiffeisen Bank Aval

Raiffeisen Bank Aval пропонує стажування за напрямом «ІТ-безпека» для студентів 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «Інформаційна безпека». Програма оплачується та триває 6 місяців.

Стати стажером: https://goo.gl/jc7cKX 


Стажування у Nestle

Компанія Nestle в Україні пропонує студентам 3-6 курсів взяти участь у програмі стажування у таких відділах: маркетинг, аналітика, фінанси, HR, PR, юридичний, ІТ, технічний. Програма триватиме 4 місяці (лютий-травень 2019 р.).

Стати стажером: https://goo.gl/vkjk3C


Стажування в Ernst and Young

Одна з найбільших у світі компаній, що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, набирає стажерів на позиції International Tax, People Advisory Services Intern, Corporate Tax, Audit, Transfer Pricing.

Обрати стажування: https://goo.gl/eU8ox7


Стажування у DTEK

Компанія DTEK шукає стажера у юридичний департамент. Запрошуються студенти останніх курсів юридичного напрямку, які готові до великих обсягів роботи. Серед обов’язків: підготовка, оформлення довіреностей; робота в SAP та інше.

Стати стажером: https://goo.gl/nmw2rJ


Стажування у JYSK

Компанія JYSK шукає стажера на позицію керуючого магазином або регіонального менеджера. Обрані кандидати пройдуть п’ять професійних тренінг-модулів у навчальному центрі JYSK та отримають можливість швидкого професійного кар’єрного росту.

Стати стажером: https://goo.gl/MZrReY  


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Стати стажером: https://goo.gl/DDTMD3


Стажування у Weblium

Команда Weblium шукає активного, з іскрою в очах стажера з маркетингових комунікацій, який полюбляє займатися корисною справою, спостерігати за отриманими результатами та бачить себе у сфері маркетингу і бізнес-девелопменту.

Стати стажером: https://goo.gl/CA7xDz


Стажування в 1+1 media

Стажування в 1+1 media – це навчання на практиці і змагання за можливість працевлаштування. Наразі відкриті стажування на позиції журналіста-редактора сайту, бухгалтера, digitаl трафік-менеджера, молодшого PR-фахівця, молодшого корпоративного бізнес-аналітика, молодшого фінансового аналітика та молодшого редактора сайту Telekritika.ua.

Обрати стажування: https://goo.gl/x1HWvA


Події січня для вашого професійного розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: