fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 19.06.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Менеджер освітніх програм в Києво-Могилянській бізнесшколі


Києво-Могилянська бізнес-школа шукає менеджера програм управлінського розвитку – небайдужу людину, яка готова розбиратися, що насправді потрібно клієнту, і шукати найкраще рішення в кожній окремій ситуації. Замість співбесід пропонують пройти декілька завдань і потрапити на фінальний етап відбору – навчання на програмі «Школа менеджерів освітніх програм». 


2. HR Generalist до Sleeper 


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає HR Generalist, який приєднається до існуючої HR команди. Потрібно мати 2 роки досвіду у HR, високий рівень емоційного інтелекту та володіти англійською на рівні Intermediate. 


3. Координатор/ка фронтдеску до House of Europe


Програма House of Europe, що фінансується Європейським союзом, шукає координатора/ку фронтдеску, який/а адмініструватиме сайт та онлайн-платформу для подачі заявок. Заявку та резюме необхідно оформити англійською мовою. 


4. Журналіст до ІТ-проєкту LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає журналіста в корпоративне медіа школи data science RobotDreams. Потрібно мати базові технічні знання та розуміти ринок технологій. Навантаження на старті 10-12 статей на місяць, зарплата 15 000-20 000 грн, з переглядом після зростання навантаження. 


5. Редактор (віддалено) до Govitall


Міжнародна продуктова ІТ-компанія Govitall шукає редактора для віддаленої роботи. Потрібно редагувати описи документів відповідно до внутрішніх вимог. Важливе знання англійської на рівні Upper-Intermediate і вище.  


6. Графічний дизайнер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає графічного дизайнера-початківця, який візьме на себе оформлення навчальних матеріалів (в першу чергу презентацій). Робота на фултайм, досвід не обов’язковий, зарплата 8000-16 000 грн. 


7. Content Writer (airSlate Academy) до PDFfiller 


Навчальний центр airSlate Academy шукає автора контенту, який пише тексти англійською, вже має досвід співпраці з продуктовою компанією від 2 років та вміє описувати технічні моменти простими словами. 


8. Marketing Communications Manager (Львів) до MIBL


Команда MIBL, яка допомагає авторам створювати унікальний дизайн для обкладинок книг, шукає Marketing Communication Manager з досвідом роботи у маркетингу або SMM та письмовою англійською на рівні С1. Робота в офісі у Львові. 


9. Контент-менеджер журналу до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає контент-менеджера до корпоративного онлайн-медіа. Потрібно буде оформлювати і завантажувати статті на сайт. Потрібно бути уважним, не боятися рутини і естетично підходити до верстки. Зарплата 8000-12 00 грн.


10. Редактор/-ка до bit.ua 


Онлайн-медіа bit.ua шукає класного/-у редактора/-ку в штат, який/-а поділяє наші цінності, поважає правила та готовий/-а писати на різні теми – від сексу до культури, від наукпопу до соціальних проєктів та екології. Потрібен досвід у журналістиці та прокачені навички сторітелінгу.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: