fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Чт., 30.04.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Аналітик до Асоціації газовидобувних компаній України


Асоціація газовидобувних компаній України шукає аналітика, який може мислити стратегічно, аналізувати та працювати з інформацією з різних джерел, хоче прогресувати та втілювати в життя амбітні проєкти. 


2. PPC спеціаліст (remote) до AugmentEcom


Компанія AugmentEcom, яка розробляє доповнену реальність для сфери e-commerce, шукає PPC спеціаліста з досвідом просування ІТ-продукту (сервісу). Буде плюсом досвід роботи у В2В сегменті та знання SMM. Робота за чітким графіком: 9:15-18:15.


3. Middle/Senior C#/Unity3D Developer до Twigames 


Незалежна ігрова студія шукає розробника Unity3d, який би постійно працював у команді в київському офісі. Потрібно мати навички програмування C#, досвід роботи з Unity3d та мати опубліковані ігрові проєкти в портфоліо. Досвід ігрового дизайну буде перевагою. 


4. SEO Specialist (Middle/Senior) до Boosta 


Продуктова ІТ компанія Boosta шукає SEO спеціаліста, який володіє англійською на рівні Upper-Intermediate і вище, знає всі нюанси OnPage оптимізації та має досвід роботи з SEO інструментарієм: Ahrefs, Semrush, SimilarWeb, A-parser, Scrapebox, Screaming Frog, ZennoPoster тощо. 


5. Менеджер освітніх проєктів до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера освітніх проєктів: ініціативного, системного і такого, який швидко реагує на зміни. Потрібно вміти або дуже хотіти навчитися керувати командою і проєктами. Зарплата 20 000 — 25 000 грн і вище. 


6. Motion\Graphic Designer до ПАТ Миронівський хлібопродукт


Провідний агроіндустріальний холдинг МХП шукає дизайнера, який має досвід роботи з Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects. Наявність портфоліо обов’язкова. Серед основних обов’язків — розробка анімацій будь-якого рівня для соціальних мереж: Facebook, Instagram і YouTube.


7. Product Manager до Boosta


Продуктова ІТ компанія Boosta шукає досвідченого Project Manager з досвідом у Betting. Потрібно мати 4-5 років досвіду в управлінні проєктами, програмами та продуктами, з них 2 роки у сфері Betting. Офіс класний, команда дружня. 


8. Графічний дизайнер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає джуніор-дизайнера, який готовий працювати фултайм, бажає розвиватися у графдизайні і спокійно сприймає конструктивну критику. Зарплата 8000-16 000 грн, залежно від досвіду. 


9. Маркетолог до клініки естетичної медицини MEZZO ANTI-AGE CLINIC 


Клініка естетичної медицини MEZZO ANTI-AGE CLINIC шукає у свою команду маркетолога: амбітного і відповідального спеціаліста. Досвід роботи у сфері косметології/медицини вітається, з досвідом роботи у Google Analytics, AdWords,Google Search Console. Важливий досвід і знання SMM, Facebook Ads.


10. Outreach specialist до Boosta 


Продуктова ІТ компанія Boosta шукає Outreach-спеціаліста для роботи над проєктом для ринку США. Потрібно володіти англійською на рівні Upper-Intermediate / Advanced та мати досвід подібної роботи від 1 року. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 


Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: