fbpx

В Україні з’явився Центр підтримки технологій та інновацій

Редакція Пн., 26.11.18 Новини

В Україні відкрився перший Центр підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center – TISC). У відомстві консультуватимуть винахідників та інноваторів і надаватимуть доступ до патентної інформації.

Центр презентували під час Третього Міжнародного форуму Innovation Market. Проект почне роботу завдяки Всесвітній організації інтелектуальної власності.

«Якщо винахідник хоче перевірити на унікальність свій продукт, фахівці допоможуть здійснити поверхневий патентний пошук. Це дасть розуміння, наскільки продукт конкурентоспроможний і яка ситуація на ринку», – розповів керівник Центру підтримки технологій та інновацій Данило Цьвок.

За словами заступника міністра економічного розвитку Михайла Тітарчука, таких Центрів в Україні повинно з’явитися ще більше, оскільки це створює гідні умови для конкуренції інноваторів.

«Якщо говорити про підтримку Всесвітньої організації інтелектуальної власності, то це передусім проведення тренінгів як на території України, так і на території держав, у яких функціонують Центри, допомога в адаптації матеріалів, які успішно застосовуються на території інших держав, до українських реалій», – зазначив заступник керівника Центру Касим Величко.

Він також навів статистику, згідно з якою у 2017 році у світі почали функціонувати 638 TISC-ів.

Джерело: Громадський Простір


Хто такий копірайтер і що треба знати про професію новачку?

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: