fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 24.07.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та інших містах України виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Corporate Communications Manager до P&G (Київ)


Компанія P&G шукає менеджера з корпоративних комунікацій. Потрібен досвід у сфері піару, корпоративної та бренд-комунікації, журналістики чи зв’язків з громадськістю. Вільне володіння українською та англійської обов’язкове. 


2. Content Writer до Uptech (Київ, віддалено) 


Українська продуктова студія Uptech шукає контент райтера, який має щонайменше 2 роки копірайтерського досвіду у ІТ-тематиці, добре пише англійською та мав досвід роботи з SEO-контентом. Сертифікат TOEFL/IELTS буде плюсом. Графік гнучкий, є можливість працювати віддалено.


3. Junior Linkbuilder до TRIONIKA (Київ)


Компанія з генерації та монетизації трафіку TRIONIKA шукає лінкбілдера. Досвід роботи не потрібен, усьому навчать. Потрібно лише бути вмотивованим, критично мислити і добре володіти англійською. Зарплата від 400$ і вище. 


4. Chief Editor до LABA (Київ)


Платформа онлайн-освіти LABA шукає головного редактора для освітньої англомовної платформи: редактора, який не проти іноді писати, або журналіста, який хоче вирости до редактора. Потрібно буде зібрати колектив авторів та публікувати 10-12 статей на місяць. Зарплата 800-1000$. 


5. Офіс-менеджер до Personal Solution (Київ) 


Міжнародна рекрутингова агенція Personal Solution шукає офіс-менеджера, який володіє англійською на рівні Intermediate, має досвід SMM-просування, навички копірайтингу та роботи з ілюстраторами. Робота в офісі на арт-заводі «Платформа». 


6. Manager Writers Team до AmoMedia (Genesis) (Київ) 


У команду розважального медіа-мільйонника шукають Manager Writers Team, який сформує та буде лідити найкрутішу контент-команду й відповідатиме за регулярний випуск унікальних текстів для аудиторії USA, UK, Canada. Потрібно мати досвід у медіа чи піарі і бути більше про менеджмент, процеси та стандарти, ніж про креатив. 


7. Content producer до LABA (Київ) 

Платформа онлайн-освіти LABA шукає контент продюсера, який хоче працювати у галузі онлайн-освіти, не боїться вести декілька проєктів одночасно, критично та структурно мислити. Зарплата 15 000-20 000 грн, є можливість кілька днів на місяць працювати віддалено. 


8. Візовий секретар до Посольства Естонської Республіки в Києві


Посольство Естонської Республіки в Києві шукає візового секретаря. Основний обов’язок — обробка візових заявок, включаючи їх отримання та внесення до візового реєстру. Достатньо мати середню освіту, бажано середню професійну освіту з питань сфери діяльності, вільно володіти українською та на хорошому рівні — англійською.


9.   Customer Success Specialist до AllStars-IT (Київ)


Компанія AllStars-IT шукає Customer Success Specialist, який вільно володіє англійською, має досвід обслуговування клієнтів та має навички багатозадачності. Офіс у Києві у БЦ «Гулівер», з безкоштовними сніданками та обідами від власного шеф-кухаря та іншими офісними плюшками. 


10. Викладач з підготовки до ЗНО до НЕОНу (ЗНОшного клубу) (віддалено)


Молода команда, що готує 11-класників до ЗНО, шукає викладачів для підготовки до ЗНО з різних предметів: українська мова та література, англійська мова, історія, математика, географія, хімія, фізика. Потрібно бути цікавим, любити свій предмет і вміти розповідати про нього через меми. Досвід і диплом не обов’язкові. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: