fbpx

Стажування у Києві та інші можливості травня для студентів та випускників

Редакція Пт., 03.05.19 Новини

Зібрали актуальні пропозиції травня для студентів та випускників — стажування у Києві від українських та міжнародних компаній, а також цікаві і не тільки київські кейси та події.

Стажування: Genesis | Beetroot | Transparency International Україна | MacPaw | WebPromo | 1+1 media | Mazars Ukraine | Ubisoft | МХП | Philip Morris International | Unilever | Metro Cash & Carry | Innoware | Procter&Gamble | Huawei | UKRSIBBANK | ProCredit Bank | Rаiffeisen Bank Aval | British American Tobacco | L’Oreal Україна

Інші можливості: Хакатон Student FoodTech Challenge | Зелена академія’19 | Alfa SQL Challenge | Табір Змін | Design Boost Marathon | Хакатон #MakeItBright | Волонтерство від ООН | YourBestLifeКейс-чемпіонат від PwC

 

Стажування

Genesis Media Internship

Одна з найбільших у світі медіа-компаній запрошує студентів на літнє стажування зі щомісячною стипендією. Тривалість стажування: три місяці, старт 3 червня. Дедлайн: 12 травня.


Інтернатура для маркетологів у Beetroot

Шведсько-українська ІТ-компанія Beetroot запрошує на неоплачувану інтернатуру пристрасних і мотивованих маркетологів, які мають можливість приділяти інтернатурі 20 годин на тиждень (або більше). Інтерни отримають доступ до всіх освітніх та соціальних заходів компанії.


Стажування для перекладачів у Transparency International Україна

Департамент міжнародних зв’язків Transparency International Україна пропонує стажування для студентів та фахівців з високим рівнем володіння англійською мовою на позиції стажерів-перекладачів.


Стажування у MacPaw

ІТ-компанія MacPaw запрошує на оплачуване літнє стажування у свій київський офіс. Відкрито 7 напрямків: macOS/iOS Development, Quality Assurance, Product Management, Agile, Customer Care, PPC, Design. Дедлайн: 5 травня.


Стажування у WebPromo

Один із лідерів України у сфері SEO-просування шукає стажера на посаду Junior SEO Specialist з відмінним володінням англійською. Оплачуване стажування триває три місяці, після чого на кандидата чекає можливість офіційного працевлаштування та ріст зп.


Стажування в 1+1 media

Програма стажування «Ближче до ТБ» — це можливість заявити про себе, навчатися у визнаних професіоналів, отримати хороші рекомендації та перспективи працевлаштування. Наразі шукають стажерів на посади молодшого відеодизайнера, відеоредактора, діджитал трафік-менеджера, інженера з розвитку мережі мовлення, молодшого фахівця з розміщення прямої реклами та режисера офісного промо.


Стажування у Mazars Ukraine

Міжнародна аудиторська компанія набирає стажерів. Оплачуване стажування триватиме 5 місяців. Приймаються студенти останнього курсу університету або нещодавні випускники (фінанси, бухгалтерська справа та аудит, економіка) зі знанням англійської мови (додаткова німецька буде перевагою).


Стажування в Ubisoft

ІТ-компанія Ubisoft шукає стажерів у відділ техпідтримки — студентів останніх курсів, які вивчали комп’ютерні науки та знають SQL і /або PL/SQL. Оплачуване стажування триватиме 6-12 місяців. Після успішного проходження можливе і працевлаштування.


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.


Стажування у Philip Morris International

Міжнародна компанія Philip Morris International шукає стажерів у відділи маркетингу, продажів, інформаційних систем, HR та фінансів — студентів 4-6 курсів зі знанням англійської мови на рівні Upper-Intermediate. Стажування оплачуване, графік гнучкий, після закінчення можливе працевлаштування.


Стажування в Unilever

Unilever Ukraine шукає талановитих стажерів. Вимоги: комунікабельні та активні студенти 3-5 курсів, які володіють англійською на рівні Intermediate, мають хороші навички Excel та PowerPoint.


Стажування у Metro Cash & Carry

Компанія Metro Cash & Carry набирає стажерів на програму Metro Buying Academy — студентів та випускників, які хочуть розпочати кар’єру в одному з найбільших і найскладніших сегментів роздрібного бізнесу — закупівлях. Основні вимоги: економічна освіта (маркетинг, менеджмент, фінанси або продажі), англійська на рівні Upper-Intermediate.


Стажування в Innoware

Провідна консалтингова компанія з впровадження ERP і CRM-систем Microsoft Dynamics, а також хмарних рішень для великого та середнього бізнесу запрошує на оплачуване стажування на посади Junior Developer (термін стажування 2 місяці, старт у червні) та Business Analyst (термін стажування 2 місяці, старт 20 травня).


Стажування в Procter&Gamble

Компанія Procter&Gamble запрошує студентів на стажування в Києві та Борисполі. Наразі відкриті вакансії стажерів на наступні посади: менеджер з продажів, фінанси та бухоблік, логіст, інженер-технолог, фасилітація та комунальні системи, інженер-електрик.


Стажування в Huawei

Компанія Huawei запрошує студентів останніх курсів або випускників телекомунікаційних спеціальностей на стажування на посаду інженера. Серед основних вимог — високий рівень англійської. Найкращі стажери отримають пропозицію працевлаштування.


Стажування в UKRSIBBANK

UKRSIBBANK запрошує на оплачуване 4-місячне стажування в головний офіс компанії студентів останніх курсів або молодих спеціалістів без досвіду, з високим рівнем володіння англійською мовою та ПК. Успішне стажування дає можливість працевлаштування в UKRSIBBANK.


Стажування у ProCredit Bank

Німецький банк ProCredit Bank шукає стажерів — студентів 4 або 5 курсу, які знають англійську (Upper-Intermediate) та прагнуть отримати міжнародний досвід. Стажування оплачуване, можлива повна (8 годин) або часткова (4 години) зайнятість.


Стажування у Raiffeisen Bank Aval

Rаiffeisen Bank Aval шукає стажера на посаду юриста. Вимоги: студенти 4-6 курсів за спеціальністю «Правознавство» з високим рівнем англійської. Стажування триває 6 місяців і оплачується.


Стажування у British American Tobacco

Компанія British American Tobacco запускає Global Graduate Programme — 12-місячну програму стажування з маркетингу та фінансів, яка допоможе розвинути важливі професійні навички та вирости за рік до молодшого менеджера у великій міжнародній компанії.


Стажування у L’Oreal Україна

Міжнародна beauty tech компанія шукає стажера у фінансовий відділ на повну зайнятість з дипломом бакалавра або магістра (фінанси / економіка / менеджмент), аналітичними навичками, відмінним знанням Excel та розмовною англійською.

Інші можливості

Хакатон Student FoodTech Challenge

18-19 травня у Києві відбудеться 30-годинний хакатон для студентів-технологів, на якому вони зможуть представити свої інноваційні ідеї з технологій виробництва та переробки продукції тваринництва. Переможці отримають цінні подарунки та можливість пройти практику або стажування в агрохолдингу МХП. Дедлайн 15 травня, подати заявку на участь можна за посиланням.


Зелена академія’19

30 червня-7 липня 2019 року у Карпатах пройде літня школа для молоді про цінності та підходи зеленої демократії і їхній потенціал для розвитку власних проектів. Дедлайн: 13 травня.


Alfa SQL Challenge

Альфа-Банк пропонує айтішникам, фінансистам, кібернетикам та економістам вирішити технічний кейс самостійно або з командою та отримати роботу аналітика у головному офісі банку.


Табір Змін

Ukrainian Volonteer Service запрошує на 5-денний інтенсив для команд із втілення у життя омріяного волонтерського проекту. Табір Змін відбудеться у м. Буча 16-20 травня. Дедлайн реєстрації на проект: 10 травня.


Design Boost Marathon від EPAM

Це можливість безкоштовно навчатися у провідних дизайн-експертів компанії EPAM. У програму курсу включено різноманітні методи й техніки дизайн-мислення та основ графічного дизайну, які допоможуть студентам вдосконалити знання та навички у галузі проектування інтерфейсів. Початок занять: 3 червня. Дедлайн: 17 травня, 12:00. 


Хакатон #MakeItBright

Потрібно запропонувати і розробити ідею, яка матиме позитивний вплив на бізнес компанії Japan Tobacco Inc. (JTI), її працівників та/або суспільство. Головний приз — поїздка на фінал у центральний офіс у Женеві та можливість виграти оплачуване стажування в одній з 3-х країн. Хакатон відбудеться 21 травня.


Волонтерська програма від ООН

ООН пропонує три види волонтерської діяльності: волонтерство за кордоном, волонтерство у своїй країні та онлайн-волонтерство.


Програма YourBestLife

Бажаєте відвідати 10 країн за півроку, стати кращою людиною і при цьому ще й заробити? Подорожі роблять людей кращими — так вважають у YourBestLife й запускають чергову неймовірну програму, яка має на меті змінити життя людей з будь-якого куточку світу. 7 відібраних учасників за 6 місяців побувають у 10 країнах. Програма покриває абсолютно усі витрати і додатково сплачує вам 1500$ щомісяця.

Кейс-чемпіонат #GameOfAdvisors від PwC

Командна гра із вирішення бізнес-кейсу для студентів 3-6 курсів та випускників 2018-2019 років, які в захваті від брейнштормінгу, генерації креативних ідей, пошуку нестандартних рішень та роботи в команді. Головний приз — можливість долучитися до команди професіоналів PwC Україна. Дедлайн реєстрації: 29 травня. Кейс-чемпіонат відбудеться 1 червня.


Вам також буде цікаво

Події травня у Києві для вашого професійного розвитку

13 безкоштовних онлайн-курсів весни

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: