fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 17.04.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Куратор проєкту до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає куратора проєкту з працевлаштування. Потрібно буде поєднувати студентів LABA з бізнесом. Це робота для тих, хто вміє структурувати інформацію і не нудьгує в Excel. Перші 2 місяці робота на парт тайм, зарплата 3000 грн. 


2. Motion/graphic дизайнер до Gemini Photos (проєктна робота) 


Проєкт від MacPaw Gemini Photos шукає дизайнера для проєктної роботи. Потрібно мати сильні навички у моушн дизайні, анімації і бути готовим кинути виклик маркетинговому дизайну. Великою перевагою буде розуміння принципів комунікації і дизайну на платформах Facebook, Snapchat, Instagram.


3. Менеджер по роботі з партнерами (зі знанням іноземної мови) (remote) до Jooble


Українська ІТ-компанія Jooble шукає менеджера по роботі з партнерами для віддаленої роботи: впевненого користувача ПК зі знанням іноземної мови (не обов’язково англійської). При виконанні мінімального плану заробітна плата — 300 EUR, середня заробітна плата на даній позиції – 800 EUR, верхня межа залежить від вас.


4. Linkbuilder/Outreach Specialist (remote) до Genesis 


Одна з найбільших ІТ-компаній в Україні Genesis шукає Linkbuilder/Outreach Specialist з англійською на рівні Upper-Intermediate. Робота віддалена. Крім англійської, потрібно мати базові знання SEO-інструментів та досвід роботи з Google Sheets, Excel. 


5. Chief Marketing Officer (International markets) до BoxMode


Інструмент для створення веб-сайтів BooxMode шукає CMO. Ця вакансія є прекрасною можливістю створити та очолити маркетингову стратегію компанії на етапі її зростання. Потрібно мати досвід та реалізовані кейси успішної розробки стратегії (контент, PR, бренд тощо). Після карантину працювати будете у сучасному офісі на Майдані Незалежності.


6. Аналітик відділу контролю якості до Evrius


Компанія у сфері діджитал реклами Evrius шукає аналітика відділу якості для прогнозування виконання KPI та складання звітності. Потрібно знати Excel на високому рівні та мати досвід на аналогічній позиції від 1 року. Знання метрик СРА, CPM, CPL і форматів реклами буде перевагою.


7. Junior/Middle Unity Developer до MINDNER


Студія розробки ігор повного циклу MINDNER шукає Unity Developer для розробки мобільної гри з нуля. Потрібно мати досвід розробки ігор під мобільні платформи і володіти англійською. Зарплата від 13000 грн.


8. Freelance Writer до Academia-Research


Academia-Research шукає автора з відмінною англійською на фриланс. Оплата за сторінку тексту — від 5 до 12 долларів, залежно від складності та терміновості завдання. 


9. PR Specialist до iDeals Solutions Group 


iDeals Solutions Group шукає піар-спеціаліста, який має від 2 років досвіду у цій або суміжних галузях, відмінно володіє англійською, має досвід роботи з соцмережами та аналітичне мислення. Пропонують сучасний офіс з безкоштовними обідами та іншими плюшками. 


10. Freelance Writer до Govitall


EdTech-компанія Govitall шукає автора текстів з відмінною англійською на фриланс. Серед обов’язкових вимог — цифрова грамотність і знання англійської на високому рівні. Вища освіта бажана.  

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: