fbpx

Vodafone, Sony і фільм «Людина-павук» допоможуть молоді знайти роботу

Редакція Вт., 04.12.18 Новини

Планується, що новий анімаційний фільм «Людина-павук: Навколо всесвіту» надихатиме молодих глядачів заходити на ігрову діджитал-платформу Vodafone Future Jobs Finder для вибору професії і пошуку роботи.

Vodafone і Sony Pictures вирішили об’єднати зусилля, аби допомогти молодому поколінню знайти роботу, яка відповідає їх навичкам. У рамках партнерства було створено відео з актором нового анімаційного фільму про Людину-павука – Шаміком Муром, у якому він ділиться власним досвідом пошуку себе. У Vodafone Group відзначили, що мета проекту – використати силу технологій і ажіотаж навколо фільму, щоб залучити молоду аудиторію та допомогти їй реалізувати свій потенціал.

На ігровій діджитал-платформі Vodafone Future Jobs Finder користувачі можуть пройти тестів на визначення власних навичок, інтересів, сильних та слабких сторін, після чого отримають перелік найбільш підходящих для себе професій. Більше того, користувачі зможуть знайти актуальні діджитал-вакансії у різних країнах (України в переліку доступних країн немає).

Джерело: MMR


Як отримати роботу, якщо в компанії немає вакансій? 7 кроків до успіху

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: