fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 24.01.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂

1. Business Development Manager до Happy Monday

Вакансія у нашій команді Happy Monday: шукаємо менеджера із розвитку В2В продажу, який допоможе нам побудувати автономний Sales-напрямок. Важливо мати успішний досвід у продажу та вміти створювати якісні та ефективні презентації.

2. Pr-менеджер/бренд-менеджер до Ukrainian Film School

Робота для закоханого у кіноіндустрію піарника, який хоче приходити в офіс ближче до обіду. Потрібно добре володіти англійською, мати креативне та стратегічне мислення. Досвід роботи в кіно та медіа не обов’язковий. 

3. Customer Support Manager до Competera

Українська ІТ-компанія Competera шукає менеджера з підтримки клієнтів, який добре пише і говорить англійською, має базові знання SQL і вже працював з Jira, Intercom, Jenkins. 

4. Digital and Demand Generation Lead at Competera 

Українська ІТ-компанія Competera шукає людину, яка очолить відділ цифрового маркетингу. Потрібно мати досвід роботи з маркетингом продукту від 3-х років, бажано в сфері B2B SaaS. Досвід роботи з Salesforce буде великою перевагою.

5. Learning & Engagement Manager в CEO Club Ukraine

Спільнота СЕО Club Ukraine, яка об’єднує генеральних директорів і власників середнього і великого бізнесу, шукає Learning & Engagement Manager, який адмініструватиме спільноту і організовуватиме заходи. Графік роботи гнучкий, з більшою завантаженістю у другій половині дня. 

6. Junior Brand Strategist до Quadrate 28

Група компаній Quadrate 28 шукає молодшого бренд-стратега з креативним мисленням, досвідом спілкування з клієнтами, куражем та диким бажанням робити світ кращим. Обіцяють круту команду та офіс на Печерську.

7. Координатор проєкту до Pro Bono Club Ukraine 

Платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору Pro Bono Club Ukraine шукає координатора проєкту, який буде керувати усіма внутрішніми процесами, реалізовувати стратегію розвитку та представляти організацію на зовнішніх заходах та інформаційному просторі.

8. Менеджер по роботі з партнерами до Pro Bono Club Ukraine 

Платформа змістовних партнерств бізнесу та громадського сектору Pro Bono Club Ukraine шукає менеджера, який допомагатиме розширювати базу партнерів, що готові ділиться своїм досвідом з ГО про боно. Офіс біля метро Палац Спорту, з можливістю іноді працювати віддалено. 

9. Email Marketing Specialist до Ostrovska Talent Acquisition

Нішева рекрутингова агенція Ostrovska Talent Acquisition шукає фахівця з email-маркетингу з досвідом у цій сфері, знанням Google Analytics та Microsoft Excel. Знання ще однієї іноземної мови, крім англійської, буде плюсом. 

10. Teaching assistant at Pechersk School International 

Інтернаціональна школа Pechersk School International шукає асистента вчителя з педагогічною освітою. Працювати з понеділка по п’ятницю з 8 до 17, резюме надсилати обов’язково англійською мовою.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: